В света на теленовелите и актьорите~Тема 2

  • 13 609
  • 221
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 474
Сега ми е по-симпатичен....Те двамата с Леви...като виното ...с годините стават по-хубави.... Wink

Уилям е много по-добър танцьор... Peace

http://www.youtube.com/watch?v=11ke5Ruf3io&feature=youtu.be

 От 1.22 Себастиан Рули

 От 1.33 Уилям Леви

Кате,...!!! Praynig Praynig Praynig

охоо и Себо ли включихме Joy Joy
1 и 22 Ако трябва да бъда искрен от дете си мечтаех да бъда един от принцовете на малкия екран в Мексико..така че може да си представиш..щастлив съм,че съм тук

1 33 Тази кампания е специално за нашата публика,която ни обгрижва с такъв интерес и по специално за дамската публика разбира се

# 46
  • Мнения: 2 474
Цитат
Уилям е много по-добър танцьор... Peace

Това е неоспорим факт,заслужено беше на финал...за мен даже трябваше да е на второ място ,не на трето,ноо публиката реши така...иначе то си му е и кръвта...кубинската кръв ври и кипи на пълни обороти Grinning Wink

# 47
  • Мнения: 7 538


охоо и Себо ли включихме Joy Joy

Кате,във видеото е включен Wink....Иначе са ми само симпатични с Кристиян
 smile3503...Аз съм моногамна- Уилям ми е огромната слабост! thumbsup

# 48
  • Мнения: 2 474


охоо и Себо ли включихме Joy Joy

Кате,във видеото е включен Wink....Иначе са ми само симпатични с Кристиян
 smile3503...Аз съм моногамна- Уилям ми е огромната слабост! thumbsup

Исе,аз също съм моногамна за номер уно...но аз си имам много номер уно по категории Joy Joy Joy

уилям ми е номер уно за най свещенното неприкосновено място вкъщи hahaha hahaha hahaha

# 49
  • Мнения: 7 538
http://www.youtube.com/watch?v=11ke5Ruf3io&feature=youtu.be

От 2.17- синеочкото от онова шоу,в което Уилям и Ели започнаха връзка...
Кате,...! Praynig

# 50
  • Мнения: 5 069
Кате страхотна моногамност извади Joy Joy те категориите може и 30 да са ти hahaha hahaha

аз много харесвам кристиян,гледала съм го само в непокорно сърце с на Катето любимката Mr. Green,така че да ви сложа песента от филма в топа ми е.. Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 474
Еми песента е страхотно,ама главния герой....уникално зле...добре че е Кристиян да замазва нещата,че иначе Mr. Green....щеше и Арасели да го обере... Hug

някакви възражения спрямо моята моногамност Crossing Arms Joy Joy...

Исе,Ерик Елиас...добър актьор е ..но пък за сметка на другото и то доста голяма сметка Crossing Arms Mr. Green


от клипчето
Искам да благодаря на публиката ни и по специално на дамите че ни следват неотлъчно,радват се и страдат с нас Wink

# 52
  • Мнения: 7 538


Исе,Ерик Елиас...добър актьор е ..но пък за сметка на другото и то доста голяма сметка Crossing Arms Mr. Green




Дами,в кадрите от Шоуто не изглеждаше никак зле...телосложение,усмивка.,тембър..чаровник... Thinking

Сега ще разкажете ли кой от къде е,от коя държава?

Последна редакция: ср, 12 фев 2014, 21:43 от iss0o

# 53
  • Мнения: 2 474
Е той имаше по свестен период...сега обаче се е поизоставил доста

това май са му най хубавите възможни,но фона на моите момчета бледнее Joy Joy Joy
ето по старички снимки








аз като казвам че днес съм обичлива вижте какво даже ще ви сложа Joy Joy Joy


# 54
  • Мнения: 2 474
и за да видите колко съм благоразположена,даже с това ще ви поздравя Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 2 474
Ерик Елиас е от Гуадалахара Joy Joy Joy ожени се през 2010 за известната стилистка карла гуинди..аз тогава бях там,много се шумеше около сватбата Winkзатова го помня newsm78 деца не знам

и друго какво... newsm78

Гледали сме го в любимия ми Буря в рая със още по любимата ми Сара Малдонадо Mr. Green и със Мариана Сеоане...той печели шоуто на протагонистите...наградата от което е главна роля във филма огнена кръв...момичетата,които са гедали помнят,с трите циганки и маноло кардона...всъщност това беше наградата за победителя Peace

# 56
  • Мнения: 7 538
Ерик Елиас е от Гуадалахара Joy Joy Joy ожени се през 2010 за известната стилистка карла гуинди..аз тогава бях там,много се шумеше около сватбата Wink

 Thinking...и Чеко Перес е от там.... hahahaаз да обърна внимание на 3-4ма мексиканци и те всичките от Гуадалахара... newsm78 Хубав град,с хубави хора!...  Peace

Кате,като казваш наградата.....Уилям щеше ли да стои добре в този филм???

# 57
  • Мнения: 2 474
ето го и филма награда от протагонистките,ако беше спечелила жена щеше да играе една от циганките..но спечели ерик...много хубав филм,радваше се и на високи отзиви



на мен любимец ми е маноло кардона,да зарадвам Еми hahaha Hug

# 58
  • Мнения: 2 474
Ерик Елиас е от Гуадалахара Joy Joy Joy ожени се през 2010 за известната стилистка карла гуинди..аз тогава бях там,много се шумеше около сватбата Wink

 Thinking...и Чеко Перес е от там.... hahahaаз да обърна внимание на 3-4ма мексиканци и те всичките от Гуадалахара... newsm78 Хубав град,с хубави хора!...  Peace

Кате,като казваш наградата.....Уилям щеше ли да стои добре в този филм???

Исе,май няма да те оставим дълго в маями ще посетиш и ти с нас Гуадалахара Joy Joy Joy май

Щеше да стои добре определено...минимум щеше да се учи от страхотни актьори там каста е изцяло профешънъл Peace Peace Peace и то в най ранен период а уилям в първите си четири проекта не работи с никое наложено име...може би само в изпепеляваща любов със себастиян и колунга но те нямат общи сцени,там уилам го има епизодично-Васко с венеца..любимеца на наваретко Joy Joy Joy....уилям чак в капризите се докосва до актьори като даниела ромо...в триумфа после до освалдо риос...но на много късен етап...

много е важно като попадаш свеж в бранша...да се учиш от най-добрите,но не са много актьорите с този шанс.... Peace...защото после идва умората,рутината и самочувствието,че си по високо от господ и нямаш нужда от никакви съвети

# 59
  • Мнения: 5 069
Кате,Огън в кръвта,ли е била наградата в шоуто ooooh! ooooh! ooooh!

Този филм наистина е голяма работа...но там елиас играе като професионалист..много добър..въобще не отпуска нивото на другите актьори..тук имам някои съмнения за уилям Thinking
имайки предвид,че съм поглеждала първия му сериал с майте,който не му е най първия и е отчайващо положението,там нямам нужда от Катето да отбелязва отпуска...защото там си е изцяло отпускане Joy Joy Joy

А за Маноло...Кате Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green

днес наистина си прекалено обичлива и за Наваретко и за Сара и за Буря в рая...нещо не ти е ред днес. newsm78..от продаване на мартеници ли стана така Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт