?Въпроси всякакви?

  • 5 258 050
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 88 410
  • Мнения: X
Върви ли още маршрутка 27 до НБУ?
Онзи ден вървеше.

# 88 411
# 88 412
  • Мнения: 2 179
Тук има ли тема за споделяне на конкурси тоест за тип "хей участвам в *конкурс* моля гласувай за мен ? "

(Знам колко са дразнещи такива призиви,но пък вседки луд с номера си Grinning )

# 88 413
  • Мнения: 5 668
Простете невежеството ми, но в една тема прочетох, че детето /в яслена възраст/, поискало да яде "пауч" ....проверих в гуглето, но ми излиза кучешка храна. Куче нямам, дете имам....та какво е това ядливо нещо, наречено "пауч" ? Rolling Eyes
Аз да отговоря на един стар въпрос Joy, макар, че не съм сигурна, че въпросния пауч става за дете в яслена възраст. Има и такива Паучи - китайска бърза закуска

# 88 414
  • Мнения: 5 010
Дебитна карта, на която пише, че изтича 06/19 до края на месеца ли е валидна?

# 88 415
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Точно така.

# 88 416
  • Мнения: X
Да,и в този месец трябва да отидеш до банката за нова карта,за да имаш активна карта от месец 7.

# 88 417
  • Мнения: X
Дебитна карта, на която пише, че изтича 06/19 до края на месеца ли е валидна?
Принципно след 20-то число на месеца, новата карта ще те чака в офиса на банката, където е издадена. ЦКБ пращат sms-и, че е издадена (от скоро).

Тук има ли тема за споделяне на конкурси тоест за тип "хей участвам в *конкурс* моля гласувай за мен ? "

(Знам колко са дразнещи такива призиви,но пък вседки луд с номера си Grinning)
До колкото си спомням е забранено публикуването на подобни призиви във форума.

# 88 418
  • Мнения: 9 122
Да попитам, кога се събира меда? Embarassed

# 88 419
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 001
Да попитам, кога се събира меда? Embarassed
питай пчелите  hahaha
мед се събира когато има медоносна паша - от май до към септември.

# 88 420
  • София
  • Мнения: 5 941
Да попитам, кога се събира меда? Embarassed

Зависи къде пасат пчелите. Акациевият вече е изваден. Сега е липовият. Вече има и смесен. Предстоят слънчогледовият и този от рапица. Някои пчелини целогодишно събирар букет (смесен от много билки и други растения).

# 88 421
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 001
Да попитам, кога се събира меда? Embarassed

Зависи къде пасат пчелите. Акациевият вече е изваден. Сега е липовият. Вече има и смесен. Предстоят слънчогледовият и този от рапица. Някои пчелини целогодишно събирар букет (смесен от много билки и други растения).
от зимните билки и растения излиза най-хубавия мед, да.  Laughing тогава е и силата на пчелите.

# 88 422
  • Мнения: X
Втората половина на август и манов мед...

Правилният въпрос е Кога се вади меда?

# 88 423
  • Мнения: 45
 Здравейте! Тръгваме за Гърция другата седмица и се сетих, че личната ми карта изтича след 3 месеца. Дали, ще е проблем? Имаше нещо, ако изитча след по- малко от 6 месеца не може да се пътува:rolling_eyes: но май беше само за паспортите?

# 88 424
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 001
Здравейте! Тръгваме за Гърция другата седмица и се сетих, че личната ми карта изтича след 3 месеца. Дали, ще е проблем? Имаше нещо, ако изитча след по- малко от 6 месеца не може да се пътува:rolling_eyes: но май беше само за паспортите?
би трябвало да пише, че е валидна до ...
преди този срок е валидна, след него  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт