Да изпратим зимата по-бързо - Франция 37

  • 150 287
  • 655
  •   1
Отговори
# 360
  • FRANCE
  • Мнения: 2 222
Не съм специалист но май по лесни от 'сабле' няма http://m.marmiton.org/recettes/recette_biscuits-sables-au-beurre_31237.aspx май е същата рецепта като последната ти. Поне моите девойки ги готвеха в матернела. Имаше и едни мадлени, утре мога да попитам една приятелка французойка за рецептата. Успех

# 361
  • Мнения: 10
Здравейте, много ми е интересно как френските мами ги няма никак, нито тук нито в другият алтернативен форум. Без да искам да обидя някого, само си мисля, че явно във Франция не са много по взаимопомощта, било то и с информация. Може би хората са много заети. Лек ден !

# 362
  • Мнения: 243
Има фейсбук група и там са активни.

# 363
  • Мнения: 10
Може ли името на групата, аз не я намирам. Предварително благодаря!

# 364
# 365
  • Мнения: 10
Благодаря 😊

# 366
  • Мнения: 7 325
Виждам, че темата не е активна от много време, ,но ще съм много благодарна ако някой наднича и може да ми даде инфо. Интересува ме къде може да се съобщи за пътно транспортно нарушение и може ли да бъде написано на испански ( не говорим френски )? Погледнах групата, но е затворена и няма как да попитам. .

# 367
  • Мнения: 331
Здравейте, много ми е интересно как френските мами ги няма никак, нито тук нито в другият алтернативен форум. Без да искам да обидя някого, само си мисля, че явно във Франция не са много по взаимопомощта, било то и с информация. Може би хората са много заети. Лек ден !

Аз живея във Франция .. За съжаление тук българите ( не само бг мамите ) въобще не са задружни ... Незнам на какво се дължи това ..  всички българи във Франция не искат да общуват със сънародници .. 

# 368
  • Мнения: 243
Малко по-нагоре съм сложила линк на фейсбук групата.Там ще ви отговорят веднага.

# 369
  • Мнения: 331
Аз участвам в групата , но общо взето само си пишат там онлайн  .. Никой не иска запознанства в реалният живот .. примерно в Англия мамите си ореждат събирания и т.н. задружни са отиват на кафе ... а във франция няма такова нещо  Grinning предложих да излезнем на разходка с децата на няколко мами от групата и всички са уж '' заети '' вечно нямат време ..групата е безмислена с една дума .. само да си пишат там ... дрън дрън

# 370
  • FRANCE
  • Мнения: 2 222
А ти къде си?

# 371
# 372
  • FRANCE
  • Мнения: 2 222
Жалко далече си за кафе. Аз съм в околностите на Тулуза

# 373
  • Мнения: 243
Аз деца нямам и българи в моето банлиьо нямам,иначе бих дошла на някоя сбирка.

# 374
  • Мнения: 331
Ами хайде на кафе някой път . Баньоле е съседно предградие на Париж . близо си

Общи условия

Активация на акаунт