КИВИ + КОМ = КИС - 28

  • 98 945
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
  Shocked Rolling Eyes  Леле, Мастеркони, това ли са измислили вече  Crossing Arms  Еййй нямат запор някои хора, то не бе телефони, катастрофи и т.н. ..... не знам вече накъде вървим що за хора сме ......  Thinking Sad     Постоянно трябва да е нащрек човек мама му стара   #Cussing out #2gunfire


 А на теб Мастерче, благодаря за инфото, много е важно за всички ни  Hug Hug Hug 

# 31
  • Мнения: 5 001
Няма за какво да благодариш.....Нали сме един отбор?!.....Борим се заедно! .....С к'вото и да е там......  Mr. Green

Аз съм  много вярно куче,за тия дето са ми близки.Света преобръщам,ама намирам начин да помогна.....Разочароват ли ме - да не са ми насреща!!!! Късам и хвърлям и толкоз......Назад не се връщам,защото "лепеното винаги има белег" ......

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 614


ОСОБЕНО ЗИЧЕТО да внимава в картинката,че е такава добра душа,че......Ама написах всичко това да сте наясно!!!  

smile3506 smile3506 newsm08  мамка мууу ....Banghead
Аз никога не гледам лошата ,измамна страна, все гледам да помогна или да услужа, ама точно за това не знам дали щях да се хвана деее ,то много нескопосано скалъпено.
Изчезвам на работа че закъснявам а тука е една киша от този сняг ужас  ooooh!

# 33
  • Мнения: 5 001


ОСОБЕНО ЗИЧЕТО да внимава в картинката,че е такава добра душа,че......Ама написах всичко това да сте наясно!!!  

smile3506 smile3506 newsm08  мамка мууу ....Banghead
Аз никога не гледам лошата ,измамна страна, все гледам да помогна или да услужа, ама точно за това не знам дали щях да се хвана деее ,то много нескопосано скалъпено.
Изчезвам на работа че закъснявам а тука е една киша от този сняг ужас  ooooh!


Бягай на работа,пък кат се върнеш шА прочетеш!!!!  hahaha Hug

Аз написах,защото много добронамерени хора се връзват на такива капани......Мен ме подразни факта,че не я познавам,а ми говори ,ако,че ли се познаваме от години......И на "Вие" да ми беше писала  - пак щях да я надуша,защото не е нормално това изказване.......ИЗВЕДНЪЖ от нищото се появява някой си , дето иска да ти "направи подарък" ....Да бе! Така се раздават подаръци........Да дам подарък - Давам! И то от сърце,ама на човек,който познавам и даже давам повече от подарък.......Ама така......На ЛС !!!! И от непознат "никнейм" - ааааааа,да ги нямаме таквиз!
Аз с хора работя от нам'колко си години вече.......Малко психолог го раздавам и в повечето случаи не бъркам с " диагнозите" ...... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


....., ама точно за това не знам дали щях да се хвана деее ,то много нескопосано скалъпено.


Да де,мА аз да кажа все пак....... newsm51

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 614


Скрит текст:


ОСОБЕНО ЗИЧЕТО да внимава в картинката,че е такава добра душа,че......Ама написах всичко това да сте наясно!!! 

smile3506 smile3506 newsm08  мамка мууу ....Banghead
Аз никога не гледам лошата ,измамна страна, все гледам да помогна или да услужа, ама точно за това не знам дали щях да се хвана деее ,то много нескопосано скалъпено.
Изчезвам на работа че закъснявам а тука е една киша от този сняг ужас  ooooh!


Бягай на работа,пък кат се върнеш шА прочетеш!!!!  hahaha Hug

Аз написах,защото много добронамерени хора се връзват на такива капани......Мен ме подразни факта,че не я познавам,а ми говори ,ако,че ли се познаваме от години......И на "Вие" да ми беше писала  - пак щях да я надуша,защото не е нормално това изказване.......ИЗВЕДНЪЖ от нищото се появява някой си , дето иска да ти "направи подарък" ....Да бе! Така се раздават подаръци........Да дам подарък - Давам! И то от сърце,ама на човек,който познавам и даже давам повече от подарък.......Ама така......На ЛС !!!! И от непознат "никнейм" - ааааааа,да ги нямаме таквиз!
Аз с хора работя от нам'колко си години вече.......Малко психолог го раздавам и в повечето случаи не бъркам с " диагнозите" ...... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


....., ама точно за това не знам дали щях да се хвана деее ,то много нескопосано скалъпено.


Да де,мА аз да кажа все пак....... newsm51

Да бе това и аз казвам ,че много нелепо скалъпено всичко ама ти си кучето Динго Mr. Green hahaha   та няма как да стане точно при тебе. smile3534

Спи ми се тези дни не знам защо? smile3506

# 35
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтро.......

Зичоно,нали беше болна до вчера бре?! Изтощил ти се е организма,щото все бачкаш даже и болна и всичко изкарваш на крак......Вземи се подсили с някое сокче.....(червено цвекло,морков,ябълка примерно) .....

# 36
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро на всички, скъпи мои... Hug

Мастер, благодаря за предупреждението. Heart Eyes

По една прегръдка за всички ви в снежния, мъглив па и заскрежен ден.

Ама ние ще се усмихваме напук на всичко. Laughing

# 37
  • Мнения: 5 001

Мастер, благодаря за предупреждението. Heart Eyes



Моля,ама липсваш начи........ Пиши по-често ,моля!   Hug Че ,ако те търся по други начини и почнем да си говорим........Цяла нощ няма да ни стигне .....'начи....... Mr. Green .......Разбра ме!  Hug

# 38
  • Мнения: 2 286
Хей, как сте?
Аз чакам пералнята, втора за тази вечер, да изпере, да простирам и да си лягам, чееееее ooooh!
Вчера за 5 мин. не си вдигнах главата от работа Mr. Green , а днес съм с ужасно главоболие, освен това много ме боли стомах/ корем - не ги различавам, и не мога да разбера що така ме боли, от студа ме болят коленете, а из ония дни ми д..де и ме боли и кръста. За капак, малкия хич не слуша, вечно сме в преговори за неща, за които отлично знае, че не позволявам, което ме изкарва от търпение. ААААА smile3511

Снощи милото ми подари нов телефон и съм МЕГА хепи Mr. Green . Изобщо не очаквах Party . И точно този, който си бях харесала Whistling . Сега му се радвам и все нещо си цъкам ...

Мастерче, много благодаря за предупреждението. Добре, че си се усетила на време.  Hug Hug
Аз адреси не давам - ако получавам нещо - или в пощата, или в офис на Еконт.  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 951

Добро утро поспалчета!Ставайте навън е ужасен студ,за да пием кафе.

Мастерка,ти си си оправна,радвам се за бързата ти реакция!На никого не се дават лични данни това е за останалите.

: hailie ,предполагам ,че не се храниш достатъчно през деня,заради многото работа,която те е налегнала и по тази причина получаваш стомашните болки.Храни се  редовно,на честочко по малко,и на мен ми се  е случвало.Никое дете на каквато и да  е възраст не слуша, да не те плаша,но е така.

Ние майй завършихме успешно първия учебен срок.Днес ще имат намалени часове,снощи се изпокараха  дори за продължителността на един час(минала е заповед(,и ще им дават бележниците.Казаха си оценките и двамата ,да видим.Баща им е обещал награди за победителя и за другия ще има  разбира се.

# 40
  • Мнения: X
 wavey Добро утро от ледено Русе Simple Smile  Тук е   -16  Mr. Green

Мамах3, тенкю за това романтично кафенце  Hug, седя и си пийвам и ви чета  Simple Smile

Хейли, вземай витамини, клеева тинктура изобщо нещо за подсилване на имунната система  Peace Hug 



 Hug lovekiss Two Hearts

# 41
  • Мнения: 5 001
wavey Добро утро от ледено Русе Simple Smile  Тук е   -16  Mr. Green



 cold cold cold cold cold cold cold cold cold

Аааааа......Ужас!


Добро утро на всички!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 951
ankas ,реката започна ли да замръзва?Аз съм виждала на няколко пъти Дунава преливащ,.

При нас е едва -7.

Както казваше баба ми и кучето и котката са спали заедно.

Скрит текст:
На 29 януари  имаше годишнина от смъртта на моята прабаба.Тя почина на почти 100 години ,беше родена на 3 март*тогава щеше да ги навърши*.И по тази причина и редица други  случили ми се през последните седмици, не ми се пишеше.

Последна редакция: пт, 31 яну 2014, 10:13 от Мама на трима.

# 43
  • Мнения: 2 433
Добро утро! И тук е голяма студ... направо така съм се сгънала че ум не ми го побира как ще работя днес. толкова е студено че снега не вали ама все едно искрици падат от небето.


Хубав спокоен последен работен ден ви желая! Утре ще спим! Mr. Green
Скрит текст:
На този ден , преди 23 години, в една такава искряща студ почина моята единствена баба. Все по рядко се сещам за нея... Бог да я прости!

Последна редакция: пт, 31 яну 2014, 10:08 от JuliS

# 44
  • Мнения: X
Юле, Мама х3, Бог да прости вашите баби  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose  Аз също имам много хубави спомени от моите баби. Знам, че ни гледат и ни закрилят оттам  Peace

Някой ме попита за р.Дунав - ето прясна снимка от преди час и нещо. Все още не е замръзнал, но и това се е случвало.



Тук се вдигнаха малко градусите, но  повече от минус 12 не ще да стане нещо  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт