КИВИ + КОМ = КИС - 28

  • 98 943
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 286
Леле, Анкасче..., само като видях снимката и замръзнах.
Тук само духа ужасен вятър.

Мама на трима, хапвам си аз. Доволно Mr. Green . Докато си работя си ям. Днес съм добре Grinning .

Юле, Мама на трима, мир на душите им на вашите баби Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 46
  • Мнения: 5 001
Леле, Анкасче..., само като видях снимката и замръзнах.
Тук само духа ужасен вятър.


Аз си бх замръзнала и преди.......Оффффффф........Голям студ брах днес......Смразяващ вятър!!!!!......Такова нещо в Норвегия на минус 33 градуса не съм чувствала,ама.........Оххххххх....Различен е студа "там" и "тук"......

Сега се ядосвам тука с един уж солен кекс........Да видим дали шА стане.....Пфуууууууу.........Изпи ми мозъка!.........Уж се наду.......Даже тръгна да ме търси,ама вътре кат го проверя с дървено шишче и е суров.........Намалих отдавна градусите,ама........Оффффффф............Ако не се изпече както на мен ми харесва и както трябва да бъде - май шА иде в кофата......Пфюююююююю....... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 47
  • Мнения: X
 smile3506 smile3506 smile3506   Ехоооууу  къде стееее  newsm12

Мастерче, кво стана  със соления кекс, изядихте ли го веки newsm78  Heart Eyes Hug

Влизам аз да ви видя, ама то ви няма  Thinking, затова сега ви тургам един виц за лека нощ и изчезвам и аз, ама утре пак ще се явя да ви викам  newsm17 smile3521 smile3514  love001

Секс по телефона, еротичен женски глас: - ...И сега бавно започвам да си свалям единия чорап ...сега и втория... още по-бавно започвам да свалям и третия... - Ама, чакай ма... ти да не си жена мутант?? - Не бе, тъпак!... от Русе съм... знаеш ли колко е студено тука!!!   smile3534 newsm62


Лека, мека и топличка нощ ви пожелавам мили момичета  Hug lovekiss Two Hearts

# 48
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001

# 49
  • Мнения: 5 001

Мастерче, кво стана  със соления кекс, изядихте ли го веки newsm78  Heart Eyes Hug



Изядохме го,ама не ми хареса.....Тц!.....Много нерви изхабих с него.....Ще поправя рецептата и ще я преинача малко,щото.....

# 50
  • Мнения: 7 201
Днес е Трифоновден, скъпи момичета! Hug
По старому, по новому, кой както иска да си го празнува.Хубав празник е!
Честит празник на всички любители на винцето и на всички именици!  bouquet
С този сняг навън е само за червено винце.Класика... Ама поне обяд да стане.
И наздраве! Grinning
Скрит текст:

# 51
  • София
  • Мнения: 1 951
Наздраве,Мамче!
На мен днес ми се спи и едвам гледам.Цяла нощ уж спах и още искам.Май ще си направя още едно кафе.
анкасче,мерси за снимката на белия Дунав!
Мари и на теб благодарско за направеното кафенце !

Мастерче,не се кахъри нали се  е изял соление кекс,

# 52
  • Мнения: 2 286
Момичета, помагайте!
Правя тортата парфе на Зичка с 3те шоколада. Обаче, не ми стигна сметаната и си купих течна за готвене, която не иска да се разбие на крем. Какво да й сложа вътре?
 Praynig Praynig



В крайна сметка си купих сладкарска сметана. Стана страхотнаааа Heart Eyes

Последна редакция: сб, 01 фев 2014, 16:24 от hailie

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 614

Правя тортата парфе на Зичка с 3те шоколада.

Цъъъ не е моя  #Silly #Silly smile3534 smile3508

Аз торти много рядко правя та нямам такава в блога си.

Пека едни мързеливки и пържих ябълки станаха страхотни и една македонска манджица правих станаха страхотни.

Мастероноууу ти нали си ги подобряваш рецептите като видиш че не е това което трябва да бъде бреее що не си я преработи предварително?

МАМЧЕЕЕЕ ГУШКИ ОТ МЕН МНОГООО Hug Hug Hug Hug
Мари,невероятни неща пишеш напоследък мила ,много ти се радвам!  bouquet



Хайде Трифончовците ,Трифките ,и Трифченцата да черпят  smile3532 smile3532 smile3532

# 54
  • Мнения: 2 286
 Rolling Eyes На Анкасче ли беше тортичката? Blush

Нищо, де... Почерпете се! Стана разкошка! Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 398


Да взема да се запиша в новата тема.Не че пиша, ама поне да ви намирам да си ви чета  Hug

Жаки много се радвам, че минало и заминало вече, и че Дени се възстановява бързо  Hug

Зиче ти си мии идеала за жена. Ама вземи си почивай и ти бе  Hug

Анкасче снимката е просто уникална, размечтах се и аз за сняг.
Ама тука ни удави   sport027 Толкова дъжд не съм виждала.И такъв вятър има, че едвам удържам колата сутрин и вечер  ooooh!

Хейли сериозно си покапах клавиатурата, страшна торта.Аз съм пропуснала рецептата някъде, може ли да ми я дадеш  Praynig

Браво на всички ученици, то не зависи от тях винаги.Има и такива побъркани учители, че..... ooooh!

Маги, много ни липсваш миличка  Heart Eyes Знам, че ни наглеждаш от "там"  Hug

Киса съболезнования и от мен.Ще се правите, сигурна съм.Но болката винаги ще си е в теб.Кураж миличка  Hug

На всички исках да пиша по нещо ама вече забравих  Embarassed

Ние сме добре уж.Ежедневие. Аз се бях тръшнала пак с моя стомах, ама ще ме пращат на ендоскопия.Да видим какво става там, че ми писна от болежки вече.Анитето е добре, днес идваха на зъболекар с баща си (аз работех до обяд).Като за пръв път всичко мина идеално  hahaha

Купили сме си билети за БГ за април.И нямам търпение вече, 3 години и половина не съм се прибирала и много, ама много ми липсва родината.

Зачезвам, че мъжо се е развихрил в кухнята и ме вика на помощ  Crazy

# 56
  • Мнения: 2 286
Ели, пиша рецептата, както аз я направих, тя е със съвсем леки промени от оригинала.

Скрит текст:
Блата ми е бисквитен, че не ми се печеше блат, а готови не ползвам.

За форма 26 см:
Блат: 2 пакета шоколадови бисквити,
2 с.л. масло,
2 с.л. пудра захар,
1 течна ванилия и малко прясно мляко.

Бисквитите ги смилам в чопър, слагам ги в купа и добавям 2 с.л. пудра захар. Разтапям маслото до течно. Слагам го при бисквитите и добавям ванилията. С една вилица хубаво разбърквам всичко, като добавям по малко мляко, докато всичко стане хубава, гъста топка. Изсипвам го в тавичка с ринг. С лъжица хубаво го разпределям по дъното и го натискам, за да го слепя хубаво и да го изравня. Прибирам в хладилника.

Кремове:
900 мл. течна неподсладена сметана, която да се разбива на крем с миксер.
200 гр. черен шоколад
200 гр. млечен шоколад
200 гр. бял шоколад
1,5 желатина - общо 15 гр.

Разделям сметаната на 3 по 300 мл. В 50 мл. студена вода слагам 5 гр. желатин, чакам 30 мин да набъбне, след това на водна баня го разтварям. (това е по описание на пак. желатин)
Първо разтапям черния шоколад на водна баня. Разбивам 300 мл сметана с миксера. В сметаната изсипвам охладения шоколад, разбивам пак с миксера, слагам разтворения желатин и пак хубаво разбивам с миксер.

Изсипвам крема върху блата, без да махам ринга на формата. Хубаво заравнявам и прибирам в хладилника за 1 час.

По същия начин процедирам и с другите 2 шоколада.

От млечния крем си оставих малко за декорация.

Оставих я за 3 часа след като сложих последния крем.

Ползвам този блат и за чийз кейк без печене, става великолепен!

# 57
  • Мнения: 5 001
Страхотна торта.....Изтекоха ми очите....... Поздравления......Браво Хейлинце!

# 58
  • Мнения: 398
Мерси миличка.
Моят мъж има рожден ден утре, но ще имаме гости другата седмица и може да я спретна  smile3508

И като стана дума да взема и почерпя.Да ни е жив и здрав, ако може малко по-послушен (  Mr. Green ) и нека всичкото добро, което прави му се върне пак добро

 

Лека вечер милички  Hug

# 59
  • Видин
  • Мнения: 961
Ха, добро утро, милички! Hug
Не съм се всясвала тези дни...но сега ви черпя с неделно кафенце:



Тук е голям студ, момичета...От горе на всичко съм болна и само ми е студено Crazy
До Дунава не съм стигала, но ако пордължава така този студ ще замръзне със сигурност.
Дени е добре, ходи вече почти без проходилката.Утре ще му свалят конците.

Ели, да ти жив и здрав мъжо!
Много късмет и и успех в живота!Весел празник!




Фейче, как е приятелкта?Стигна ли до някакво решение?

Гушкам ви всички и ви пожелавам топла и спокойна неделя! Hug
Аз отивам да се стопля с един чай Peace

Общи условия

Активация на акаунт