Хъркате ли?

  • 5 206
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 255
А моят мъж е по-зле и от дъскорезница откакто качи доста килоглами.

# 46
Абе обвиняват ме от време на време 4е съм похърквал:roll: ,но за мен това са дребни инсинуации  Sunglasses ... оба4е ако оплакванията за4естят ще си купя "buenas noches" ... едни кап4ици newsm26

# 47
а най-интересното от всичко е как аджеба ще знаеш дали хъркаш или не ?!? Laughing
Тука се приема, че не вярвате на нелепи твърдения от сорта "Хъркаш!" Stuck Out Tongue

по темата - ще питам и ще кажа после

# 48
Абе мъж дето  не хърка,пърди и му миришат чорапите какъв мъж е? Grinning  Grinning  Grinning  Wink

# 49
  • Мнения: 5 539
Цитат на: artmika
а най-интересното от всичко е как аджеба ще знаеш дали хъркаш или не ?!? Laughing

Ами ако се събуждаш от шума на собственото си хъркане Laughing

# 50
абе и аз похърквм от време на време #Milti
Обаче не успявам за дулго да си хъркам на воля, че жената   341uu

# 51
Този последния съм аз  Laughing

# 52
  • Мнения: 6 992
Цитат на: bomboto


Аха, и при нас същото. Ама мноого хърка и аз мноого го ръгам в ребърцата Wink

ей така е при нас...и го карам да ме гушка, като ме прегърне не хърка Mr. Green обаче като се почне едно "Алекс ,хъркаш"- той не чува, повишавам глас със същата реплика,той не чува, "Александреееееее"- той ококори някое око - и аз - "Гушни ме" и той ме гушка People Angel И след 2-3 часа драмата пак се повтаря.Обаче понякога въобще не го чувам. #Milti

# 53
harkam samo po nyakoga no pak za smetka na tova dossta sam balnuval kazva jena mi. Sleeping  Sleeping  Sleeping  Sleeping  Sleeping  Sleeping  Sleeping  Sleeping

# 54
Моя мил не хърка. Но аз докато бях бременна, доста 4есто го събуждах с някакви такива, страшни звуци  Wink

# 55
  • Мнения: 16
аз лично не хъркам или поне не съм се чувал сам  Laughing

Последна редакция: пн, 22 авг 2005, 11:36 от Антончо

# 56
  • Мнения: 2 952
А голям майтап!Аз хе хъркам , но  като се  слу4и да съм болна и хръкна на малко се събуждам и си се смея сама.Пък мой не хърка ...

ходете на  фитнес , по-малко килограми , по разработени   дробове ...леко спане и много секс  Peace

# 57
  • Мнения: 2 952
ужас , колко правописни грешки...не съм аз  Embarassed

# 58
  • Мнения: 5 183
Аз по принцип не, но когато съм бременна хъркам Embarassed

и аз така
доста неприятно Embarassed

# 59
  • Мнения: 4 473
Аз по принцип не, но когато съм бременна хъркам Embarassed

и аз така
доста неприятно Embarassed
хехе, това "бременна" често явление ли е? Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт