Кауфланд / Kaufland- тема 6

  • 82 627
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук.
И да питам - сандвич тостера хубав ли е, мощен, дали залепва, захваща ли се хубаво? Чудя се то доста време за такова нещо, склонна съм и по-скъп да взема, ако наистина е хубав.

За месомелачката няма да питам, сигурно нищо не става от нея. Преди време взехме някаква проста, евтина, но още на първото пускане изгоря. А мелих праскови, за месо не смея. Трябва ми такава за домати всъщност. Месо си меля в робота.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 360
Ваучери за храна се дават и на работещите в болниците -хирурзи лаборанти и др.

# 32
  • Мнения: 1 517
И аз тук.
И да питам - сандвич тостера хубав ли е, мощен, дали залепва, захваща ли се хубаво? Чудя се то доста време за такова нещо, склонна съм и по-скъп да взема, ако наистина е хубав.

За месомелачката няма да питам, сигурно нищо не става от нея. Преди време взехме някаква проста, евтина, но още на първото пускане изгоря. А мелих праскови, за месо не смея. Трябва ми такава за домати всъщност. Месо си меля в робота.
ами не е от най- мощните. Нормалните са око,о 900-1200 вата, а този е само 700, но пък преди 2-3 страници аз питам за гофретника и една жена каза че изпита нормално (пак беше 700 вата). Първия пъ се намаслява леко и не лепне нищо.

# 33
  • Мнения: 5 680
Ваучери за храна се дават и на работещите в болниците -хирурзи лаборанти и др.
Явно магазина сключва договори с дадени фирми и им предоставя ваучери.

# 34
  • Мнения: 60
Ваучери за храна се дават и на работещите в болниците -хирурзи лаборанти и др.
Явно магазина сключва договори с дадени фирми и им предоставя ваучери.

Ваучерите не са само за този магазин . Те са за доста от хранителните магазини , даже и за бързи закуски , пицарии и т.н . Даже има и малки кв магазинчета в които вървят . По напред бях сложила линк на нашите ваучери там може да се разгледа за къде важат .

# 35
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук.
И да питам - сандвич тостера хубав ли е, мощен, дали залепва, захваща ли се хубаво? Чудя се то доста време за такова нещо, склонна съм и по-скъп да взема, ако наистина е хубав.

За месомелачката няма да питам, сигурно нищо не става от нея. Преди време взехме някаква проста, евтина, но още на първото пускане изгоря. А мелих праскови, за месо не смея. Трябва ми такава за домати всъщност. Месо си меля в робота.
ами не е от най- мощните. Нормалните са око,о 900-1200 вата, а този е само 700, но пък преди 2-3 страници аз питам за гофретника и една жена каза че изпита нормално (пак беше 700 вата). Първия пъ се намаслява леко и не лепне нищо.

То вярно, че гофретника на същата марка. Следя коментарите. За месото няма да се купува, че дебна из английските сайтове нещо хубаво на по-прилична цена.

# 36
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Аз си харесах някои неща от новата брошура-тоал х-я,течния Савекс,ягоди и нещо козметично още беше,ама сега не се сещам какво точно.  Embarassed

# 37
  • Мнения: 2 843
Запис и от мен  Hug
Харесах си стъклената тавичка, десертни чинии ако ми харесат на място, приборите също ще ги видя как са на живо, бебешки бодита- също ще ги гледам на живо  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 871
Само бегониите ми хванаха окото  Embarassed
 Joy

# 39
  • Мнения: 86
Ох,аз рядко гледам брошура,поради простата причина,че магазинът ми е под носа и за един хляб съм склонна да тичам,но винаги оставям маса пари и мъжлето вече се е хванало за главата с мен. Embarassed Embarassed Embarassed

# 40
  • Мнения: 766
Аз харесах сгъваемите столове и етажерките, но искам да ги видя преди да реша.
Да похваля сиренето крема на ККласик, това в кутийката, сега е намалено. Много ми хареса. Взех и в пакетче на същата марка, но не съм го опитвала още.

# 41
  • Мнения: 4 275
Момичета, има ли шафран у Кауфланда?

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Ще тичам за масло утре, тъкмо ни свърши! Кайма Народна, мокри кърпи за левче и разбира се- отново айсберг! Дано са им хубави и този път! От предната промоция бях взела 10 салати, днес изядохме последната, чудесни бяха!

# 43
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ще тичам за масло утре, тъкмо ни свърши! Кайма Народна, мокри кърпи за левче и разбира се- отново айсберг! Дано са им хубави и този път! От предната промоция бях взела 10 салати, днес изядохме последната, чудесни бяха!
Хубавото на тези салати е, че са издръжливи... И аз ще тичам за 2-3.  Peace

# 44
  • Мнения: 952
харесах и аз олио клас, маслото, препарата за стъкла..метлата и още доста неща си набелязах.. а има ли някой впечатления от а-целулитната кал?

Общи условия

Активация на акаунт