БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 120

  • 91 140
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447

Аз пък от едно известно време се чудя къде се затри Бачийска, която всички помним с еротичните поздрави и се появи една друга Бачийска с китки и романтика... Не можа да устискаш...

Ти направо си ме дебнеш за да ме почнеш  Mr. Green

Е, не можах - отвътре ни ми идва ooooh!

Азарея, не въведи мен в изкушение  Mr. Green

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 18:56 от ba4iiska

# 691
  • Мнения: 571
ИнаТ, плевенчанката ме загуби като клиент- вече продава картончетата по 1лв. което ми идва множко като цена...

# 692
  • София
  • Мнения: 9 850
Джемма, честит рожден ден! Здраве, щастие, късмет...! newsm59
Kordelia, помагай - направи ли кординга на феята? Аз съм заседнала там и не мърдам и на инч, не мога да схвана как да го направя... newsm78

# 693
  • sf
  • Мнения: 10 129
Джемма, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана!    bouquet  Hug

# 694
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
           Джемма, честит празник! bouquet Да си здрава, щастлива и успешна! Също така, от сърце ти пожелавам (или пък си пожелавам!;-) hahaha), да направиш толкова голяма, вкусна, сладка, топяща се в устата, ароматна, сочна... торта, че всинца да ни сбереш, да ни облажиш душичките, да преядем и да остане за ... "десерт"!!! Joy

           Айййй, Бачийскааааа, що така и мене ме тегли към мерената и "бялата" реч напоследък... Thinking Дали философът в мен повече не може да търпи оковите си... Crazy

# 695
  • sf
  • Мнения: 10 129
Някой да живее в Мездра, понеже в понеделник смятам да се подвизавам в района  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 860
Инат, да, аз ги донесох от Варна-  Юлето тъкмо беше получила тази матрица и я сефтоса за теб.

Джемма, честит рожден ден! Само хубавини да ти се сипят отгоре!!!

# 697
  • sf
  • Мнения: 10 129
Не ми се чака новата тема, за да покажа етапче  Rolling Eyes

# 698
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Джемма,Честит Рожден Ден!

# 699
  • Мнения: 3 956
Джема, честит рожден ден. С пожелания за всичко на хубаво в живота!   bouquet

# 700
  • Мнения: 579
Джема, Честит Рожден Ден. Много здраве и щастие ти пожелавам и свободно време за бродиране.  cook

# 701
  • Мнения: 482
А някой да ми каже от къде мога да си купя ширити, но да е на лесно място, че има опасност да се загубя Simple Smile Не си заслужава да пускам поръчка за тях, пък нищо друго не ми трябва.

# 702
  • София
  • Мнения: 425
Инат, в магазина на Шехерезада на "Ботев" има много и най-различни ширити.

# 703
  • Мнения: 265
Брей, за малко да изпусна темата Rolling Eyes
Влизам да се похваля, че получих първия си подарък за 8-ми Март от Ferhi. (Ще го покажа на ММ и ще му кажа, че е първи, но не трябва да е последен Mr. Green)
Ferhi, мила, благодаря ти    bouquet. Изненада ме наистина неочаквано и мноооого приятно. Благодаря ти още веднъж Hug. Ео вижте - красива картичка, шоколад и мартеничка, с която ще се накича другата седмица Flutter


Отивам да чета пропуснатото Wink

# 704
  • Мнения: 571
Влизам да се похваля, че получих първия си подарък за 8-ми Март от Ferhi. (Ще го покажа на ММ и ще му кажа, че е първи, но не трябва да е последен Mr. Green)
Дали пък не си нахална, а? newsm78 Човека може да е решил да те пропусне тази година... или да те мине с една китка... Twisted Evil Шегувам се, разбира се. Знаеш че не съм с лоши чувства. От вчера ми е тръгнало да се зачеквам с вас- вчера с Бачийска, днес със теб... Ама така е като от месец и половина си стоя у нас- пощурях... Добре че от понеделник тръгвам на работа, че иначе съвсем ще изперкам.
Дидида, регистрирай кода от шоколада- може пък да спечелиш магнитна дъска за малката.

Общи условия

Активация на акаунт