?Въпроси всякакви?

  • 5 264 483
  • 96 496
  •   5
Отговори
# 89 955
  • Мнения: 936
teta75, благодаря

# 89 956
  • Мнения: 9 170
?
Големите тенекии колко кг. мед съдържат? Ако някой знае bouquet

# 89 957
  • Sofia
  • Мнения: 26 367
20-25кг

# 89 958
  • Мнения: 9 170
Знаех с и , но искам да купя а един чичко стар пчелар ми се кълне , че 27-30кг. мед събирала и аз съм  Shocked и понеже по еконт ми праща...а парите напред та newsm78

# 89 959
  • Перник
  • Мнения: 1 920
При пръстъп на паник атака, изразена в силно сърцебиене и почти никакъв пулс, какъв специалст се търси?
Извини ме, но как хем силно сърцебиене, хем никакъв пулс. То точно това е пулсът...

# 89 960
  • Sofia
  • Мнения: 26 367
pinko,може и по-големи да има...преди доста години взимахме и ние от роднина и беше по 25кг.

По колко лева го дава килото?
Мм взе наскоро 10буркана по 12лв,но е много хубав,гъст.

# 89 961
  • Мнения: X
Знаех с и , но искам да купя а един чичко стар пчелар ми се кълне , че 27-30кг. мед събирала и аз съм  Shocked и понеже по еконт ми праща...а парите напред та newsm78
Стандартна голяма метална тенекия за мед събира 24-25 килограма. Малката по 11-12.
Да не ти го праща в пластмасов съд? Те събират повече. Разберете се така, преведи му сумата за 20 килограма, да ти го изпрати с преглед и тест и разликата до реалните килограми да бъде наложен платеж. В Еконт кантар има, ако не е записано в товарителницата, на място теглиш и готово. Малко ме съмнява, че ще е мед, ако е по-тежък, а съда е стандартен. Затова предлагам тест.

Нагледно голяма и малка тенекия.
Скрит текст:

# 89 962
  • Мнения: 54 390
При пръстъп на паник атака, изразена в силно сърцебиене и почти никакъв пулс, какъв специалст се търси?
Извини ме, но как хем силно сърцебиене, хем никакъв пулс. То точно това е пулсът...

Сърцебиене е ускорен пулс.
Който може да толкова ускорен, че да не може да се отчете.

Мистик, не е сигурно дали е ПА, не те съветвам да приема психотропни медикаменти.

# 89 963
  • Мнения: 9 170
Toчно голяма тенекия като показаната на снимката, и аз казах по горе е е 25 кг. , но той ме убеждава,че 27-30кг. събира, предлага ми ако искам и буркан и аз му викам буркана е е 0.8-0.900кг/ а той не бъркаш буркана събира 1.100!!! Абе хитрец иначе ми иска 16лв. таз година бил поскъпнал.В обявите навсякъде чета цени от 6 до 9 лв. за кг. в разфасовка ако е тенекия. От Родопите е меда.

# 89 964
  • Мнения: 68 630
Не може да си сигурна че е от Родопите..щом не е доверен и познат човек.

# 89 965
  • София
  • Мнения: 1 578
Съсипах си ноктитес гел лак. При всяко сваляне ми сваляха и част от нокътя на плочката и казах край (направих го два пъти) и сега съм с изрязани нокти като на момченце и разбира се, чупят се супер лесно и са целите отгоре назъбени на повърхността на плочката. Дали да си купя някакво масло специално като лак за нокти или да ги кисна в зехтин и лимон или в бадемово масло и тн?

# 89 966
  • Мнения: 39 302
Тоя мед нали преди изпращане ще се измери в Еконт? Кажи, че ще платиш при доставка, за да си сигурна в килограмите и готово.

# 89 967
  • Мнения: 18 497
Ако този продавач на мед е от някоя от фермерските групи за контакт на производители и купувачи, разпитай другите за отзиви. Ако никой още не е купувал - изчакай. Че се навъдиха много некоректни.

# 89 968
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Може ли човек който има някаква неплатена глоба, акт или фиш да напуска страната и къде ще бъде проверено евентуално това? Става въпрос за пътуване в европейска държава със самолет.

Първо, фиш, глоба и акт са три съвсем различни неща. Второ, каква е причината да отлагате и да ощетявате държавата с неплатени задълженията? Очевидно не е недоимък, след като можете да си позволите да летите със самолет. Аз съм за проверка на всичко и навсякъде, за да се научи народа, че няма тънкана. Аман от тарикати.

# 89 969
  • Пловдив
  • Мнения: 40 740
При пръстъп на паник атака, изразена в силно сърцебиене и почти никакъв пулс, какъв специалст се търси?
Извини ме, но как хем силно сърцебиене, хем никакъв пулс. То точно това е пулсът...
аз се обърках...все едно сърцето не бие и пулс никакъв.

Общи условия

Активация на акаунт