Бебешката количка - цяла наука за второ висше №26

  • 66 750
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 832
добро утро и от мен,

да питам някой ползвал лие  тази количка, за да сподели мнение:

http://www.minimod.bg/12107/tutek-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8 … creamy-2-%D0%B2-1

благодаря предварително    bouquet

# 751
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
С.Алекс, благодаря за отговора. Не знаех, че ги има в Хиполенд. Ще отида да ги погледна, но ако наистина летния кош пада ниско и на мен няма да ми хареса....Пфффф

ами най-добре я виж , аз имам много претенции да не е на ниско понеже съм висока .. но като гледам повечето мамчета са мънички и не им пречи ,че седялките или кошовете им са на мнооооого ниско според мен ... а и бяхме с приятелката ми с нейното детенце в Стокето ... и направо разликата си беше голяма .. но стокето си е доста на високо .Така ,че най-добре сама да прецениш ми е дългата мисъл  Sunglasses

# 752
  • Мнения: 1 073
С. Алекс Това само за транспортъра и райдъра ли важи? А Евото? Аз лично съм средна на ръст (169), а мъжът ми е доста висок и се спрях на Ево-то, даже я чакам да ми пристигне. Не ми е направило впечатление да е много ниска, дано не е просто недоглеждане от моя страна. Иначе и моята дилема беше между Муци и Солата Simple Smile

# 753
  • Мнения: 1 386
Здравейте,
предстои ми избор на количка.От първото ми дете горе долу знам какви грешки да не допускам.Имам вариант за начало.След това искам  количка с един кош,да е проходима,да не друса,да е с амортисьори.

Дайте съвет моля ви за ESPIRO MAGIC или BRITAX B- MOTIОN. - на тези 2 варианта съм се спряла.

# 754
# 755
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
С. Алекс Това само за транспортъра и райдъра ли важи? А Евото? Аз лично съм средна на ръст (169), а мъжът ми е доста висок и се спрях на Ево-то, даже я чакам да ми пристигне. Не ми е направило впечатление да е много ниска, дано не е просто недоглеждане от моя страна. Иначе и моята дилема беше между Муци и Солата Simple Smile

Evo-то не съм го заглеждала , макар ,че беше и то там със Igo -то заедно  Peace

# 756
  • Мнения: 5
Благодаря Ви!
За сега съм се ориентирала към тази:

http://detskisviat.com/kolichki-3-v-1/435-zippy-natural-07-31-.html

Ако някой има мнение за нея ... Simple Smile

Как е се отразява черният цвят през лятото? Дали избелява черното?  Thinking
Аз също съм харесала тази количка, виждала ли си я на живо?


Да! Много ми хареса, на живо изглежда още по-добре! Ако някой, който я ползва сподели мнение, ще е супер  Grinning

# 757
  • Мнения: 14
Здравейте ...вече допуснах доста грешки с количките и са ми дали право само на още една .....тааа започнах с Кам динамико бях привлечена от дизайна и това че е 3в1 и няма да ми се налага да купувам нищо повече ... Със зимно бебе съм тааа Бебешкия кош грешка нямаше супер количка маневрена...абе супер...докато не дойде момента да сложа летния кош ...ужас количката ми стигна до коляното ... Аз съм 177 и супер неестествено неудобно ...сенника нещо не го бяха измислили като хората багажника изведнъж се длани драстично абе пълна катастрофа ...реших да я продам и го направих почнах да търся високи колички ...оказа се че освен мима и стоки други няма ....гледах аз четох уж ...и една приятелка ми каза че по хубава количка от мима няма ...казах си ОК ....за разлика от много хора ми беше все тая че е модерна ..просто търсих височина ...отидох до малечко оказа се че ще я имат чак юли а аз търсих март .... Еми никъде нямаше ...реших да прочета за стоке еми коментарите 50/50 еми взех накрая това стоке УЖАС .... Чиста гъзария ... Факт е че за детето е супер удобна но за мен .... Едвам я качвам по тротоари ... Едвам я свалям по стълбите нямам асансьор .... Разскърца се цялата оф ...абе ужас хич не съм доволна освен от височината .... Та сега ми се иска лятна количка и да приключа с тази "гъзария" .... Мисля че за 1000 ще я продам ..та това ми е бюджета ама разбирасе мисля за тези пари да си купя и стол за хранене .... Не съм толкова луда да дам 1000 лв за лятна количка Simple Smile тааа мили момичета търся нещо максимално високо( знам че няма да е кой знае колко но все пак) иииии да е лека ...също ми се иска да е с една дръжка ... Гледах количките на мамас енд папас ако имате мнение ще ви бъда благодарна ако ми помогнете....и този път се надавам да нацеля ...защото искам да си я запазя за второ детенце писна ми да си давам парите и после и половината да не мога да си взема ...както и да е ..благодаря предварително

# 758
  • София, България
  • Мнения: 3 549
Има нова тема. Влез в нея и си задай същия въпрос там, тъй като темите след 50 страница се преместват в нова тема! Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=786580.msg … 17554#msg28417554

Общи условия

Активация на акаунт