Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Добре дошли в света на настолните игри!

• 188 903
  • 682
  •   1
Отговори
# 675
И в двете игри има дял на късмета но под различна форма.
Нива благодаря за инфото за разширенията. Дъщеря ми иска Япония...

# 676
Пандишпан, гледам ги тези клубове, напр Абордаж, но оставам с впечатление, че все компании ходят, а не сами хора. Има леко някой, който със сигурност знаеш,че ходят сами хора и им е комфортно, т.е. се приема за нормално, а не странно? (в същото положение съм и за куизовете, пак нямам с кого да ходя,нямам фенове покрай мен, а пък и са чудесни места и двете да се запознаеш с хора със сходен на твоя кеф Simple Smile )

# 677
Аз за такива клубове не знам, ама дали няма ФБ групи, в които хората се уговарят да играят, та да се включиш евентуално и ти? Thinking

# 678
във ФБ има различни групи за настолни игри, може би и клубовете имат групи и там се разбират хора които си търсят компания за игра.

# 679
Минавам да похваля "На Вуте да му е зле".
Игра с карти и зар, която разказва за живота на съседите в панелен блок, целта е да им скъсаш нервите, докато не им останат успокоителни и напуснат блока.

Взех я на братовчед ми (12) за рд. И ние много я харесахме Smiley

# 680
Здравейте! Трябва ми игра за подарък, за две деца е, на различна възраст са. Родителите са хора на изкуството, аз от друга страна съм ценител на красивото, но настолните игри не са ми сила. Попаднах на марка, която силно ме развълнува и се спрях на това  https://knizharnitsa-elfite.com/marbushka-nastolna-igra-oranzeriia.html
Бих се радвала на мнение или препоръки и идеи. Благодаря!

# 681
Здравейте! Трябва ми игра за подарък, за две деца е, на различна възраст са. Родителите са хора на изкуството, аз от друга страна съм ценител на красивото, но настолните игри не са ми сила. Попаднах на марка, която силно ме развълнува и се спрях на това  https://knizharnitsa-elfite.com/marbushka-nastolna-igra-oranzeriia.html
Бих се радвала на мнение или препоръки и идеи. Благодаря!
Много е важно да кажете на каква възраст са децата, сами ли ще играят или с родителите, игрите се делят на семейни, парти, логически и стратегически, детски ... Това, че една игра изглежда красиво не означава, че има съдаржание.

# 682
Dixit е красиво изглеждаща и смислена игра, много я обичам. Но зависи колко са големи децата, разбира се.

Игрите на Никола Райков също са прекрасни - Добросъците и сие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт