Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 фев. 2014, 22:48 ч.

Fragrancex.com - аромати и доставки- 12 тема

• 48 624
  • 370
  •   1
Отговори
# 360
  • Козлодуй
DHL или тези, които ми се обадиха искаха нотариално заверено пълномощно. ЕОРИ имам, тъй че нататък ще е лесно, носят, плащам и забравям. Неотдавна получих по пощата нещо, за което дължах ДДС и определено стана много по-лесно, не ми искаха нотариус  Mr. Green
Нейсе, май докато не си оправят бъга в системата, ще го позабравя този сайт.

# 361
  • Sofia
Радвай се и се кръсти, че ще получиш пратката си с DHL. Laughing Само това мога да кажа. С "БГ-Пощи" не само че щеше да платиш 12 лв. отгоре за представителство, но и най-вероятно щеше да чакаш около месец, за да получиш пакетчето си. В момента бъркотията е тотална, хора си вземат пратките месец и нещо, след като са били задържани на българската митница. Абе, истински ужас е. Та, споко, не си се прекарала. Даже точно обратното. Peace

# 362
  • Козлодуй
Blаck Cat, благодаря  bouquet
Не че съм се прекарала, просто много си ми беше удобно и чисто на английски адрес-плащам си предварително ДДС-то и всичко е точно. Без нерви и изгубено време Simple Smile Дано оправят бъга в сайта и пак да се върна към тоя метод, шото все излиза нещо, дето искам от там Simple Smile

# 363
Здравейте! Колко се плаща мито за 100 мл. парфюм? И колко струва магазинаж  на ден за престояване в митница?Ако някой знае, ще съм благодарна да ми отговори!

# 364
  • Sofia
Плаща се ДДС и то е 20% от цената на парфюма. Милилитрите не са от значение. Simple Smile
Мито – само ако поръчката е за над 150 евро.

# 365
Пише, че за парфюми над 50 мл се плаща и мито. В техния сайт го чета към днешна дата.

# 366
  • Sofia
Аз никога не съм плащала мито, но поръчвам до адрес в UK.
Няма никаква логика за 100-милилитров парфюм да се плаща мито, обаче, дори в България, защото то се прилага само за пратки на стойност над 150 евро / 300 лв.

Къде на сайта на FragranceX пише подобно нещо?

Последна редакция: чт, 26 сеп 2019, 17:23 от Blаck Cat

# 367
Искам да поръчам парфюм до адреса на Gabco в Англия. Как стои въпроса с митото,ще ми се начислили ли директно при плащането и над каква сума е?

# 368
  • Sofia
Да, ще се начисли. Всъщност, говориш за ДДС, не за мито. Мисля, че беше почти като в България – над £15.
Имайте предвид, че за UK е наличен и код за безплатна доставка, без минимална стойност на поръчката – FSW.

# 369
DDS,но нали ,ако е с по-голяма стойност има и мито. И се чудя над каква стойност има мито и дали се изчислява и то от сайта..

# 370
  • Sofia
За парфюми не съм сигурна, че имаше. Но – да – мисля, че всичко се изчислява от сайта. Аз съм правила скъпи поръчки и не е имало проблеми с доставката.

Общи условия

Активация на акаунт