Баба Марта бързала на всички от ИБ мартенички вързала

  • 16 973
  • 469
  •   1
Отговори
# 30
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Чери,благодаря за темичката.Количката е много хубава.
Белче и на мен ми мина много бързо 1.5 месеца откакто Дени се е родил.Сега със всеки изминал ден ми показва нещо ново.
Ели,много сладка пупа.
Ние снощи бяхме на гости и Дени издържа геройски до 22.30.
Аз пъпчето го хвърлих в университета,за да стане преподавател.

# 31
  • Мнения: 1 820
Сандре,сигурно съм го пропуснала когато съм била в болницата ,извинявай  Blush
Дани,ще покаже ,ако има бактерии или гадинки в урината,но МБ показва други "гадинки"  Hug
danaeka браво на Дени,вече сте големи  Heart Eyes
Белче,дано да му мине и да е спокоен!И аз съм стресирана ,много ми е ...объркано -хем съм щастлива,хем ми е мъчно..като че ли вчера родих,а докато се обърна и ето че моето момиче става на 7 години.Да ми е жива и здрава принцеската,но понякога ми е тъжно и се плаша,че така бързо лети времето.Белче,не разбрах кога стана на 7 години -коликите,първото зъбче,първата крачка,утре на училище..Искам да си е винаги до мен ,на мама момичето!Но така е редно,да са ни живи и здрави душичките и да растат щастливи и безгрижни  Praynig

# 32
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Червенокоске дъщеричката ти май е родена на същия ден със синът ми  Heart Eyes гледам лентичките едно и също показват . Алекс ми е на 28 март 2007
Сандре гледай да оправиш зърното ,че мойте така кървяха че беше страшно повече кръв от кърмата и болка ужасна.
А за времето да лети и аз все едно вчера родих Алекс и го оглеждах в болницата на кой прилича пък вече ми е цял мъж .

# 33
  • Мнения: 2 965
Добро утро на всички!   bouquet След малко излизам да занеса стерилна урина и да ми вземат кръвчица за стандартните, че другия понеделник съм при АГ.  Simple Smile
Чери, благодаря ти много!  Heart Eyes
Сандре, дано се оправи зърното ти, че е много гадно и боли.  Confused
Белла, дано детето се успокои и не плаче толкова!  Simple Smile
Благодаря ви момичета за разясненията със стерилната урина и аз така мислех, ама да питам пак.  Embarassed
Ели, ВиВи, как сте вие?  Hug
Не ми говорете за времето как лети, че не усетих кога Емо стана на 8г. Вече си е голямо момче!  Hug

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Чери, благодаря за темата и страхотното заглавие   bouquet И честита количка - да направите много хубави разходки с нея  Hug
Теди, води, шийки и тем подобни се гледат на всеки преглед, просто, ако всичко е наред док най-вероятно не те уведомява. От това, което е излязло като резултат означава, че имаш бактерия.
Даниелка, ако под "нещо" имаш предвид бактерии - да, ще покаже.
Белче, дано скоро мине този период.  Hug



# 35
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Добро утро!
Дани,дано после донесеш добри новини след изследванията.Стерилната урина би трябвало да покаже,ако има бактерии.
Белче,дано отмине този период скоро.

# 36
  • Мнения: 2 965
Данаека, в сряда следобяд ще ми излязат резултатите от кръвта и урината! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 152
Здравейте  Simple Smile
Бела дано отмине по бързо този период!
И аз от сега се плаша че много бързо върви времето,  със всеки ден Влади ми се струва по голям и променен по малко! В същото време ми липсва и коремчето и даже вечер си поплаквам за щяло и нещало! Миналата седмица имахме гости и на мен ми беше много емоционално,  явно пред хора ми се засилват тези чувства! Явно някаква следродилна депресия ме гони!
Иначе зърнито е по добре вече не съм се цедила с помпата и е по добре, но гърдите ми се наапрягат доста така и текат сами!
Дани палци за хубави резултати!  Hug
Червенокоске няма за какво да  се извинявяш!  Hug

# 38
  • NE
  • Мнения: 10 999
Сандре И аз съм същата ревла. Днес ревах пак като магарица за всичко. Липсва ми бременността, коремчето, времето с моя мъж, стаята ни и всичко, но не мога да си представя да не гушкам постоянно и бебчо. Въобще е голям кашок от хормони в нас сега. Crazy
Браво за зърното. Аз като кърмя, другата ми гърда също тече и ползвам подплънките.
Белче Времето лети бързо защото нашите съкровища ни изненадват с всеки изминал ден.

Решила съм днес да изкарам за 5 мин. Вили навън, че такова слънце не мога да му спестя. Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 721
Цветенце, и аз мисля, че такова време не трябва да се изпуска за разходки Simple Smile

Белче, дано бързо да отмине този период!

Дани, дано са ти "чисти" резултатите  Praynig аз съм добре, така се и чувствам. Както няколко пъти вече споменах (дано не съм досадна) единствената разлика от преди да забременея е, че трябва да хапна нещо до 3 минути след като огладнея Simple Smile а, и още една разлика открих - имам страхотно желание да приготвям сладкиши (ама не защото ми се яде, просто ми се правят) и понеже преди не правех нищо, сега всичко ми е за първи път Simple Smile миналата седмица правих меденки Simple Smile чакам с нетърпение ФМ - остават по-малко от 4 денонощия Simple Smile днес бях при док по ЗК - каза, че няма да гледа бебчо, че нали скоро ще ходя на ФМ  Close ама не ми се занимава с нея и ще си чакам до петък.

# 40
  • Мнения: 91
Благодаря ви момичета за съчувствието, на човек му улеква, като сподели   Hug Днес май сме по-добре, поне засега, дано успеем и да поспим довечера  Praynig Мисля, че конюнктивита го мъчи, май го наболяват очичките  Cry А споменах ли, че и ние с мъжо сме вече с конюнктивит?  #2gunfire
Сандре, Цвете,
Скрит текст:
и мен ме гони депресията  Cry Докато бях бременна нямах търпение да родя и да си гушкам детето, а сега си искам и коремчето  Shocked Много ми липсва бременността, сега имам чувството, че част от мен я няма, а тя всъщност спи до мен в момента  #Crazy ooooh! Знам, че звучи тъпо, но .... а все си мислих, че мен депресията няма как да ме хване  Joy Всяка вечер си поревавам по малко, ей така, за да ми улекне  Embarassed Направо ми се иска все да съм бременна  Blush
Дани, браво на малчо, че не ви е притеснявал при гостите  Hug
Даниелка, стискам палци за резултатите от стерилната урина  fingerscrossed Много ми хареса факта, че ви правят изследвания всеки месец, на нас ни се полагат само 3 пъти през цялата бременност + цели 2 ехографии  Shocked #2gunfire 
Ели, радвай се, че караш лека бременност /да не чуе дявола/ и й се наслаждавай!
ЧериPraynig за утре! Чакаме да се отчетеш след прегледа  Hug

# 41
  • Мнения: 11 477
Вече съм си вкъщи и мога спокойно да ви прочета  Flutter Списъкът още не ми е изкристализирал, като го направя - пускам. И в събота, и днес в автобуса ми стана лошо - явно не ми понася добре комбинацията от храна и затворено пространство - имам чувство, че не ми стига въздух, че ще припадна, искам студено, изобщо - много гадно, днес даже си разкопчах сутиена уж тайно от другите пътници, едва издържах 2-та часа път. Явно килцата и липсата на движение напоследък си оказват влияние. Иначе резултатът от Анти Ха теста е ОК, държим го в профилактични граници, продължавам си с фраксито.  Стискайте палци от сряда най-после да мога да тръгна на у-щето за бременни, че все нещо се случва  Laughing
Поспалане, това могат ли да ми го пуснат по ЗК? Ендото ли го пуска пак?
И само да кажа - Фефи е родила малка, сладка дъщеричка  Heart Eyes Чери, ти си на ход  Mr. Green АПропо, много ти е хубава количката!
Дани, не разчитай само на урината, добре е и микробиология да се пусне.

# 42
  • Мнения: 2 965
Белла, аз си плащам всички изследвания, не съм по ЗК.
Моме, МБ е чиста, пусках скоро, сега пуснах само стерилна урина и други кръвни по преценка на док.  Simple Smile
Да  й е честито бебето на мама Фифи, да расте здраво и щастливо!  Hug Чери ти си на ход вече!  Praynig Hug

# 43
  • Мнения: 517
Честита малка принцеса на мама Фифи,да е жива и здрава и една безгрижно детство

Айдеее Чери дойде нашия ред,но първо ти  Heart Eyes

Дани палци за изледванията  Praynig

# 44
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честита рожба на мама Feffi. newsm51 Да е жива, здрава и послушна. Hug

Чери  Hug

Общи условия

Активация на акаунт