Магията на изтока - 28

  • 35 033
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • BG
  • Мнения: 4 456
rossonera, докато разглеждах какви нови еп. са се появили на моите предавания и попаднах на някакво ново Cheongdamdong 111, сега гледам първи еп. показаха малко апартамента на CN BLUE, синята китара играе яко игрички на компа, направо като хипнотизиран е, а пък Йонг Хуа играе голф със CEO-то. После се прехвърлиха на FT Island и Hong Ki след като не нави шефа да му продаде колата си му взе ключовете, обади се на Жасминов метна го и него в колата( той с един скейтборд под ръка се появи ) и забиха нанякъде Все още го гледам, тъй че не знам к'во става нататък, ама ако стане нещо с Жасминов ще ти пиша Joy

# 46
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аааа, newsm76 царе са YG в кавърите на собствени песни  newsm76

# 47
  • София
  • Мнения: 15 435
rossonera, докато разглеждах какви нови еп. са се появили на моите предавания и попаднах на някакво ново Cheongdamdong 111, сега гледам първи еп. показаха малко апартамента на CN BLUE, синята китара играе яко игрички на компа, направо като хипнотизиран е, а пък Йонг Хуа играе голф със CEO-то. После се прехвърлиха на FT Island и Hong Ki след като не нави шефа да му продаде колата си му взе ключовете, обади се на Жасминов метна го и него в колата( той с един скейтборд под ръка се появи ) и забиха нанякъде Все още го гледам, тъй че не знам к'во става нататък, ама ако стане нещо с Жасминов ще ти пиша Joy

Това и аз го проверявам непрекъснато, в ютуб има доста серии, но на руски няма кой да го превежда! Само две са превели.

# 48
  • Мнения: 9 133
Вали сняг.Депресирам се cry
Дайте нещо весело Flutter

# 49
  • BG
  • Мнения: 4 456
Вали сняг.Депресирам се cry

To не само вали, ами направо вее и хучи, и аз се депресирам от такава картина.
От това по-весело не се сещам Grinning

# 50
  • Мнения: 6 683



Как сте, дами? Затрупа ли ви снегът Nature Snowman?

Baro от В1А4 и "зверчето" Кики ще участват в драмата God's Gift - 14 Days. Баро ще играе умствено изостанало момче, приятелче на дъщерята на главната героиня. Кики ще е идол, лидер на рок банда, който след като става свидетел на самоубийството на брат си решава да осъществи неговата мечта да стане "идол звезда". Има вероятност Jung Kyeo Woon да играе детектив от полицията, който също е и първата любов на главната. Основният каст е доста интересен, а малката сладурка Ким Ю Бин винаги е удоволствие да я гледаш, защото освен всичко друго си е едно наистина талантливо дете.

# 51
  • Мнения: 9 133
гост  Hug
Не очаквах точно това и като чух   rotfImao rotfImbo

Как сте, дами? Затрупа ли ви снегът Nature Snowman?
Crossing Arms Отказвам да отговоря на този въпрос.
Просто тихо си страдам.

Нещо от Индонезия  Flutter за разнообразие



# 52
  • София
  • Мнения: 15 435
  Дали някой знае името на "крадеца" на 3.07 от клипа? Много ми е познат, но не се сещам къде съм го гледала.

http://www.youtube.com/watch?v=FLPLgJqeZJw&list=FL__DCPHL8kLs8cZnVlpQBKw

# 53
  • Мнения: 6 683
 oops offtopic

Скрит текст:
Лаф, който чух наскоро - "В Бг е толкова зле, че дори зимата емигрира в Щатите" Mr. Green
Аз питам, защо за Бога реши да се върне Rage.


Анти-спам
Скрит текст:




# 54
  • DE
  • Мнения: 9 068
При мен няма сняг, но е толкова влажно, че кабелната даде фира  Close Сега слизам от покрива, че бях екип ремонтни дейности  ooooh!

Аз още съм в Тайван  Heart Eyes Свалила съм една простотия, че ми се гледа нещо по-ново с Show Lo


Някой да го е гледал, евентуално да си го спестя  Thinking

# 55
  • Мнения: 9 133
дане,докато си в Тайван.
Такешикъдеши пее


# 56
  • Мнения: 6 105
Е,няма такова гадно време.  #Cussing out

Здравейте  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 562
2в1, направо ми стопли сърцето с антиспама си, много е красив Two Hearts

Аз нали преповтарям Secret garden, песничка от оста.

                              



Ида кажа, че актьора в ролята на Оска пее сстрахотно.


Последна редакция: сб, 25 яну 2014, 14:32 от freedoms

# 58
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Такешикъдеши пее

 Joy Това го гледах онзи ден  Laughing Определено го предпочитам на японски  Two Hearts

Обичам когато си пеят остовете  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 6 683
freedoms, че е симпатяга момчето няма спор, но и играе, което е по-важно. В една от сцените в Императрицата, когато се мъчеше да каже нещо, направо му изпъкваха вените от усилие, все едно наистина не може да говори. След предните 2-3 серии, които бяха малко съшити с бели конци, последната върна нещата в руслото и отново повишиха интереса ми.
Скрит текст:
Много ми е интересно как точно ще разкрият, че бебето не е на малката императрица и какво ще стане с него. Дори и да е дете на Нян, все пак е и дете на Уанг Ю. А го готвят за наследник на Юан. Следващите епизоди ще са доста интересни, стига сценаристите да не изпаднат пак в някаква "творческа криза" и да оплескат пейзажа Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт