Бебешки валентинки ще озарят лицата на ИБ бремелинки

  • 25 388
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 517
Цветенце мерси  Peace Hug

# 691
  • Мнения: 1 820
Дикси в болницата дават Лактолоза за разхлабване ,така че не си купувай.Аз като съм на друго място и не мога да ходя до тоалетната,голям проблем ми е.3 дни се мъчех и накрая ги помолих да ме "почерпят" Laughing После идваха всеки ден без да ги моля с кафето сутрин  Mr. Green
Цветенце,хубаво си направила със свекито  Wink

# 692
  • Мнения: 517
Малее прочетох какво прадставлява Лактолозата и съм доволнa ,не знам за вас, но аз имам адски запек мъка ми е като ходя до WC

# 693
  • NE
  • Мнения: 10 999
Дикси Аз втората вечер щях да пукна от запек. ooooh! Толкова беше страшно, че не можех да дишам даже, а ми се падна една сестра която ми би нищо особено уж да ми минело. На визитацията на другата сутрин докторката се изуми как ме е претупала. ooooh!

# 694
  • Мнения: 1 820
Тази Лактолоза и аз я пих за първи път и съм много доволна.Като ми направиха една хубава доза и след 10мин бях в тоалетната.Иначе ми е много голям проблем,абе на море да идем и се спичам ужасно много.Цветенце,с такива болки бях в корема вече на третия ден ,че не знаех пак контракции ли имам или ми се ходи до тоалетната

# 695
  • Мнения: 1 096
Цветенце,добре дошли вкъщи HugРадвам се,че Вили се чувства добре и успешно се кърмите. Ние също от вчера сме само на кърмене.Голям зор виждам с малката спяща красавица.Много трудно успявам да я събудя за ядене - прави повече от 4 часа сън ако не я разбудя.Инъче снощи изобщо не е плакала - буди се 2 пъти за папкане и пак си заспиваше.Дано и тази нощ е така,че както ми се спи нощно време докато отворя очите я памперс забравя,ч боди забравя да закопчея Joy В болницата мен ме чеприха с рециново масло и  1 час след изпиването му бях през 40 мин. в WC.
Дари се разбуди и отиваме да я чипкаме - после пак ще пиша

# 696
  • Мнения: 91
Ехоооо  wavey Как сте момичета, слушат ли ви коремчетата?  Simple Smile Heart Eyes
Ние днес успяхме да излезем малко навън, надявам се времето да се задържи топличко и да започнем да излизаме всеки ден, че вкъщи много ме стяга шапката вече  ooooh!
Моменце, да знаеш колко пъти ще го промениш този списък преди окончателно да го завършиш  Joy Без някой да ми искал мнението все пак ще си кажа- на мен най удобни са ми бодитата с копченца отпред или тип "прегърни ме" /другите ме е страх да ги обличам/ и гащеризончетата  Peace
БиБи, коликите малко ни затихнаха /да не чуе дявола/ но за сметка на това пък Андрей започна доста да нервничи вечер, та резултата отново е липса на сън  hahaha При вас как са нещата?
Маги, прекрасна среща сте имали, дано започнете и да спинкате скоро  Hug
Цветенце, честито ви удома  и честита ти лентичка, много е хубава Heart Eyes
Чери, на снимките ти виждам само едно голямо и хубаво коремче, тъй че няма за какво да се притесняваш за килограмите, прекрасна си  Hug Успех във вторник   fingerscrossed
Прахи, честита месечинка на Ивейн, много е сладка малката госпожица, да ви е жива и здрава!
Даниелка, всеки месец ли ви правят изследвания там  newsm78
ВиВи, браво за прегледа и внимавай с кръвното, защото много неща, които си мислила за нормални преди, по време на бременност се оказва, че не са  Peace
Тони, наистина много е пораснал Хриско, пу-пу  Heart Eyes А ти да се оправяш бързо и дано малкия не прихване  Praynig
Червенокоске, дано следващият път влезеш в болница, за да родиш бебка на термин  Praynig
Дикси, честити покупки  Hug Май-май идва времето за дългоочакваната среща  Mr. Green

Видях много сладки бебоци, няма да изброявам всички, прекрасни са, пу-пу  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 1 073
Благодаря от името на Хриско за думите ви.

Един съвет и за нощниците. Аз си взех такава и си я нося, но по- удобна ми се оказа пижамата на същата фирма, която е с копчета само в средата. Тези от страни ми се разкопчават доста и винаги си е паднала цялата предна част. Когато разкопчая едната страна се отваря и другата.
Бодитата с копчета са ми №1 и в моята класация, след това тип "прегърни ме", а 0-3 размер и лястовичките са много удобни  Peace Ние вече сме с р-р 3-6. Хриско е вече 6250гр/ 61см.
Радвайте се на бебешорските дни. Невероятно щастие е.
Ааа и пелени и кърпички- заливат ми простора. Много ги ползвам.
Маги, честито ви кърмене. Ако не може да я събудиш пробвай леко да придърпваш гърдата, за да задействаш на ново сукателния рефлекс или щипкай леко рамото  Wink
Цвете, бъди директна или кажи на ТМ да се оправя със свеки.

# 698
  • Мнения: 6 395
Чакайте да кажа аз за нощниците, че нали ми беше болка, всъщност най удобни ми се оказаха най-секси нощниците/късички и с тънки презрамки с тип сутиен нагоре/. Беше адската жега, а презрамката само дръпвах и оголвах цица, а като е като сутиенче нагоре, поддържа понатежалите гърди и лесно се слага подплънка вътре  Wink  Имах си и плюшено хлатче за над нощницата и си се завивах с него.....много удобна комбинация, поне за мен.....имах и 2-3 потничета с надолу пижама-панталонки и ми бяха най-удобни за дните след раздвижването Peace.

Особено за секцио, задълже си вземете късаа, много къса нощница , защото като се раздвижвате и като тръгнат лохиите....каквото се мотае между краката се омазва, без значение превръзките, като си лежал няколко часа се насъбира доста...

# 699
  • Мнения: 1 073
Моите лохи бяха доста оскъдни, тъй че и това е индивидуално

# 700
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Червенокоске,дано не влизаш вече в болница до термин.
За нощниците-аз си бях купила две,ама се оказа,че в нашето родилно ти дават техни.Аз исках да съм с мойте в началото,ама ми казаха,че не може и по добре,че много се цапах.Сега стоят в раклата като паметници,защото аз не мога да спя с нощница и това си е.
БББ,стискай зъби още малко.Ще се стопли и по цял ден ще сме навънка.
Цветенце,аз в началото също много се дразнех на свеки като искаше да мачкоти детето,а то ревеше.Сега вече сам не се дава и доста често е хапе като го закача.

# 701
  • Мнения: 2 965
Добро утро и честит празник на всички!  Hug
Чери, не знам за пола кога ще кажат, на ФМ каза че е рано още, към 4-ти месец. Важното е всичко да е наред.  Praynig
Белла, да всеки месец ще има изследвания. Лекаря ми даде лист с тези, които се правят. Всеки месец кръв и стерилна урина и понеже не съм карала токсоплазмоза, пускаме и нея да следим.
Тони, браво на Хриско, голямо момче е!  Heart Eyes

# 702
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Добро утро!Честит празник на всички!
Дани,на мен пола ми го казаха в 5 месец,но не позна.До последно беше момиченце,а последно ми каза момче другия доки при който раждах.
Тони,голямо момче е станал Хриско.
Ние след малко се обличаме и излизаме,че в нас малчо пощурява.Днеска хванахме промоцията.Спа до 8.30.

# 703
  • Мнения: 1 721
Здравейте, момичета, и честит празник на всички, които днес празнуват Simple Smile

Както обещах вчера, качих една снимка на моята пупа Simple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 295
Момичета, аз пак зачезнах и съм изтървала цели два щъркела!!
Честити прекрасни бебочета на Цветенцето и Сандрето! Да са ви живи и здрави, радостни и засмени и много щастливи!  Hug Hug
Тони, страшен бонбон е Хриско! Heart Eyes

Аз бях на ФМ вчера, всичко е наред. Пусна ми микробиология да видим дали съм убила гъбите, иначе хемоглобинът ми е малко нисък, но нищо страшно. Мъникът тежи 388 г и само чупеше стойки, беше много забавно.  Laughing

Още не съм се връщала да ви чета, но се надявам всички да сте добре.  Hug
Ели, много хубава малка пупичка си имаш.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт