?Въпроси всякакви?

  • 5 264 906
  • 96 496
  •   6
Отговори
# 78 420
  • Мнения: X
Паяжинки????

# 78 421
  • Мнения: 10 374
Представляват тънка лентичка с лепило от двете страни, с която се лепи подгъва. Може да има и друго име, аз така я знам, защото е много фина

# 78 422
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Защо Слави е в такова мини студио? Къде му е останалият бенд? Сменят формата на предаването ли?

# 78 423
# 78 424
  • Мнения: 10 374
Да, точно това е

# 78 425
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Това се глади и от топлината се стапят нишките на паяжината, захващайки двете части на плата ли ? Или друг е принципа ?
За трети път ми се налага да искам помощ от съфорумец за намирането на темата за турските сериали... Така и не й свикнах на новата версия на форума...Моля ви да ми обясните и как да си я намирам тази тема без да ви занимавам. Пробвах с търсачката и падащото меню горе в ляво... Еми не я намерих...
използвай си старата версия и помощ от чичкото
http://old.bg-mamma.com/?board=401
Тя пък щото търсачката на старата версия пръска направо ... Така и не му оправиха този проблем на най-големия форум на Републиката  Laughing

# 78 426
  • Мнения: 135
Мога ли да кръводаря в първите дни от менструацията?

# 78 427
  • София
  • Мнения: 6 171
Мога ли да кръводаря в първите дни от менструацията?
От днес има цяла тема по въпроса http://www.bg-mamma.com/?topic=1062384

# 78 428
  • Мнения: 10 374
Това е принципът, да. Но хваща много по-равномерно от лепилото - никога не можеш да нанесеш толкова фино лепило, а и не личи подгъва, както ако се зашие.

# 78 429
  • Мнения: 35 110
Колко трябва да е голямо детето, за да трябва да плащаме такса за вход и за него? Имам предвид, че сега на месец плащаме 3 лв на човек  на касиерката на входа. Кога ще плащаме и за синът ни?

# 78 430
  • Мнения: 22 867
Ако го спазват, не навсякъде събират таксата за вход според него.

ЗАКОН ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА ЕТАЖНАТА СОБСТВЕНОСТ

В сила от 01.05.2009 г.
Разходи за управление и поддържане на общите части на етажната собственост (Загл. изм. - ДВ, бр. 57 от 2011 г.)

Чл. 51. (1) (Изм. и доп. - ДВ, бр. 57 от 2011 г.) Разходите за управление и поддържане на общите части на етажната собственост се разпределят поравно според броя на собствениците, ползвателите и обитателите.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 57 от 2011 г.) Не се заплащат разходите по ал. 1 за деца, ненавършили 6-годишна възраст, както и от собственик, ползвател и обитател, който пребивава в етажната собственост не повече от 30 дни в рамките на една календарна година.

От същия член:
(7) (Изм. и доп. - ДВ, бр. 57 от 2011 г.) Собственици, ползватели и обитатели, които отглеждат в етажната собственост животни, подлежащи на извеждане, заплащат разходи за електрическа енергия, вода, отопление, почистване на общите части и абонаментно обслужване на асансьора за всяко животно в размер като за един обитател.

# 78 431
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
Моля, който е запознат с Пейпал за съдействие. Регистрирах картата, взех кода от банката, сега не знам как да стигна до прозореца в който да потвърдя кода.  Всъщност трябва  да платя една фактура за     услуги в Германия и Пейпал можело, но голям зор с регистрацията на картата.

# 78 432
  • София
  • Мнения: 3 050
Може ли да се направи нещо, като видиш някой да навлиза в насрещното и да минава на червен светофар? Имам предвид, да се сигнализира някъде?

# 78 433
  • София
  • Мнения: 8 932
Това е принципът, да. Но хваща много по-равномерно от лепилото - никога не можеш да нанесеш толкова фино лепило, а и не личи подгъва, както ако се зашие.
И паяжинките се отлепят, особено на дебел плат (дънков) и често пране. Най-добре си е зашиване.

# 78 434
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Какви са тези паяжинки? За подлепваща лента ли говорите?

Общи условия

Активация на акаунт