Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 450
  • Бургас
Аз тази година записах ЕООС  в Бургас, Асен Златаров, ако има някой който е завършил тази специалност, ще се радвам да чуя впечатления... и оплаквания 😁😉

# 451
  • София
Здравейте,не знам дали е правилната тема, но бих искала да питам дали във форума има някой, който решава задачи по висша математика? Или ме насочете къде да питам.

# 452
Здравейте, не знам дали тук е правилното място (ако не е може да ме насочите къде да се обърна), но искам да попитам за студентските практики. Студентка съм 2курс, специалност начална училищна педагогика с чужд език в Софийски университет ии ни предложиха, при желание да се запишем за студентска практика тук - https://praktiki.mon.bg/. Честно казано работи ми се, особено след като ще е по специалността и ще придобия някаква представа за работната среда от близо. Но имам един проблем, понякога съм много притеснителна и адреналина от предстоящото може да ми изиграе лоша шега.
Та въпросът ми е някой ходил ли е на подобни практики, как точно протичат, в началото тези ментори въвеждат ли те в нещата, първите няколко пъти да ти обяснят кое, как, какво или просто отиваш казват ти две думи и се оправяш сам. Ясно ли са определени задачите, които трябва да се извършат? Rolling Eyes

# 453
Програмата за практиката се изготвя от ментора и в нея би трябвало детайлно да са посочени задачите Ви. Ако не получите достатъчно внимание от страна на ментора, винаги можете да информирате функционалния експерт, посочен за Вашия факултет. С конкретна информация за протичането на практиката не мога да Ви бъда полезна.

# 454
  • София
Програмата за практиката се изготвя от ментора и в нея би трябвало детайлно да са посочени задачите Ви. Ако не получите достатъчно внимание от страна на ментора, винаги можете да информирате функционалния експерт, посочен за Вашия факултет. С конкретна информация за протичането на практиката не мога да Ви бъда полезна.

Това отнася ли се и за магистрите по педагогика, предполагам да. Докато тече обучението ходиш и в някое училище на пробно преподаване?.
Наистина не ми е ясен процесът, а ми предстои записване в СУ.

Общи условия

Активация на акаунт