София-Младост(22)

  • 81 386
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 562
Шани, нищо няма да се променя, споко! Така ще си е до края на юли, това пише само, нищо ново...  Peace

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, нищо няма да се променя, споко! Така ще си е до края на юли, това пише само, нищо ново...  Peace

ами чела-недочела...  Tired
Мерси, Петя   bouquet

# 32
  • Мнения: 35 961
А изливането на бетон и затварянето на улицата се прави (почти) всяка събота и/или неделя.  Tired

не само събота и неделя  Tired

# 33
  • Мнения: 7 263
Да помоля и аз за малко помощ.
Дами някъде из квартала или поне не лесно достъпно с метрото място да ме насочите към занимания за деца с музикална насоченост, песнички, разни инструменти - но всичко да е под формата на игра и със силно забавен елемент да не е някакъв сериозен хор или пък уроци по музикален инструмент.

# 34
  • Мнения: X
Да помоля и аз за малко помощ.
Дами някъде из квартала или поне не лесно достъпно с метрото място да ме насочите към занимания за деца с музикална насоченост, песнички, разни инструменти - но всичко да е под формата на игра и със силно забавен елемент да не е някакъв сериозен хор или пък уроци по музикален инструмент.
И аз търся нещо с ясла! Частна градина или кооператив! Предпочитам второто

# 35
  • Мнения: 7 263
Малиш, писала съм назад в темите за Коколино и за Фукльовци, опредлено ги препоръчвам.

Последна редакция: сб, 25 яну 2014, 17:46 от Lennyh

# 36
  • Мнения: X
Малиш, писала съм назад в темите за Коколино и за Фукльовци, опредлено ги препоръчвам.
Благодаря ти

# 37
  • Мнения: 1 679
запис за темичката пак. Малиш- мерси за новата тема   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 550
Благодаря за темата! Надявам се да мога да се включвам с полезна информация.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 164
Здравейте, не съм писала много отдавна в темата.
Знам, че със сигурност е коментирано многократно, но моля да ми препоръчате читав педиатър в квартала. Тази, при която се записахме миналата година, изобщо не ми вдъхва доверие.

# 40
  • Mladost
  • Мнения: 137
Ние сме при д-р Надежда Иванова,в поликлиниката на Младост1. Доволна съм от нея.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А изливането на бетон и затварянето на улицата се прави (почти) всяка събота и/или неделя.  Tired
не само събота и неделя  Tired

Не знам до колко има връзка, но след като снощи изливаха бетон до много след 18:00ч., снощи към 19:50ч. плочките в кухнята ни се спукаха с адски трясък. Блока ли пропада или от студа? Но през 2012г. студът беше доста по-сериозен... та по-скоро не е от него.  Tired

# 42
  • Мнения: 5 234
Ние сме при д-р Надежда Иванова,в поликлиниката на Младост1. Доволна съм от нея.
А моят съвет е да стоиш далеч от тази. Stop

# 43
  • Мнения: X
Ние сме при др Ивайло Димитров. Педиатър и общопрактикуващ лекар е.
Намира се в поликлиника Младост зад 125 СОУ

# 44
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
А изливането на бетон и затварянето на улицата се прави (почти) всяка събота и/или неделя.  Tired
не само събота и неделя  Tired

Не знам до колко има връзка, но след като снощи изливаха бетон до много след 18:00ч., снощи към 19:50ч. плочките в кухнята ни се спукаха с адски трясък. Блока ли пропада или от студа? Но през 2012г. студът беше доста по-сериозен... та по-скоро не е от него.  Tired
Ужас...от студ няма как, това онзи строеж на чалгаджията ли е?

Общи условия

Активация на акаунт