Любители на котки - тема 82

  • 40 975
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 13 135
Надявам се, че  Таня ще се заеме с новата тема. Hug

Taня ще се заеме, но ако има някой ентусиаст, с удоволствие отстъпвам.  Wink

Бързо възстановяване на Стейси!  Hug  Ще се отсърди, спокойно!  Grinning

Напоследък забелязвам, че Мъро все повече залюбва "татко" си, тъй като мъжа ми все по-често го храни.  Mr. Green  

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Оле този Том (Адолф, Сталин и т.н) ама голям сладунчо! Наистина е разтапящо разкошен. Такива сладки физиономийки имат тези животинки, няма други такива на света.

# 737
  • Мнения: 1 708
И аз се впечатлих много от Том  Heart Eyes, но пропуснах да изразя възхищението си покрай ситуацията днес. Няма да откажа и други снимки да гледам Simple Smile

Стейси определено си хареса банята, постлала съм да не е на студено, ако реши да нощува там.
Преди малко я видях, че се ближе, което е добър знак. Сложих яката, защото искаше да чисти коремчето си.
В момента е на топло при мен на дивана и подремва, а аз не смея да мръдна Simple Smile
Благодаря за съветите и за пожеланията за Стейси  Hug

# 738
  • Мнения: 1 064
Бързо оздравяване на Стейси.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Първите два дни са наистина тревожни, но после минава (макар че аз съм мъжка мама, но се надявам да е така и с дамите  Peace). Поглези я с нещо, което обича, да ти се отсърди.  Wink

# 739
  • Мнения: 1 708
О, да, непременно! Утре ще има рибка за ядене  Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 13 135
Нова тема

Ако някой желае котето му да е в списъка от първа страница, да ми изпрати снимка и данни като лично съобщение.

И не забравяйте за данъците!  Wink

# 741
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Eстел, не мога да си представя - преди първи полет упояваш, после как събуждаш по време на престоя и после за следващия полет - пак упояваш.  Shocked

Между полетите има 7ч. разлика. А и няма да искам да е под дълбока упойка, като при операциите, а просто от рода на приспивателните или нещо подобно.

Пробвала ли си лекарството, как му действа на животното...

Не, още незнам какво ще ми предложи ветеринара.

Общи условия

Активация на акаунт