Хъркате ли?

  • 5 193
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: boo
Хърка, хърка.... И със зъби скърца. И ме буди, гада, с тези си действия, а като го сръчкам (някой път много жестоко, щото хем го ръчкам, хем пак си хърка, че и на по-високи обороти, и полудявам) пита "Какво бе? Не хъркам" или в другия вариант, ако сме пред телевизора, направо казва, че не спи.
А аз не хъркам. Само към края на бременността хърках малко (така пише по книгите, че е нормално) и се хващах и се будях и се дразнех и от себе си, ама като родих, мина.
П.с. гласувах вместо него, де. То нали тук е за татковци...


Хе, хе.  Laughing  Същата работа. Ама най ме кефи като се събуди сам. Много е готин - хърка и сам се стряска от хъркането си  Laughing
Напоследък е доста неприятно щото само ставам нощем до WC и после няма заспиване. А за мене не знам, няма кой да ми каже  Confused

 Grinning  Grinning  Grinning

# 31
  • Мнения: 112
Цитат на: Julie
Цитат на: lilita
Само като се е напил.


и моя така....
Добре че не се случва често.

# 32
  • Мнения: 3 154
Моя похърква от време на време (ама по-скоро рядко) и ми е много смешен като го сръчкам, че хърка той да ми каже "не хъркам бе! нали се чувам!" Е как се чува - спи като пън Laughing

# 33
  • Мнения: 4 473
Точно по тази причина моя съм го изгонила в хола на дивана да си хърка на воля!

# 34
Според половинката ми Гроши от Биг Брадър "мъркал като котенце" в сравнение с моето....... Детето досега не се оплакало...странно... а най-интересното е, че като бича не се чувам, а чувам всичко останало в стаята....мистерия някаква... Rolling Eyes

# 35
Цитат на: strelche
Точно по тази причина моя съм го изгонила в хола на дивана да си хърка на воля!


Хм, абе като на теб ти пречи, 'що ли се е оставил човека да го изгониш?!

# 36
  • Мнения: 3 562
Цитат на: strelche
Точно по тази причина моя съм го изгонила в хола на дивана да си хърка на воля!

И нашия татко е "командирован" в хола  Laughing
Ама вие и представа си нямате как хърка  Sleeping

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
добре, че моя мъж не хърка....

# 38
  • Мнения: 966
Idea si niamam dori  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  pak i v 90% ot sly4eite edva se domakvam do legloto i vednaga zaspivam se mi e taia xarka li ne xarka li az nali si spia Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 39
  • Мнения: 216
Цитат на: boo
Хърка, хърка.... И със зъби скърца. И ме буди, гада, с тези си действия, а като го сръчкам (някой път много жестоко, щото хем го ръчкам, хем пак си хърка, че и на по-високи обороти, и полудявам) пита "Какво бе? Не хъркам" или в другия вариант, ако сме пред телевизора, направо казва, че не спи.
А аз не хъркам. Само към края на бременността хърках малко (така пише по книгите, че е нормално) и се хващах и се будях и се дразнех и от себе си, ама като родих, мина.
П.с. гласувах вместо него, де. То нали тук е за татковци...
newsm20  newsm20  newsm20  newsm62  newsm62

# 40
  • Мнения: 1 437
хърка като моторна резачка
и сутрин като каже " цяла нощ не съм мигнал " ми иде да го  #2gunfire

# 41
  • Мнения: 3 569
Цитат на: dessi71
хърка като моторна резачка
и сутрин като каже " цяла нощ не съм мигнал " ми иде да го  #2gunfire

 newsm65

# 42
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не съм виждала по - невинна физиономия от тази, когато го сръчкам, че хърка.
Чак и аз започвам да се чудя дали не обвинявам напразно. Слава богу, този смут го изживявам рядко.
Нямаме оплаквания, нямаме рекламации по диваните и пр.

# 43
  • Мнения: 444
Ами и моят мъж хърка,ама на мен ми е приятно.И аз самата се чудя,защо не ме дразни това,но ей на,уютно ми е!

# 44
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: idaraiza
Ами и моят мъж хърка,ама на мен ми е приятно.И аз самата се чудя,защо не ме дразни това,но ей на,уютно ми е!


Блазя ти  Grinning Уютно, супер  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт