?Въпроси всякакви?

  • 5 257 949
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 86 550
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 996
Къде да търся този цвят екип и тази марка?

в сайта на адидас.

# 86 551
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Бонго...ц...не го намирам.

# 86 552
  • София
  • Мнения: 1 223
Скрит текст:
Никога не съм работила на граждански договор и биих искала да се консултирам с вас. В момента съм безработна, като от този месец вече не получавам парично обезщетение. В същото време ходя на преквалификационен курс, организиран от бюрото по труда, за който ми плащат по 8 лева на ден. Условието е, ако междувременно започна работа, да представя договора в Бюрото по труда и да ме освободят от курса. В случай, че напусна курса без причина, или скрия трудови правоотношения, трябва да да заплатя курса плюс 5 процента отгоре.
Затова се чудя, ако кандидатствам по тази обява, която е за работа от вкъщи с интернет( качване на обяви), се чудя дали гражданския договор ми прекратява регистрацията в бюрото по труда, а оттам и курса. Ако не го обява в Бюрото по труда, дали ще настъпи информация при тях? Все пак те говорят за трудов договор, а този е граждански.

По основното питане не мога да помогна, но тази работа ми е доста съмнителна. Напомня ми на оня психар-екстрасенс Деси, който пускаше подобни подобни обяви.

# 86 553
  • Мнения: 11 558
В обменните бюра взимат ли монети евро  ?
Обменяла съм, но на курс 1.50 лв. едно евро.

# 86 554
  • Мнения: 10 191
В обменните бюра взимат ли монети евро  ?
Обменяла съм, но на курс 1.50 лв. едно евро.
Дай ги на познат, който пътува... Да ти ги смени с хартиени, той ще си ги харчи.
Толкова ли са много?

Мистик, https://www.adidas.co.uk/sst-track-top/DH5823.html
Оранжево или червено

# 86 555
# 86 556
# 86 557
  • софия
  • Мнения: 2 463
Как постъпвате с едра бяла техника, която е за изхвърляне? Има ли някоя фирма или общинска служба, на която мога да се обадя за да я вземе?
За София ми е питането.

https://nordholding.bg/deinosti/sbirane-izkupuvane-na-izlyazlo-o … oborudvane-iueeo/
преди 2 години ги ползвах  и ми дадоха 7лв за една 10000-годишна пералня

# 86 558
  • София
  • Мнения: 10 825
Ехаа, те щом и пари дават... Жива далавера. Аз си мислех, че на мен ше ми искат за да вземат фризера

# 86 559
  • Мнения: 24 115
Трябва да се сложи обезвъздушител. Това решава проблемите с бойлерите, връзките и всичко останало.
Накрая попаднах на един техник запознат с калпавата древна инсталация на сградата и той прецени къде да се сложи обезвъздушител. От тогава няма проблем. Иначе на радиаторите съм сложила обезвъздушители
Какви са тези обезвъздушители?

# 86 560
  • София
  • Мнения: 11 665
Скрит текст:
Трябва да се сложи обезвъздушител. Това решава проблемите с бойлерите, връзките и всичко останало.
Накрая попаднах на един техник запознат с калпавата древна инсталация на сградата и той прецени къде да се сложи обезвъздушител. От тогава няма проблем. Иначе на радиаторите съм сложила обезвъздушители
Скрит текст:
Какви са тези обезвъздушители?
Не съм убедена , че обезвъздушител ще и свърши работа, но........ всеки си има мнение, основно те са за парното, а Рамацоти има проблем с водата. Ще ти ги покажа на фото, те вършат работа наистина, когато има въздух в радиаторите, отвинтва се винтчето с отвертка, много внимателно и се изпуска въздуха,

Скрит текст:
[/spoiler]
има и автоматични
Скрит текст:
[/spoiler]

# 86 561
  • Мнения: 24 115
Имам такива на радиаторите. Това няма отношение към топлата вода.
Благодаря на всички. Читав майстор явно ще трябва.

# 86 562
  • Мнения: 1 871
Във втори/трети ден от менструален цикъл  кои  хормони могат да с е изследват и как (на гладно сутрин, други  особености)?

# 86 563
  • Мнения: 1 177
Полови хормони - Estradiol, LH, FSH, Progesteron, Prolactin, Testosteron. Сутрин, на гладно.

# 86 564
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
Точно за топлата вода писах. На радиаторите са индивидуални, а този за водата не се монтира в къщи, а на блоковата инсталация. Той автоматично обезвъздушава системата.

Общи условия

Активация на акаунт