Избор между 137 СОУ и 56 СОУ - първи клас, учебна 2014/2015

  • 2 544
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 522
Здравейте, както подсказва заглавието на темата, моля да споделите информация за учителите от начален етап в 137 СОУ и 56 СОУ. Ако имате и мнения за конкретни учители, които ще поемат първи клас, ще бъда благодарна.

# 1
  • Мнения: 6
Искам да кажа, че ако изберете 137-мо детето ви  ще започне да използва вулгарни дими да се бие няма да учи нищо, така стана при 4 от дечицата в квартала, които учеха там! Аз моята я записах в 56 и съм много доволна от 1 до 4 клас много знаеше и беше възпитано и интелигентно дете, но за след 4-ти клас си намерете по-хубаво училище защото учителите не са добри и трябва да се готви за 7-ми клас. За госпожа ние бяхме с Петинка Иванова, много строга и дпбра, подготвя психически учениците за покорните класове . Hug

# 2
  • Мнения: 2 522
Много благодаря, незнам, но интуитивно и аз клоня към 56-то....А кой е вашия квартал?

# 3
  • Мнения: 6
Много благодаря, незнам, но интуитивно и аз клоня към 56-то....А кой е вашия квартал?
Аз бях в люлин до преди година, но сега се пеместихме в Редута.

# 4
  • Мнения: 343
Здравейте!
Аз се интересувам конкретно от 137 СОУ. По-конкретно ме интересуват учителите в началния курс за следващата учебна година. Има ли занималня за децата? На скоро чух доста похвали за училището и  учителите в начален курс. Казаха ми обаче, че не се предлага следобяд занималня, което за мен а и предполагам за доста родители е проблем.
Ако някой има актуални впечатления от всякакъв тип ще ми бъде полезно. Hug

# 5
  • Мнения: 164
Здравейте,и аз се интересувам за 137 СУ учебна 2019/20 година,моля отзиви за учителите поемащи първи клас.

Общи условия

Активация на акаунт