Млечица при новородено

  • 1 459
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 71
Здравейте майчета,
Забелязах, че бебо (на 25 дена е) има бяло по езика и не се изплаква с вода след кърмене. Звъннах на педито и тя ми каза да го мажа с Дакарин, Нистатин или Фунгостатин. От Варна съм и не мога да намеря Дактарина (поразрових се в нета и се оказва, че е най-ефикасен), обиколих десетки аптеки. Моля за съвет какво да правя. Знам, че е нормално да има гъби в началото, но много се притеснявам.

# 1
  • Мнения: 15 379
Предложила ти е алтернативи освен Дактарин. Не разбирам защо обикаляйки десетки аптеки, не си купила някое от другите лекарства?

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile И дъщеря ми, която е на 1 месец има същия проблем. От днес давам фунгостатин. manik_87 , ти какъв препарат реши да избереш? Има ли ефект и кога го забеляза? При нас всяко хранене е кошмар, защото е свързано с болка и гърчене. Дано при вас нещата да са по- добре Simple Smile

# 3
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз скоро купувах Дактарин.В първата аптека го открих.Много е добър.Вкуса му е приятен и дребния го мазотих без проблем.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 71
Здравей Ettam, забелязах че бебо има беличко по езика около 20-ия ден. В крайна сметка се спрях на Фунгостатина, не е скъп, след 2-3 дни мазане му мина. Сега всичко е наред. мазах го с клечка за уши 3 пъти на ден (педито каза, че е ако са много гъбите 3 пъти да мажа, а ако не само 2). Сега вече сме добре  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 151
Дактарин е спрян от производство, аз  съм в шок, защото само това ми помагаше, киогато   ми излезш афта. Ще взема Фунгостатина май, Гранофурин мен изобщо не ми помага, а и той се предлага само в аптекитш, където бъекат лекарства, Ужас, защо спират всички лекарства за афти, това някакъв заговор ли  е? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт