Бебешки валентинки ще озарят лицата на ИБ бремелинки

  • 25 383
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 965
Теди, браво за хубавите новини от ФМ!  Heart Eyes
Момичета, друг албум ли има за снимки, аз никъде не видях коремчето на Ели?  newsm78

# 706
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Теди,чудесни новини.Дано и занапред са такива.
Дани,аз мисля,че няма друг албум.
Ние се разходихме и сега малчо спинка блаженно.Като се наспи ще поизлезнем пак,че в нас иначе се чудя какво да го правя.

# 707
  • Мнения: 2 229
На мен ми е рано още за албума, нали? Ама периодично ще питам.

# 708
  • NE
  • Мнения: 10 999
Момичета моля ви някой да се кандидатира да продължи темата. Praynig

Ели Много ти е хубава пупата. Снимката е перфектна, както моята първа снимка на коремчето. Heart Eyes Мога дори да се обзаложа, че чакаш мома. Mr. Green

# 709
  • София
  • Мнения: 295
Цветенце, как сте с твоя сладур?  Hug Hug

# 710
  • NE
  • Мнения: 10 999
Да не кажа голяма дума (пу-пу) сме много добре. Той е голям послушко и хапва доволно и спинка много. Чакам да дойде всеки момент педито да ни прегледа. Имаме сериозен успех в изчистването на жълтеницата. Party Аз след махането на конците съм все по-добре. Днес се чувствам все едно не съм раждала. Blush

# 711
  • Мнения: 517
Честит празник сладурки   bouquet

Теди чудесни новини  Hug
Ели каква мъничка пупичка хи хи супер е  Heart Eyes

Съгласна съм с Цветенцето някой трябва да направи новата темичка ,аз нямам понятие как се прави ,пък уж съм много "умна" хахахха Crazy

# 712
  • Мнения: 2 965

Съгласна съм с Цветенцето някой трябва да направи новата темичка ,аз нямам понятие как се прави ,пък уж съм много "умна" хахахха Crazy

 Peace И аз съм от “умните“,  Blush  дано някоя бъдеща мама може и да освободим Цветенцето!

# 713
  • София
  • Мнения: 295
Цветенце, много се радвам, само такива хубави новини да носиш.  Hug Аз се изумявам времето колко бързо тече, вече преполових бременността, а все едно вчера видях положителния тест. И след точно един миг малкият бебок ще се появи на бял свят...  Heart Eyes

Да ви се похваля - почнах да правя йога от вкъщи, че все не се наканвам да отида някъде. Минах през някакви неприятни състояния, апатии и подобни, 1-2 седмици бях друг човек, ама сега се поокопитих и йогата много ми помага.  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 1 152
Червенокоске радвам се че си добре и вече в болницата около термин!   Hug

Дикси браво на теб за подготовката,  аз да те посъветвам повече превръзки да си имаш напредвид, а лигнин тук не са искали и едвали ще ти трябва, а ако да там има!

Аз да питам по пресните мами вие още цедите ли се,  ако не до кога с цеяхте!
Аз уреголирах разликата в гърдите  Mr. Green И моето мишле вече все по лесно захапва цица, надявам се скоро съвсем да се окпити!

Цвете радвам се че си добре и на мен като ми свалиха конците се преродих, макар че вътрешните си падали сами и още ме придърпват, но се търпи!   
Маги голяма кротушка си имаш все такаа да е!   Hug

Моля ви не ми се сърдете че задавам тук въпрос за цеденето, но нямам време да стигна до другите теми!

# 715
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Цветенце ще пусна следващата тема  Grinning ако няма желаещи в момента не ми е проблем , само ми пиши да знам .
Сандре аз цедих когато усещах пълни гърдите много иначе не , внимавай да не си докараш хипер лактация с много цедене или обратната да се запуши канал от препълване . Абе общо взето следи се Wink скоро ще се нормализира всичко .
Теди ти се появи , все забягваш  Grinning

# 716
  • Мнения: 1 721
Благодаря ви  Embarassed

Цветенце, аз след последния преглед имам усещането, че ще е момче, но честно казано нямам абсолютни никакви предпочитания. В отчетната имаше поне 15 рецепти и калкулатора как да изчислим / прогнозираме / гадаем какъв ще е полът, ама на мен наистина ми е все тая, та не съм пробвала по нито един начин Simple Smile

Теди, браво за хубавите резултати Simple Smile

# 717
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Чери,все някой трябва да поеме темата.Цветенцето няма да има време покрай малкия мъж.
Леле,че тишина тази вечер тука.Май всички празнуват Трифон Зарезан и свети Валентин.

# 718
  • Мнения: 517
Ааа аз съм тука влизам да хвърля по едно око  Stop

# 719
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!

Сандре Аз спрях да цедя защото минахме напълно на сукане. Понеже не са ми идеални зърната за сукане и ползвам силиконови зърна на МАМ и съм безумно доволна. Не е като естественото сукане, но е хиляди пъти по-добре от шише. Peace Единствено цедя ако почувствам натежала някоя гърда и скоро няма да има хранене. Аз ги редувам засега и гледам да не източвам напълно кърмата.
Моите вътрешни шевове също са разградими, но не ги усещам вече, според мен са паднали вече. Иначе като изключим болката в свиването на таза и в ребрата от напъването се чувствам все едно не съм раждала. Peace
Чери Благодаря ти.  bouquet
Ели Остави всичките тези калкулатори. Аз от първия път когато зърнах бебо имах усещане че гледам момче. После и коремчето показва, а твоето ми изглежда на момиченце. Hug Няма никакво значение какво е, да е живо и здраво.  Hug
Ние с Вили бяхме с едно майче с момиченце с час и 15 мин по-малко от Вили и нямаше никаква разлика дали имаш момиче или момче.
Теди Наслаждавай се на всеки миг, че минава за секунди. Аз вече не знам как толкова бързо се изтъркули моето време с коремчето. Да си призная, че много ми липсва. Blush

Един съвет от мен. Нашия Вили го слагам да спи в коша за новородено на моята количка. Оказа се че е идеален вариант да не се обръща, да е в собствено легло и като имам повдигане на матрачето на 30 градуса за главичката. Хем аз, хем бебето е спокойно. Peace

Последна редакция: нд, 16 фев 2014, 07:33 от Flower Fairy

Общи условия

Активация на акаунт