С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 601
  • 731
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 802
Така че, който има възможност да си стои вкъщи с детето възможно най-дълго време  Heart Eyes

Аззз, азззз ... аз ще си гледам малкия докато ми свърши майчинството и после го пращам на ясла  Crazy това значи септември, живот и здраве  Whistling а мама ще търси нова работа  Money
Нубче ... как ще и нисък Тони, ми той колкото Пламен, а имат точно месец разлика. Ти пишеш в Септемврийки, но да не забравяме, че роди октомври месец. Даже ако питаш мен доста е дръпнал  Hug Колко е висок сега ... щото малкия на последната ДК на 1г и 3 месеца беше 74 см  Crazy

Тета ... знам я тази къщичка, имам я от преди малкия да направи годинка  Mr. Green ама не знаех, че така се казва. Силви, почти във всеки детски магазин можеш да я намериш, аз я взех за 7 лв някъде и определено се харесва на децата. Малкия вече е фурия с тези формички  Crazy

Лина ... добре се отърва от гледането на малката  Mr. Green айде потруди се да ти мине мъката  Mr. Green

Днес времето тук е направо пролетно по случай първа пролет. Разходихме се до центъра, малкия се вози с баща си на едно увеселително колело /от тези с животни и коли/ хапнахме, уморихме се и заспа в колата навръщане. Обаче като се прибрахме не щя да зъспи, мъчих го до 2 накрая се ядосах и ММ го закара на село, та сега са там и ще сеят картофи с баба и дядо  Mr. Green и ще спи чаааакккк довечера  Crossing Arms Mr. Green

Колкото до мазохистчетата ... и малкия е така, като си удари главата без да иска, стои мисли и пак я удря и се смее  ooooh! Mr. Green и сега така се е научил да хапе ... не знам какво да го правя. Казвам му, че не е хубаво така и боли, той ми се смее и пак започва да хепе.

Браво на Маги, че е отказала бибата, при нас няма да е скоро както казах  Crazy първо искам да го отуча да ми човърка ръцете и пръстите, снощи успях, но беше много уморен, ще видим довечера как ще е  Whistling

# 136
  • Мнения: 201
Олеееее Паца и нашата е същата. Дано не ни сполети същото щото зор ще видят вносителите
Чики малката е голяма кукла, много е джиджана. Браво за бибата, и нашата е вече в историята. Като помня колко трудно го научих да я смучи и колко биби сменихме за да намеря вярната ooooh!, след това все си мислех, че трудно ще я махна, а то всичко беше за 2 дни

# 137
  • Мнения: 478
Ето ни и нас ,Маги си има две обечки на сладките ушенца,не че си е моя,ама ми е много сладка Heart Eyes 
Снимков материал в албумчето!
Маги на Чики,лелел,каква госпожица,очарователна и красива е,като майка си разбира се Hug Тоалета е невероятен,сподели за баретата от къде е?
 На къщичката на Тета,тук и казваме "сортер",защото се сортират различните формички,нашето е на Фишер Прайс още от баткото.

# 138
  • Мнения: 478
Нубче не е нисък Тони добре си е за възрастта. Иво последно си го премерих на касата на вратата и е 80см, но той последния един месец много порасна. Вече неможе нищо да се сложи на кухненската маса защото стига почти до средата на масата.
Прословутата къщичка и ние я имаме отдавна, много е хубава ама ние му викаме кубчето с формичките. Иво си е измислил няколко игри с него не само да реди формичките.
Данаека вземи си чай мента глог и валериана, действа добре на нервите. Само не разбирам защо толкова се ядосваш, просто приеми че Дени е дете и ще ти олекне много. Аз това се опитвам да обясня и на ММ, че детето е малко и колкото повече безмислени ограничения му поставяш толкова повече ще се ядосваш, а от постоянно викане НЕ файда няма. ММ очаква от него да се държи като много по-голямо дете и там му е грешката. И аз отначалото само вървях и виках не след малкия и чаках той да разбере ама като приех идеята че е дете и сега изучава света и сега не се ядосвам толкова. Иначе и чая мента глог и валериана ще свърши работа Simple Smile

# 139
  • Мнения: 478
Нубче не е нисък Тони добре си е за възрастта. Иво последно си го премерих на касата на вратата и е 80см, но той последния един месец много порасна. Вече неможе нищо да се сложи на кухненската маса защото стига почти до средата на масата.
Прословутата къщичка и ние я имаме отдавна, много е хубава ама ние му викаме кубчето с формичките. Иво си е измислил няколко игри с него не само да реди формичките.
Данаека вземи си чай мента глог и валериана, действа добре на нервите. Само не разбирам защо толкова се ядосваш, просто приеми че Дени е дете и ще ти олекне много. Аз това се опитвам да обясня и на ММ, че детето е малко и колкото повече безмислени ограничения му поставяш толкова повече ще се ядосваш, а от постоянно викане НЕ файда няма. ММ очаква от него да се държи като много по-голямо дете и там му е грешката. И аз отначалото само вървях и виках не след малкия и чаках той да разбере ама като приех идеята че е дете и сега изучава света и сега не се ядосвам толкова. Иначе и чая мента глог и валериана ще свърши работа Simple Smile
 


Ааа,Рошли,има и таблетки мента,глог и валериан,винаги си имам за краен случай Mr. Green

# 140
  • Мнения: 2 802
Ето ни и нас ,Маги си има две обечки на сладките ушенца,не че си е моя,ама ми е много сладка Heart Eyes 
Снимков материал в албумчето!

Честито на Маги  Hug Плака ли много, как се държа  Crazy
А другото Маги с тази барета е страхотна  Hug, пази я да не ти я вземат  Mr. Green


Ааа,Рошли,има и таблетки мента,глог и валериан,винаги си имам за краен случай Mr. Green

И аз мислих да ги почвам, но реших че чаша вино, две или три ми действат по-добре  Joy

# 141
  • Мнения: 478
Хаха,винце викаш,ми да,алкохола действа успокояващо на нервната с-ма,и биричка става,и рИкийка Mr. Green 

Плака за секунди,общо взето се държа мъжката,дори каза чао и даде целувка на излизане Grinning
 
До тук обаче с добрите новини,преди час повърна 2 пъти,веднага изтичах да купя лечебна хумана,капки за повръщане и пробиотик,вероятно Я прихвана от Павел,ама то и няма как,все пак един въздух дишат,само се надявам да е като при него и  бързо да и мине.Сега Я окъпах и е свежарка,само дето изненадващо ми дойде,и сега едно чистене,пералня пуснах,че бяхме в кухнята и отидоха и калъфите на стола и покривката на масата и дрехи-мои и нейни... а и баща и замина на работа в 17 ч,абе тая вечер ще ми е забавно Cry

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
То било много хубаво на работа! Забравила съм  Laughing Даже писах с химикал  bowuu

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Лина ще вземе да ти хареса,как са се справили Цвети с баща си.Ти последно кога ще и пробиваш ушите.
Ние на 25 следобед,ама едва ли ще го понесе кротко.
Ън много са хубави и нежни обеците на Маги,и не защото си е твоя,а тя ти си е страхотна и много хубава.Дано леко да и мине този вирус,че както си сама с децата.Да не повръща повече и да изкарате спокойно нощта.
Чики а твоята Маги е уникална.Тоалета и седи божествено.Друго си е момиченцето,и аксесоари много за тях и дрешки от красиви по красиви.

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
На 25-ти в 15.00 ни е часът Simple Smile
Цвети и татко и са се справили повече от чудесно.Пили кафета-мафета,хапнали,че после и дружно поспали. Идилия!

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Супер,значи утре ще си спокойна пак на работата.

# 146
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Тета,не казвам кой набор съм пък.
Рошли,права си,че съм за глог,мента и валериан и май наистина ще трябва да си взема,че съм много нервна нещо.Явно и аз като твоя мъж искам да се държи като по-голям и затова се нервя.
Фейт,Дени и той хапе.На няколко пъти му казвам,че не е хубаво така и че боли,но той имам чувството,че напук започва да хапе повече.Онзи ден така ме ухапа,че го пляснах през дупето,ама той ми се смее и пак.Тази вечер ухапа свеки,ама тя не реагира,а аз само му казах не без да се карам и да плясвам.Притеснява ме да не започне да посяга и на децата,че тогава лошо.
Нубче,помага ми той с прахосмукачката и вече няма да се оплаквам.
Тази вечер пък на площадката така ми изкара акъла,но беше малкия дявол.Минава той с колата дето се бута с крачета покрай люлките и в този момент едно детенце я засилва без да го види и го удари леко.
Лина,браво на твоя мъж.Утре и на разходка ще излезнат те.
Ние днеска се разходихме добре,че нали и сбор имахме.Малчо се измори и заспа още по пътя и откара до 15.30.

# 147
  • Мнения: 47
Благодаря Ви много за хубавите думи за малката  Hug

Ън, баретката взех от един магазин тук "101 далматинци" - ако не намериш за адашката в София, ще ти взема и ще ти пратя, ако искаш. Честити обички на Маги - много е сладка наистина  Heart Eyes Как ти казаха да процедираш сега, мажеш ли я с нещо, промиваш ли? Бързо да минава вируса и на двамата  Praynig

Стаси, ако решиш за шапчица - свиркай и ти  Wink

Фейт, и аз ще я давам на ясла след 2-ия рожден ден. На мен договора ми изтича на 31.12, дотогава ще ползвам отпуските и после и аз сигурно ще търся нова работа  Rolling Eyes

Днес водих Маги на лунапарк - вози се на влакче и въртележка, а най-много й хареса на батута. Имаше един по-малък, за пръв път виждам такъв - явно си е за по-малки дечица и толкова се забавлява, едвам си тръгнахме  Party

На последната консултация на 1г. и 4м. я измериха 84 см.

# 148
  • Мнения: 122
Силви и в нашата брошура ги няма. Беше на централния щанд с промоциите. Гергана има подобна играчка животно, но то все още ѝ идва сложно. Там животното се завърта ,вкарват се цифрички и общо взето сама не може да се оправи. А иначе от скоро започна да се заиграва. Първо прояви интерес към рингчетата, после към това жирафче и така реших да и взема нещо опростено.
Паца благодаря за отговора.
Зори браво и на Ники  за биберона.
Да попитам сега как заспиват вашите деца, в смисъл тези които не сучат и не използват биберон? Моята  ми дърпа косата и така заспива. Опитвам се да я накарам да заспи с някоя плюшена играчка, но засега няма резултат.
Честито на Маги за обичките, много са хубави. И браво за героизма, който е проявила. И с тези болести,  как пък един път не пропускат да се заразят децата едно от друго. И ние вкъщи сме същите, някой лепне ли нещо, всичките го изкарваме. Бързо оздравяване. Дано наистина да се разминете леко.
 Лина улучи денят, хем беше гадно времето, хем ти си се разнообразила добре.
Данаека, здраве да е . Изглеждаш ми зряла жена, а по постовете  ти ми се струва  че се нервиш като някоя хлапачка. Гледай да оставиш малко нерви и за внуците, живот и здраве Wink
Чики и на мен ще ми е приятно да се запознаем, но не обещавам. Няма да ходя с мъжо на почивката, ще бъда с родителите си и от тях зависи общо взето къде ще ме карат. Все пак ще гледам да ги навия за разходка в Благоевград, при това че имат и познати там.

# 149
  • Мнения: 1 778
Здравейте, само да кажа за глога, ментата и валериана, че има едни таблетки и капки "неуропан". Аз ги ползвам таблетките и съм много доволна. С това системно недоспиване ми се отразява на сърдечно-съдовата и нервната система и на кръвното и личната ми ги изписа. Доволна съм, поуспокояват ме.
   Фейт, иначе и Яна все ми чопли пръстите. Забелязала съм, че го прави задължително преди да заспи, като нервничи или като е притеснена. Не ме бърка да ги чопли, но преди яслата ще трябва да я оттуча, че там няма кой да й подава ръка да я чопли.
  Иначе денем вече е без биберон, но следобед като спи и нощем задължително е с него в уста. Заспива с него и ми чопли пръстите.
   Хубав ден на всички.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт