СРОЧНО, подпиши се срещу доклада на Estrela (секспросвета на деца от 0 години)

  • 8 164
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 28 555
....
може би сте против информация за Европарламента, за заседанията му???
...
Каква е връзката с Русия, освен ти самият.

Не забравяй за кораба-майка.

# 16
  • София
  • Мнения: 38 476
Баш си е истина, дори има издаден учебник от МОН, "Азбука за теб и мен", за 5-8 клас  Sick Може да го прочетете тук, тегли се директно в PDF:
http://www.hristiqni.com/media/docs/azbuka_za_teb_i_men.pdf

От учебника:
„Първо – работата по тази тема цели да развие чувствителността на учениците към техните еротични преживявания и еротичните преживявания на съучениците им. Второ – развитието на позитивна нагласа към еротичните фантазии и индивидуални практики, свързани със самостоятелното удовлетворяване на еротичните потребности, е друга съществена цел при работата по тази тема…“

"- да могат емпатийно да влизат в личния свят на различни от тях връстници (с алтернативна сексуалност) и да ги разбират

- да усвояват ценноста на различията и правото на индивидуален избор при търсенето на сексуална идентичност

- да формират позитивни нагласи за приемане на различията в сексуалната идентичност и уменията за толерантно поведение"

Темата беше доста дискутирана миналата година  Peace

Допълвам се: практическите занимания за децата (по този учебник) са те да се поставят в ролята на хора с различна сексуалност. Дъщеря ми е на тая възраст, не мога да си я представя да чете тоя учебник, да не говорим за практическите упражнения.

Разгледах учебника. Децата в 5 клас са на 12 години. Съвсем нормално е да се образоват за тези неща.
По-добре в училище, отколкото на улицата.
Аз оня ден си говорих с дъщеря ми за дъщерята/син на Шер.
И да, тя прояви емпатия - искаше да разбере защо е направила този избор и си представи как ще се чувства като момче.

# 17
  • Мнения: 4
....
може би сте против информация за Европарламента, за заседанията му???
...
Каква е връзката с Русия, освен ти самият.

В случая е важно каква е връзка с България?
Доклада на Естрела има пряко отношение към България и българските деца и децата на всички държави-членки на ЕС.
Ако се приеме, той се превръща в закон!
Докато не е приет всеки има право да вземе страна. Аз се обръщам към хората, които са против този доклад.
Нямам време за полемика с тези, които са "ЗА" (цитирам дословно с искрено възмущение срещу педофилското съдържание на този документ: "''Бащите не отделят достатъчно внимание на клитора и влагалището на техните дъщери.... Детето докосва всички части на тялото на баща си и понякога го възбужда,бащата трябва да направи същото''!!! ).

# 18
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
В момента, в който твоите братя по секта премахнат секса като явление и започнат да се размножават чрез пъпкуване, нуждата от сексуална просвета ще отпадне от самосебеси.

Дотогава ще продължаваме да берем плодовете от сексуалното си невежество и предразсъдъци.

Абе, къде са хората в бели престилки? Защо никога ги няма, когато най-ни трябват? Mr. Green

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
В случая е важно каква е връзка с България?
Доклада на Естрела има пряко отношение към България и българските деца и децата на всички държави-членки на ЕС.
Ако се приеме, той се превръща в закон!
Докато не е приет всеки има право да вземе страна. Аз се обръщам към хората, които са против този доклад.
....
Пак ще те попитам - защо постваш снимки, текст и още подвеждащи материали от Русия?

# 20
  • Egypt
  • Мнения: 132
Ами..., долкото виждам децата в Бълагрия вече са доста зле с писането и четенето, но иначе секса го умеят на 12. Показателно за нацията.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами..., долкото виждам децата в Бълагрия вече са доста зле с писането и четенето, но иначе секса го умеят на 12. Показателно за нацията.
Така се получава при необразованите и неграмотните в това отношение. Най-точен пример са циганите.

# 22
  • София
  • Мнения: 38 476
Прочетох целия доклад, загубих си времето, изтекоха ми очите, но нищо от ужасиите на Любо не намерих.
Само хубави неща пишеше - именно за сексуалното образование на всички в ЕС.

# 23
  • Мнения: 40 868
Аз качих информация тук за хора, които искат да защитят децата си, т.е. подрекпят каузата на темата.

За да защитавам детето си първо трябва нещо да го заплашва. До този момент абсолютно нищо от описаното от теб не се е случило с моето дете. От какво да го защитавам?

# 24
  • София
  • Мнения: 28 555
Като чета някои теми в този форум, сексуалното образование е безкрайно необходимо.


 ПП L'Agent, изчела си всичко  Shocked Май си права за брака и търпението  Laughing

# 25
  • Мнения: 682
В случая е важно каква е връзка с България?
Доклада на Естрела има пряко отношение към България и българските деца и децата на всички държави-членки на ЕС.
Ако се приеме, той се превръща в закон!
Докато не е приет всеки има право да вземе страна. Аз се обръщам към хората, които са против този доклад.
Нямам време за полемика с тези, които са "ЗА" (цитирам дословно с искрено възмущение срещу педофилското съдържание на този документ: "''Бащите не отделят достатъчно внимание на клитора и влагалището на техните дъщери.... Детето докосва всички части на тялото на баща си и понякога го възбужда,бащата трябва да направи същото''!!! ).

ТОВА го няма в доклада!

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
То много неща ги няма в доклада, но господин Любо1 иска някой да вярва, че ги има.

# 27
  • Мнения: 4
Намерих във фейсбук информация за мнението на един от евродепутатите на България - Димитър Стоянов за доклада на Естрела, което той е изсказал още декември месец преди първотому му разглеждане в Парламента

https://www.facebook.com/StoyanovDimitar

"Поради огромния интерес и получените от мен стотици електронни писма по отношение на доклада "Естрейа" относно сексуалното и репродуктивно здраве и права, искам отново твърдо да заявя, че аз ще гласувам категорично ПРОТИВ! него. Преди месец и половина докладът беше върнат за ново разглеждане в Комисията по правата на жените и равенството между половете. Новият вариант е дори още по-неприемлив!!! Докато съм евродепутат ще се противопоставям на всеки опит на педофилското гей лоби да развращава децата ни с "образование по сексуална толерантност". България не е член на ЕС, за да ни задължават да учим 4-годишните как да бъдат педерасти, лесбийки и травестити! Казвам го като родител, солидарен с всички български родители, които държат на традиционните семейни ценности, които стоят в основата на Европейската цивилизация, включително нейните хуманистични черти, несъществуващи никъде другаде в света. Неприемливо и недопустимо са твърде слаби думи да опишат отношението ми към внушенията на социалистката Естрейа. След гласуването на доклада, ще публикувам справка за начина, по който са гласували останалите евродепутати от българската делегация."

Обращение към граждане на България във фейсбук от Ассоциация Общество и Ценности:
 
"Докладът Естрела отново е на дневен ред в Европейския парламент. Изпратихме днес писмо до някои от представителите ни в ЕП и се надяваме здравият разум да надделее в евродепутатите и страните членки да запазят свободата си в сферата на абортите, правата на родителите и образованието! "

https://www.facebook.com/pages/%D0%90%D1%81%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0 … 0%B8/238199440464

В коментариите към обращението на Ассоциация Общество и Ценности:
"Здравейте, тази сутрин ще бъде разгледано предложението за повдигнатия отново въпрос от полит. група на Естрела в Европарламента в контекста на "анти-дискриминация" с цел да се даде ход на ново обсъждане и гласуване на резолюция налагаща правото на аборт като "човешко право" в ЕС и т.н. Естрела и лобистките групи около нея са променили стратегията си и сега повдигат същите въпроси и искания използвайки "анти-дискриминационното законодателство" на ЕС.

Все още не са известни резултатите от гласуването на Европарламента днес, 16.01.2014г.

Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 17:01 от Liubo1

# 28
  • Мнения: 682
То много неща ги няма в доклада, но господин Любо1 иска някой да вярва, че ги има.

Едната статия, която е подал Любо "Защо ЕС развращава децата ни!?" всъщност цитира неговия собствен блог  ooooh!

# 29
  • Мнения: 12 662
А къде трябва да се подпиша, че потребители като Liubo1 да се блокират навреме?

Може би да не им обръщаме внимание.

Общи условия

Активация на акаунт