Пазете се от ледени висулки

  • 863
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 198
Тая тема май не е за тук, ама тук се чувствам в свои води, в другите съм като на гости.
Исках само да кажа на майчетата като извеждат бебоците много да гледат за ледени висулки, аз уж все гледам и вчера една така се разби в близост до нас че изтръпнах.

Хайде това е, и не ми я местете Simple Smile темата Grinning

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Тая тема май не е за тук, ама тук се чувствам в свои води, в другите съм като на гости.
Исках само да кажа на майчетата като извеждат бебоците много да гледат за ледени висулки, аз уж все гледам и вчера една така се разби в близост до нас че изтръпнах.

Хайде това е, и не ми я местете Simple Smile темата Grinning
Joy Joy Joy Joy Joy Joy По темата си абсолютно права и собствениците са задължени да си махат висулките от покривите, ама не хващам що е тая дискриминация.  newsm78
В другите форуми може и да са само правоверни изкуственяци, но и те харесват децата си. А в реалния живот общуваш ли с други, които не кърмят?
Осъзнавам, че съм груба и неправилно нападам, така че-моите извинения, но не съжалявам.

# 2
  • София
  • Мнения: 198
Направих си майтап за местенето на темата, даже има и усмивка за тези дето немогат да схванат Thinking

А за дискриманация ... някой да е чул??? ... кой не си харесва децата???

Просто казах че тук чета и тук я помествам.

Осъзнавам, че съм груба и неправилно нападам, така че-моите извинения, но не съжалявам.  newsm62

# 3
  • София
  • Мнения: 1 254
мда бе, много са опасни итя висулки.
на една мама от форума, с която излизаме всеки ден и седим на една сладкарница, оня ден и се разби една буца сняг на главата както си пиехме кафето. Не беше лед, ама все пак... Освен че се хилихме без да спрем половин час други последици нямаше Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт