Подарък за третия рожден ден

  • 1 625
  • 14
  •   1
Отговори
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Здравейте!

Скоро предстои третия рожден ден на дъщеря ми и се чудим какво да ѝ подарим. Мислихме колело с две колела и помощни, но тя като че ли няма кой зне колко голям интерес. Колелото с 3 колела го е карала 20-ина пъти само и бързо ѝ омръзва. Може би за другия рожден ден ще има по-голям интерес за велосипед...
Та, надявам се на идеи от вас! Hug

# 1
  • UK
  • Мнения: 4 308
Аз съм решила на сина ми да му взема тротинетка, с 2 гуми, за третия рожден ден, той има балансиращо колело и умира за него, като фурия е. Сигурна съм, че ще се радва много и много ще я кара. Всички деца около нас имат триколки, но не ги карат, а умират за балансиращото. Когато развива скорост колелото е по-интересно. Но за балансиращо дъщеря ти може би е голяма вече.  Thinking Ще следя и аз за идеи.

# 2
  • Мнения: 2 092
Колело подарихме и ние. Малко по-голям размер като за 3г, но той е висок и освен това беше септември и беше ясно, че ще се ползва активно чак напролет. Мн. си го харесваше и си го ползва до 8г. Тогава го подарихме на друго сете и купихме вече почти юношеско Hug

# 3
  • Мнения: 3 960
Моята дъщеря се зарадва на пъзел за 3-ия си рожден ден, също и на кукленски замък  Peace

# 4
  • Мнения: 296
Дъщеря ми също нямаше никакъв интерес към триколката.
За 3-я й рожден ден получи велосипед с две помощни колела /много й хареса и го подкара от първия път, цяло лято се придвижваше с колелото/, тротинетка /хареса й, но не толкова, колкото колелото, караше я само, когато едната й приятелка беше с нейната си тротинетка/, голям пясъчник за двора и стандартните за момиченце играчки /нова дървена кухня - единия модул е с два котлона и фурна, а другият - двоен шкаф с мивка и батерия за чешма - съобразена е с височината й и е цветна, много беше щастлива; кукли, аксесоари за куклите, дрехи и т.н./.
За момиченца има много играчки Аз използвах случая да подменя именно пластмасовата й кухня с дървена.
За 4-я й рожден ден съм решила да й подменя пластмасовата тоалетка с дървена /по-скъпички са, но си стават част от мебелировката в детската стая/.
Успех с избора  Simple Smile

# 5
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Къща за кукли, Лего, тротинетка - зависи с какво обича да си играе детето.  Simple Smile

# 6
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Благодаря на всички! Hug

Балансиращо ще е. Peace

Лита, с каквото обича, вече си го има. За нещо ново само мога да предполагам. Grinning

# 7
  • Мнения: 673
Подарихме точно тротинетка на малката за третия РД. Не и стана интересна. Зарадва се най-много на един конструктор за къща с обзавеждане.

# 8
  • Мнения: 472
Какъв ви е бюджета? Тротинетка, къщичка тип палатка или по-масивна за двора/ако има такъв. Батут. Занимателни комплекти.

# 9
  • Мнения: 5 513
За 3 рожден ден и ние подарихме колело.С педали.Иначе и аз препоръчвам къщичка.И сега обича да се крие.Имаме и палатки.Колкото по -голяма по добре.Люлка.Не зная имате ли двор.Може и на касата на вратата.
Насочи нещо.

# 10
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Благодаря, още веднъж!

Подарихме ѝ балансиращо колело. Много ѝ хареса! Мисля, че ще мине доста време докато се научи да балансира, но си личи интересът ѝ. През цялото време навън беше с него без да ѝ омръзне, докато триколката повече от 10 минути не я караше.

# 11
  • UK
  • Мнения: 4 308
Страхотно, честито Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 513
  bouquetЧестито и от мен.Леко и безаварийно каране на детето!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 87
Браво за избора! Сега му е времето на балансиращите колела! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 102
За да не отварям нова тема, ползвам тази, надявам се да не е проблем.
Подарък за скоро навършващо 3 години момче. Нищо не ми хрумва конкретно. Има си колело за баланс вече. Мислех за детска къща, но не мога да се ориентирам добре по сайтовете. Нямам възможност да обикалям по магазини, разчитам на онлайн пазаруване. Голям надуваем басейн - няма да успея да го извадя с дни сигурно, затова отпада засега. Някак ми се иска да си има свое собствено кътче някъде и да играе сам (или с малките си приятели). Но пък и всякакви други идеи ще съм благодарна да получа. 

Общи условия

Активация на акаунт