Магията на изтока - 28

  • 35 032
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Toronto
  • Мнения: 683
Шоши, аз си имам двама - Съвършен и Великолепен, респективно Джи и Джин Хьок. Само напомням, да се знае! Laughing

В Спирита много го критикуват този сериал  costumed050, но на мен пък ми харесва - няма излишни драми, а и актьорите - повечето от тях, ми харесват.На Чанг Мин май съвсем не са му изстинали чувствата към бившата съпруга. А тя като че ли се оказва най-печена от всички  стажанти, независимо, че шефчето - един от любимите ми персонажи, и казва "препъникамък".И с душа и сърце изпълнява задълженията си.На  Чой Джин Хьок много му подхожда тази роля.А майка му е уникална thumbsup.

freedoms, не виждам какво толкова има да се критикува: не му харесва на човек - не гледа. Аз поне съм така. Дори Хонг Гил Донг, когото толкова много хора смятат за класика, го изгледах едва до половината и повече не можах. На вкус и на цвет товарищи нет. Все пак мисля, че напоследък сериалът, който отнесе най-много критики беше Наследниците. Хем критикуват яростно, хем гледат. Ей това не го разбирам.
На мен  doctor ми е интересен и забавен, поне засега. Имам само една критика към стилистите на Джин Хьок. Трябваше ли да е толкова рошав?!? Ама пак се трае в сравнение с къдравата Ън Хе в  married ooooh!
Обаче "мама" пълни сърцето, нали? Joy

Тупи, това първото ми прилича на спомен от миналото Thinking. Обаче, определено нашето момче има доста собственически нагласи към бившата си съпруга Joy.

2в1, май така ще излезе... ама пак е нещо, ще запълни малко празнината на предисторията им. Peace

# 736
  • Мнения: 6 683
Тупи, поздравче за добър ден за теб Hug



Тук целият албум за слушане.

Фаворит ми е Cold Love newsm10.

Последна редакция: нд, 23 фев 2014, 18:25 от 2в1

# 737
  • Toronto
  • Мнения: 683
Еййй, 2в1! Страхотно начало на деня днес!
Скрит текст:
Събуждам се аз с нагласата да гледам хокея за златния медал м/у Канада и Швеция. Пускам телевизора - гледам, на шведите им слагат едни сребърни медали, а те плачат. Бре, какво става? Проспали сме големия мач и се включихме направо за награждаването Joy Ама ще го гледаме на репортаж по-късно. Браво на наш'те, за втори пореден път олимпийски златни шампиони! Ама нямаха загубен мач, страхотно играха. Ето и нашата гордост, капитана на отбора - Сидни Кросби, млад, красив, талантлив... и най-скъпо платен Mr. Green


Много благодаря за албума на CNBlue, с нетърпение го чаках и сега с кеф ще си го чуя! Hug

# 738
  • Мнения: 9 133
Само да отбележа,че изгледах Reply 1997 и то в рамките на 1 тема (май newsm78) Grinning
Тези двамката най си ми харесаха Heart Eyes

# 739
# 740
  • Мнения: 0
zdraveite nqkoi moje li da mi kaje  ot kade moga da si drapna tozi serial New Tales of Gisaeng

Общи условия

Активация на акаунт