КИВИ + КОМ = КИС - 28

  • 98 941
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Видин
  • Мнения: 961
Мики, хайде слънце във фейса сме!Ако имаш нужда от помощ, за да си направиш фейс свиркай Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 2 265
Здравейте, момичета.

Много се радвам, че имаме темата в ФБ, радвам се да ви опозная не само по никовете, ама и да ви видя снимките, всички сте едни достойни жени.

Вече не пиша чак толкова много, не ми харесва разнасяне на информацията, снимките...

Но надявам се да продължим и тук да пишем, нали?

# 722
  • Мнения: 2 022
Малко трудно се ориентирам при новия изглед на Мамата, но с удоволствие ще пиша и тук. Все пак не трябва да изоставяме другарчетата, които няма фейс, а пък и емотикончетата тук много ми липсват там.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Навън е гадно и мокро, надявам се тази закусчица да ви постопли и разведри.
Hug

# 723
  • Мнения: 117
Момичета от Варна как сте? Аз съм далеч, но не мога да спра да мисля за варненци Sad Дано хората да единни и си помагат, защото само така ще се справим с такива ситуации... Яд ме е на политиците. Толкова ли не могат поне в такива моменти да забравят различната си партийна принадлежност и да работят заедно заради хората?! Confused
Пожелавам ви спокоен ден!

# 724
  • Мнения: 2 022
Огромна трагедия. Страшно обедня народът, едната черга е останала на хората, сега и нея изгубиха.......  някои загубиха живота си, децата си........
А политиците винаги са градели позициите си върху чужда мъка и трупове....


# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 614
















Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 15:11 от ЗИЧЕ

# 726
  • Мнения: 1 269
Много е красиво, мила Зиче!!!

# 727
  • Мнения: 117
Здравейте, момичета!
Как сте? Аз пия кафе...


Хубав ден! Grinning

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мики няма ли да идваш при нас?

# 729
  • Мнения: 7 201
Здравейте, КИВИ-та!
Много ми е мъчно, че темата ни вече не е активна и никой не пише в нея ..  Sad
Фейсбук нямам и не мисля да си правя. Не харесвам тази социална мрежа, поради лични съображения.
Липсва ми времето, когато споделяхме и радости и тревоги, и всичко тук! Липсвате ми всички Вие! Hug

# 730
  • Мнения: 2 022
Миличка Мамче,  Hug
И на мен ми липсват "срещите" тук. Във фейса не е същото някак си.
Но и много проблеми налегнаха почти всички, може пък в това да е причината, че все по-рядко пишем...

Момичета, прегръщам ви.


# 731
  • Мнения: 2 022
Една черна година без Маги.
Тя беше утринната звезда в тази тема - без нея нищо не е същото.
Винаги ще ми липсваш, мила Маги.


# 732
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
ВЕЧНА И ПАМЕТ...

# 733
  • Мнения: 195
Почивай в мир, скъпа Маги и нека е светло на душата ти! Flowers Rose Flowers Rose

# 734

Общи условия

Активация на акаунт