Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мезоконци Lead Fine Lift

• 171 128
  • 730
  •   2
Отговори
# 720
Не съм сигурна, че бих си го причинила отново... Но знае ли се, може като се видя без отоците, болките, неудобствата и друга песен да запея 😃
Би ли споделила, как се чувстваш днес, как върви възстановяването?
Аз също вече съм със записан час за края на другия месец. Малко ми е притеснено, защото на следващият ден ще пътувам, но се надявам поне да мога да си говоря нормално. Искаше ми се да минат поне 1-2 дни преди да тръгна, но не можах да го организирам така

# 721
Не съм сигурна, че бих си го причинила отново... Но знае ли се, може като се видя без отоците, болките, неудобствата и друга песен да запея 😃
Би ли споделила, как се чувстваш днес, как върви възстановяването?
Аз също вече съм със записан час за края на другия месец. Малко ми е притеснено, защото на следващият ден ще пътувам, но се надявам поне да мога да си говоря нормално. Искаше ми се да минат поне 1-2 дни преди да тръгна, но не можах да го организирам така

Днес ми е трети ден. Още съм леко подута, с неравности по лицето, придърпват ме конците, трудно се храня (на малки хапки с малка лъжичка), ако говоря по-дълго имам болки. Аз имам и странно главоболие, като след вадене на зъб (ваден ми е мъдрец, та знам). Трябва си почивка. Това със слагането на конци и след това веднага да си активен (както обясняват дерматолозите) е меко казано некоректно. Иска си време, все пак имаме травмиране на тъкан. Не е нещо страшно, но е добре човек да бъде подготвен за това, което следва.

# 722
Благодаря, Ferum 56🌷Бързо възстановяване и ще се радвам да споделиш, като спаднат отоците, доволна ли си от резултата

# 723
Бързо възстановяване 🤗
Аз съм планирала пътуване и плаж 2 дена след конците, но сега като те слушам май ще е по-добре да го отложа…
Надали ще е добре на топло и слънце да стоя толкова скоро, още повече ще боли.

# 724
Бързо възстановяване 🤗
Аз съм планирала пътуване и плаж 2 дена след конците, но сега като те слушам май ще е по-добре да го отложа…
Надали ще е добре на топло и слънце да стоя толкова скоро, още повече ще боли.

Не трябва да се излага лицето на слънце. Всъщност всякакви посещения на сауна, басейни, фитнес и т.н. са забранени поне 10/14 дни. Съвсем сериозна съм с препоръката за осигуряване на пълноценна почивка. На мен ми беше спестена тази информация.

# 725
Сега погледнах ценоразписа на Хил Клиник и виждам, че цената за поставяне на Аптос е на зона, а не на бройка, както си мислех. Знаете ли, на колко зони е разделено лицето, че така като се гледам, май ще покрия всички зони

# 726
  • NYC
Мисля че цената е базирана на един комплект конци, поне при мен беше така. Сега, ако някой иска да прави повдигане на контур и изглаждане на шия (нали не бъркам че и там се слагат конци..), ще бъде повече, а и едва ли един комплект ще е достатъчен. Не се притеснявай излишно Hug

# 727
Момичета, вероятно аз съм единствената недоволна от моите конци 😢
При мен след поставяне на конците, марионетните и назолабиланите линии станаха по-подчертани и видими. А скулите ми се "издигнаха" нависоко, без да имаше нужда (имах си симпатични скули) и за разкош като се усмихна си имам една дълбока неравност, която се скъсвам да масажирам с какво ли не, но си стои. Сега радиочестота трябва да правя. Ами не съм доволна, определено.
Не съм в Бг и тук тия процедури са убийствено скъпи...

# 728
Момичета, вероятно аз съм единствената недоволна от моите конци 😢
При мен след поставяне на конците, марионетните и назолабиланите линии станаха по-подчертани и видими. А скулите ми се "издигнаха" нависоко, без да имаше нужда (имах си симпатични скули) и за разкош като се усмихна си имам една дълбока неравност, която се скъсвам да масажирам с какво ли не, но си стои. Сега радиочестота трябва да правя. Ами не съм доволна, определено.
Не съм в Бг и тук тия процедури са убийствено скъпи...

Кога са поставени конците ? И какъв вид конци са ?

# 729
nkv_sz, конците, които ми бяха поставени са зъбчати лифтинг 5 броя от едната страна и 6 броя от другата, защото там имах асиметрия и лекарят така сметна за необходимо. Поставени са преди 5 месеца. Но определено не постигнах този лифтинг, който исках и очаквах, имайки предвид нелеката процедура и сравнително дългото ми възстановяване.
Или конците не са моята процедура, или лекарят не е направил необходимото, за да изглежда лицето ми по-добре. Друго обяснение нямам.

# 730
nkv_sz, конците, които ми бяха поставени са зъбчати лифтинг 5 броя от едната страна и 6 броя от другата, защото там имах асиметрия и лекарят така сметна за необходимо. Поставени са преди 5 месеца. Но определено не постигнах този лифтинг, който исках и очаквах, имайки предвид нелеката процедура и сравнително дългото ми възстановяване.
Или конците не са моята процедура, или лекарят не е направил необходимото, за да изглежда лицето ми по-добре. Друго обяснение нямам.
Попитах за поставянето на конците , защото ако са на около месец , тези проблеми които описвате ще отзвучат .Но след 5 месеца няма да има промяна , това което опипвате като "неравност " може би е срастване след поставяне на конец , може скулите ви да се върнат на място с времето . От това което сте написали , мисля че проблема е в дерматолога поставил конците .Сериозна бройка зъбчати конци , от личен опит знам че е трудно и бавно възстановяването .

Общи условия

Активация на акаунт