Баба Марта бързала на всички от ИБ мартенички вързала

  • 16 955
  • 469
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 517
Мдаа мислех че по ранко ще се реши да излезе,но вече си мисля че е възможно да дочака термин,знам ли  Mr. Green и дааа утре съм на ЖК  Peace

# 466
  • NE
  • Мнения: 10 999
Дикси В момента си в периода, в който всяка секуда може да се случи нещо така че скоро ще си гушкаш рожбата. Сега си почивай и се отдавай на коремчето си и мъжа си, че после е съвсем различно, поне при мен. Hug

# 467
  • Мнения: 1 721
Дани, дано бързо се оправя този зъбен проблем  Praynig
Дикси, малко остана Simple Smile
Момичета, с оглед на това, че мама Чери е заета в момента, а имаме новички попълнения, пускам НОВАТА ТЕМА , за да можем да отразяваме всички промени.

# 468
  • Мнения: 2
Здравейте, с приятеля ми правихме секс и той свърши в мен, след което на по-следващия ден пих Ескапел. След това започнах да чувствам различни неразположения, дори имаше ден, в който повръщах сутринта. Но цикълът ми дойде, само че с 10-тина дни по-рано. Беше доста по-оскъден от обикновено, но го имаше.  В предпоследния ден приятелят ми пак свърши в мен... Като ми свърши си направих тест за всеки случай и беше отрицателен. Да обаче започнах да имам много газове, да ми е тежко, да огладнявам сутрин със събуждането още, което е нетипично за мен. Започнах да усещам тежест в корема. На датата, на която трябваше да ми дойде цикълът, ми дойде. 2 дни имах само зацапващо кървене, после ден два нямаше нищо и след това си ми тръгна почти нормално, но пак по-оскъдно. Следващият цикъл обаче ми закъснява с около 7-8 дни, направих си тест-пак отрицателен, и сега ми тръгна уж, но само едно зацапване, ръждиво... Като си усещам корема, че ми расте, а не съм увеличила приема на храна, вие ми се свят изведнъж, променят ми се настроенията много често и най-странното е, че ме болят гърдите, а обикновено като ми идва освен главата, нищо друго не ме боли.... Според вас възможно ли е да съм бременна, въпреки, че тестовете са отрицателни?!!! Пиша ви, защото в момента нямам възможност да ида на преглед, но ако все пак е възможно да е така... Моля за вашето мнение.

# 469
  • NE
  • Мнения: 10 999
Нанси Ако искаш да знаеш дали си бременна по-добре отиди на преглед защото всички симптоми могат да говорят за бременност, но също и да НЕ говорят. След прием на хормонални препарати е напълно възможно да са се разбутли хормоните и да водят до всички симптоми. Изчакай ден-два и си направи отново тест или отиди на преглед.
Можеш повече информация да получиш в подфорума Искам бебе.Тази тема е за бременни вече момичета. Peace

Общи условия

Активация на акаунт