?Въпроси всякакви?

  • 5 263 328
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 87 390
  • София
  • Мнения: 2 559
Знаете ли дали продажбата на скутер се третира по същия начин като продажбата на кола и двамата съпрузи трябва да присъстват? Скутерът е на мое име, трябва ли и съпругът ми да се подпише при продажбата?

# 87 391
  • Мнения: 483
Здравейте, къде да попитам относно един документ с word, не мога да се оправя вече 2 часа. Трябва ми номериране на съдържанието в началото и маркиране на реферансе листа в края. Сигурно е много елементарно,
но не намерих как да го направя. Опитвах как ли не и не се получава. Документа ми трябва за утре. Disappointed

# 87 392
  • Мнения: 68 570
Знаете ли дали продажбата на скутер се третира по същия начин като продажбата на кола и двамата съпрузи трябва да присъстват? Скутерът е на мое име, трябва ли и съпругът ми да се подпише при продажбата?

Мисля че да. Това е мотопед всъщност, нали?
Най-добре питай в КАТ...или нотариус.

# 87 393
  • софия
  • Мнения: 25 393
Здравейте, къде да попитам относно един документ с word, не мога да се оправя вече 2 часа. Трябва ми номериране на съдържанието в началото и маркиране на реферансе листа в края. Сигурно е много елементарно,
но не намерих как да го направя. Опитвах как ли не и не се получава. Документа ми трябва за утре. Disappointed
Номерирането става с форматиране по определен начин на съотв. заглавия в самия текст и след това става автоматично като се създаде table of contents. Не е трудно, но не е и много елементарно, особено е и ако не си го правил ще ти е трудно. Реферънс се въвежда с insert footnote от меню Format или Insert. В момента съм на таблет и нямам къде да погледна. Потърси клипче в тубата, не може да няма.

# 87 394
  • Мнения: 68 570
Не е ли в page setup или page number..нещо такова беше в горната част на екрана.
От там номерирам страниците като може да избираш са е в средата, в края и т.н.

# 87 395
  • Мнения: 17 616
добър вечер. абе струва ли си в тия новите 'кофи' за дрехи да се слагат неща. къде отиват. кой ги държи

# 87 396
  • Мнения: 1 254
Може ли линк за кофите?

# 87 397
  • софия
  • Мнения: 25 393
Не е ли в page setup или page number..нещо такова беше в горната част на екрана.
От там номерирам страниците като може да избираш са е в средата, в края и т.н.
Да, това е за номериране на страниците. Аз, доколкото разбирам, момичето иска да създаде съдържание на документа с посочване кое на коя страница е и да въведе препратка на края.

# 87 398
  • Мнения: 68 570
Не е ли в page setup или page number..нещо такова беше в горната част на екрана.
От там номерирам страниците като може да избираш са е в средата, в края и т.н.
Да, това е за номериране на страниците. Аз, доколкото разбирам, момичето иска да създаде съдържание на документа с посочване кое на коя страница е и да въведе препратка на края.

Пък аз се чудих защо толкова сложно обясняваш нещо толкова просто Joy

# 87 399
  • Мнения: 17 616
Да Вас попитах, ако е удобно разбира се.

удобно е разбира се. ами сигурно са само за София. има подобни на кофи за боклук ама малко по-така пипнати които се отварят като плъзнеш един капак и слагаш дрехи в пликче и така.... интересно ми е къде отиват и кой ги държи тия кофи

# 87 400
  • Мнения: 1 254
Може да ги предават някъде, но е интересно разбира се.

# 87 401
  • Мнения: 2 579
Може ли линк за кофите?

Намесвам се, но "кофите" са няколко вида:
На БЧК: http://m.redcross.bg/campaign/active_campaigns/humanita_campaign

И още някакви: https://texcycle.bg/

Сигурно има и още, но тези са най-разпространените

# 87 402
  • Мнения: 17 616
при мен конкретно става дума за костюми доста голям размер и искам да ги пласирам някъде

# 87 403
  • Мнения: X
Аз преди две години обходих цялата Витошка и магазин на Макс Мара няма.
На друга улица е.
Мързи ме да търся в гугъл.

# 87 404
  • Мнения: 3 357
В Гугъл магазин на Max Mara излиза на Съборна 4, така както го гледам е под Шератон. Утре ще се разходя да видя дали съществува.

Общи условия

Активация на акаунт