Няма достатъчно обществен интерес...

  • 16 020
  • 84
  •   1
Отговори

Анкета

Считате ли за важно преразглеждането на "златните" концесии?

Опции:

  • София
  • Мнения: 1 010
БРАВО, БЪЛГАРИ!

473 искания за достъп до информация са постъпили в Министерски съвет за златните концесии до обяд днес 11.03.2014

Българите масово се интересуват от това при какви условия става източването на националните богатства на Родината.

"Няма достатъчен обществен интерес, за да разкрием договорите за подземните богатства".

Казаха го и прекратиха всякакъв контакт с нас, които искаме да знаем по какви правила няколко чужди фирми източват златото и среброто, и германия, и платината, и медта, и... още над 40 ценни метала от недрата на НАШАТА ЗЕМЯ.

Милион българи мизерстват и проклинат живота си, вярвайки, че България няма какво повече да им даде. Докато живителните сили на същата тази България, богатствата, изконна собственост на мизеруващия милион, изтичат в незнайна посока. Грешка - посоката се знае. Извън Родината.

НЯМАЛО ДОСТАТЪЧЕН ОБЩЕСТВЕН ИНТЕРЕС!

Покажи им. Драсни им 2 реда и ги питай какво съдържат тези договори и за колко стотинки е продадена България!

Ето как - прочети внимателно:

1. Свали от тук писмото на компютъра си: http://zazemiata.com/zlatoto-na-bulgaria/

2. Отвори писмото с подходяща програма (например WORD) и попълни под заглавието:
От (трите имена);
Адрес: задължително пълен (пощенски адрес в България, до който имаш достъп, не задължително твоя личен);
Имейл: (имейла, от който ще изпратиш заявлението).

3. Най-долу след "С уважение:" попълни името и фамилията си.

4. Запази писмото.

5. Отвори мейла си и напиши в него:
Моля, вижте прикрепено искането ми за достъп до обществена информация.
Моля, на същия този мейл върнете потвърждение, че настоящият имейл е получен от Вас.


6. Напиши в Subject/Предмет/Тема на мейла:
Заявление за достъп до информация

7. Прикрепи писмото (което преди това попълни и запамети).

8. Прати мейла си на следната електронна поща: gis@government.bg

Много важно: в деня след като пратиш писмото си, обади се на 02 940 20 72, Ралица Тоширова. Поискай от нея входящия си номер. Ако живееш в чужбина, пиши ни на info@zazemiata.com. На същия този мейл прати получения входящ номер.
Ще съберем входящите номера като доказателство за обществения интерес.
Изпрати писмото си възможно най-скоро.

Ако живееш в чужбина:
- посоченият адрес трябва да е на територията на България;
- всички останали условия са същите.

Заедно ще успеем, нямай съмнение!

Прати това на всички хора, за които знаеш, че милеят за Родината и на които вярваш, че няма да злоупотребят за партийни или други цели. Можеш да попълниш данните на сестра, брат, родители (ако са съгласни) и да пратиш.

Ако имаш въпроси, питай без да се колебаеш.

http://zazemiata.com/zlatoto-na-bulgaria/


Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 01:13 от Пепеляши

# 1
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Отивам да пратя мейла. Евала за инициативата Peace. Българите сме толкова затрупани с проблеми, че не ни остава време да помислим за наистина общите неща.

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря!
Дано скоро наберем критичната маса и нещата започнат да се случват както трябва...

# 3
  • Мнения: 2
Хубава инициатаива - бройте ме и мен. Ще пусна и аз един мейл утре пък дано да има полза.

# 4
  • София
  • Мнения: 34 933
И аз.
Моля, махнете назидателния надпис в червено. В крайна сметка, малцина са запознати с проблема.

# 5
  • Мнения: 4 392
Честно казано, дразнят ме тези чиновници, че един път им пращаме мейл, а тях ги мързи да отговорят, ами трябва и да ги прозвъняваме. ooooh! Толкова по-лесно е да отговорят веднага на писмото, отколкото да ги чакам сега на телефона да ми намерят мейла, та да ми дадат номера. Те затова са там, за да могат да се справят и с такива дребни предизвикателства като 500 мейла например. Ние се с правяме с какви по-големи – да търпим поредното престъпление като разпродаването на България за стотинки.

# 6
  • Мнения: 72
Пратих. Предполагам, нямате против да споделя това из фейсбук, но все пак питам, преди да го направя? Grinning

Благодаря за направеното усилие всичко да е готово! Така много повече хора ще го пратят  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 1 010
Пратих. Предполагам, нямате против да споделя това из фейсбук, но все пак питам, преди да го направя? Grinning

Благодаря за направеното усилие всичко да е готово! Така много повече хора ще го пратят  Wink

Разбира се Simple Smile Това е целта - повече хора да разберат. Медиите не са подходящ канал за истинските каузи, затова ние сами сме проводниците Sad

Ms.Gorgeous, it`s done Wink

# 8
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746
Пратено!
Утре ш;си търся вдх. номер.. Предполагам, на госпожа  Тоширова ще й гръмнат и телефона и нервите до към обяд..

# 9
  • София
  • Мнения: 5 170
Нямало достатъчен обществен интерес... това ми се наби в главата преди известно време от новините.
Аз съм от изпратилите мейли. Нямам получен входящ номер. Но утре ще им звънна да го получа, благодаря за телефона!
Цифрата 473 много ме радва!

Пратено!
Утре ш;си търся вдх. номер.. Предполагам, на госпожа  Тоширова ще й гръмнат и телефона и нервите до към обяд..
Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 1 010
Пратено!
Утре ш;си търся вдх. номер.. Предполагам, на госпожа  Тоширова ще й гръмнат и телефона и нервите до към обяд..

Днес вече бяха блокирали телефоните Wink Но по-упоритите успяват след няколко позвънявания да се свържат.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 010
Честно казано, дразнят ме тези чиновници, че един път им пращаме мейл, а тях ги мързи да отговорят, ами трябва и да ги прозвъняваме. ooooh! Толкова по-лесно е да отговорят веднага на писмото, отколкото да ги чакам сега на телефона да ми намерят мейла, та да ми дадат номера. Те затова са там, за да могат да се справят и с такива дребни предизвикателства като 500 мейла например. Ние се с правяме с какви по-големи – да търпим поредното престъпление като разпродаването на България за стотинки.

Рамада, те разчитат, че малка част от пратилите ще си потърсят входящите номера. Та да им олекне работата. В интерес на истината това не им е единствената задача, но и най-маловажната не е - нали са държавни служители (служат на държавата, обществото).

# 12
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746
Предполагам.

Но какъв е срока за реакция?
Да не кажат,че са претрупани с работа и не могат да  намерят моят мейл? Примерно..
И в случая важи ли законовият 30 дневен срок за отговор? Или ще чакаме  да реагират  с ъпдейт на сайта за всички  едновременно и много по-удачно  и лесно за тях, а и за нас- като данъкоплатци?  


========
Госпожа Тоширова  се оказва в перманентно заседание от сутринта.. И не се знае до кога ще продължало.. Та се чудя дали да пратя едни безделници на място да ми търсят  вхд. номер..

Някой друг успя ли да се докопа до него?


Ралица Тоширова (0885-28-36-72)  Ако и на вас  ви кажат,че  е в заседание...

Потвърдено!  Мобилният е нейн

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 11:50 от TopsyG

# 13
  • Мнения: 72
Да върна темата на първа страница  Mr. Green
Сега ще почна да моря госпожата  Grinning
Фейсбукнато (каква дума само) и вече се разпространява  Mr. Green

# 14
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746
Понеже днес си  разговаряхме над 15 пъти с нейният асистент/секретар,който  я покриваше, разпространявайте и мобилният номер на госпожа Тоширова. Аз съм ги предупредила ..  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт