уголемяване на гърди

  • 20 123
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, дами! Искам съвет от вас-все пак става въпрос за операция. Искам да си сложа силикон. На 26г. съм и до сега съм претърпяла една операция- за прилепване на стърчащи уши/казва се аурикулопластика/. Моята най-добра приятелка си сложи силикон в Пловдив. Изчаках да видя какъв ще е ефектът при нея, след което и аз да направя. Това, което ме притеснява при нея, е че цената е висока и имплантите не са от най-скъпите, т.е. среден клас. Все пак не се отказвам и искам съвет ако някоя от вас си е правила и е доволна, моля да ми препоръча къде!!! Ще съм много благодарна. Също искам да питам дали от вас някоя е чувала за medical karaci tours- в техния сайт пише, че цената им включва всичко и в сравнение с България излиза пак по-евтино? чела съм техни статии и съм гледала интервю с един певец, но предпочитам да се съветвам с вас.
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 807
Не си слагай силикон. Има ли белези твоята приятелка и виждала ли си ги? Отвратително е. Не знам как мъж би харесал такива гърди? С дрехи - да, иначе - не.

# 2
  • Мнения: 5 892
Заповядай в темата за корекциите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=753310.420
ПП: аз грозни белези съм виждала само ако имало намаляне и повдигане  Peace

# 3
  • Мнения: 2 807
ПП: аз грозни белези съм виждала само ако имало намаляне и повдигане  Peace

А аз красиви белези не съм виждала. Нито на гърди, нито на други места.

# 4
  • Мнения: 0
Здравейте, дами! ами има белези моята приятелка, но аз съм го решила-ще се подложа на корекция. Досега изчетох доста материали по темата и не се отказах, а сега искам да се уверя къде е най-добре да си направя. Затова искам конкретни съвети къде е ок и къде не е, за да съм по-спокойна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте, мили дами! Отдавна се канех да пиша, но ето че сега е момента. Искам да ви кажа, че най-накрая си сложих силикон в гърдите и съм много доволна. Рискувах да отида в Истанбул и не съжалявам. Всичко беше организирано от медикъл караджъ. От болницата ми дадоха сертификат и доживотна гаранция за имплантите. Казаха, че имплантите са най-висок клас и най-добрите в света.  След операцията имах една нощувка престой в болницата и си отидох в хотела. Най-добрата ми приятелка беше с мен, така и ми бяха казали, че е хубаво да има някой с мен за подкрепа.Сега се чувствам добре, нямам от оплакванията, за които лекарят ми беше ме предупредил, че може да се появят. А и възстановяването ми стана бързо, както каза лекарят имам добър имунитет и затова раните ми зарастват бързо. Имах само подутини.Преди мен казаха, че е имало една и заедно с мен е имало още 2 българки за силикон в същата болница.  Peace
Освен това изписаха ми мехлемче да си мажа раната. Вече минаха 3 седмици и почнах да си ходя на фитнес.    Sunglasses   Ако някоя реши да мине по моя път, ще се радвам да бъда полезна   Wink

# 6
  • Мнения: 5
Здравейте момичета,
искам да си сложа силикон в гърдите, но се чудя коя клиника да избера и дали изобщо да е в България. Чувала съм добри отзиви за клиниките в Турция... Някой ако се е възползвал от техните услуги моля да сподели Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте. Искам да попитам има ли някой, който се е оперирал в Медикъл Парк в Турция при доктор Таш?

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте искам да попитам някой знае ли нещо за доц.Сюлейман Тас препоръчаха ми го,но наистина ислам да чуя някой,който си е слагал при него.Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт