С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 582
  • 731
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 802
Цвети и татко и са се справили повече от чудесно.Пили кафета-мафета,хапнали,че после и дружно поспали. Идилия!

Да те е яд, че си го пропуснала нали  Joy

Ън ... как е малката днес?

Тета ... вие сте добре с приспиването, при нас основна роля освен ръцете и грае и бибата и мама  ooooh! Обаче вчера се изумих ... нали беше на село и ММ разправя как свекърва ми постелила пелената, той легнал с бибата, лежал си и е заспал сам и казва че почти винаги заспивал така  Shocked Как номера става там, а вкъщи не ще newsm78 Грешка направих май, че го научих да спи с мен още като бебе и сега ще ми е много трудно отучването. Обаче пък си мисля, че щом го прави така на село, значи и в яслата ще може да заспива сам? Знам ли вече  Thinking
На кумата малката пък имаше навик да и заспива на корема и тя също много се притесняваше за яслата, там обаче си заспива сама, но вкъщи пак иска корема, та по пътя на логиката най-вероятно си знаят къде им минава номера  Crazy

Ох ... трябва да започвам пролетното чистете и се чудя от къде да започна и кога  Crazy
Май ще го оставя за следващата седмица  Whistling

# 151
  • Мнения: 478
Фейт,какво чистене,излизайте на хубавото време,то чистенето така или иначе все на нас чака,няма да избяга,дали тази или другата седмица...аз миналата седмица преди да заминем за почивката чистих малко,и ми останаха само прозорците на терасата,но те кога ще са-не се знае..

Маги сега е ок,но снощи,беше и повръщане и разстройство,до 3:30 нямаше заспиване,за капак в 5:30 ПАвел повърна,при все че 2 дни му нямаше нищо,но аз снощи им дадох и на двамата капки Вомитусхил и вероятно от тях,защото са по-горчиви и са предизвикали отново . Днес са и двамата на солети и вода.И силно се надявах да е добре той,че във вторник имат тържество,но за сега мисля да не го пращам,ако той прояви голямо желание,може за самото предстваление,което е следобяд само да го заведа,че е репетирал и си знае репликите перфектно,зависи как ще са и двамата утре.Но при всички положения ще го оставя вкъщи тази седмица,че другата е рожденик и да е здрав .

Чики,ще ти пиша на ЛС.

# 152
  • Мнения: 2 802
Фейт,какво чистене,излизайте на хубавото време,то чистенето така или иначе все на нас чака,няма да избяга,дали тази или другата седмица...аз миналата седмица преди да заминем за почивката чистих малко,и ми останаха само прозорците на терасата,но те кога ще са-не се знае..

Как какво ... основонооооо  ooooh! Прозорците и пердетата са нищо. Врати, шкафове, дрехи летни за пране, за подреждане ... че с тази печка на дърва тази зима направо всичко е леж. Прах, храх и чернилка навсякъде  Tired Трябва и да боядисваме две стаи, терасата да измазваме, абеее .... много работа ме чака и искам до Великден да съм приключила, но ще те послушам и днес нищо няма да правя  Mr. Green
Сега си направих основно чистене на тялото  Joy че цяла зима игра бръснача и сега в сила вече влиза епилатора  Crazy

Тежка нощ сте имали  Confused дано днес се посъвземат децата  Praynig
Какво сте решили за празника набаткото, ще празнувате ли  Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 478
А,така,слушай ме Mr. Green 
Ходихме днес на Витоша,имаше яко хора,децата потичаха на воля,размазах се на слънцето Mr. Green
За рд на Павел поръчахме торта за градината,за сега друго празнуване не мислим,нека да оздравеят,другото винаги можем.Принципно,аз мислех за Макдоналдс,ама таткото не е много съгласен,та ако има нещо ще е в последния момент.

Днес ми се обади Стефи,праща поздрави на всички тук във форума,вече не е в България,стискайте палци да се уредят и да успеят в това,което са решили Hug

# 154
  • Мнения: 2 802
Днес ми се обади Стефи,праща поздрави на всички тук във форума,вече не е в България,стискайте палци да се уредят и да успеят в това,което са решили Hug

Тя за това ли се губи напоследък ... и нищо не е казала значи Crazy
Стискаме палци и дано реши да драсне два реда когато има възможност и да каже, що нищо не каза до сега  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 47
Тета, за заспиването - аз лягам до нея на спалнята, гасим лампата, тя ляга, става, иска ми по 10 пъти вода, говори ми разни неща и в един момент заспива. После я пренасям в креватчето.
А за идването, ако не успееш - не се притеснявай, живи и здрави ще се видим в Бургас това лято Hug Ще поддържаме връзка, все пак ако дойдете Wink
Аз може да зачезна при нашите в Перник тази седмица, че свекър ми се е уговорил майстор да идва да прави ремонт в спалнята, че имаме много мухъл  ooooh!

Стефи, успех и стискам много силно палци да се наредят нещата Hug Изненада ме и мен, дано всичко е за по-добро  Praynig

Днес ходихме с Маги до зоопарка. Най-много се радва на зайчетата и патетата. Лъвът малко я уплаши, защото ревяха с лъвицата заедно - чак мен ме достраша  Shocked Аз мислех, че маймунките и мечките ще й харесат най-много, но не беше очарована.

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Стефи чудех се и аз защо си пишим само на скайпа и те няма във форума.Ето че и мен ме изненада.Успех и от мен и много стиснати палци да се наредят нещата,и да сте по добре в новия си дом.Като се установите ще пишеш къде сте и как се чуствате.Целувки за децата.

# 157
  • Мнения: 175
Ън, бързо оздравяване на децата! Hug
Чики малката много сладка с тази барета  Heart Eyes
Данаека, наистина не е лоша идеята  с таблетките, пробвай дано си по спокойна с тях!  Hug
Стефис, радвам се че вече сте заминали! Успех ви желая и на теб и на мама Зайка също
Аз за пролетно чистене нямам сили и време, Емма ми взима всичките сили а домакинската работа ме довършва. Sad(((! Инак сме здрави и добре. Вчера и голям шопинг направих сама- две чанти напълних от Некст има разпродажба. За всеки имаше ама както винаги за Емма най много.

Лека нощ че заспивам вече, пиша от телефона и леглото  smile3524 Sleeping newsm46

# 158
  • shumen
  • Мнения: 18 004
Тета,за заспиването-аз лягам до него и му давам ръка.Той си играе с нея,държи ме,чопли я и накрая заспива.Това обаче е само вечер.На обяд е толкова изморен,че заспива сам вече и то след 2-3 минутки.
Фейт,аз днеска докато спи на обяд прередих неговия гардероб,а сутринта преди да излезнем нашия.На Дени обаче се оказа,че почти всичко пролетно ще му е малко и май ще му подновявам гардероба.Ние също ще мажем,но кога не се знае,че с тези дърва наистина много се опушва,ама е и топличко.
Стефи,успех и дано всичко се нареди.Пиши когато можеш.Наистина много ни изненада.
И накрая да се оплача-Дени от снощи е с хрема и не ни остави да спим,но е жизнен.Няма Т,не кашля и май ще излезе от зъби,че и двата кучешки са много надути и май ще избиват.Дано не се разболее точно сега,а да е от тези гадни зъби всичко,че ми писна вече да е със сополи толкова често.Утре ще видим как е и ако нещо не е наред ще го водя при педи.

# 159
  • Мнения: 294
Здравейте  и от мен  Heart Eyes

За заспиването - Антоан заспива сам, слагам го в кошарата и излизам от стаята, той се надупва по очи и така заспива . После ходя да го оправям , че все си е омотал завивката на главата и се изпотява . Мисля даже зимата да го оставям да спи в стаята сам с батко си , а ние вече да сме си на спокойствие с татко му в спалнята   Heart Eyes

Аз постоянно чистя прозорци , врати и гардероби, не ми идва наведнъж такова почистване пролетно, сега само прозорците трябва да измия, че два месеца съм ги изоставила и са за миене . Само килимите ще перем лятото  Simple Smile

Много късмет и успехи на Стефи и от мен  Hug Дано да се устроят добре и да са много щастливи на новото място  Simple Smile

Другата седмица почивам само един ден и май бая ще се поизморя, ама пък април ще имам отпуска една седмица и ще си почина добре .

# 160
  • Мнения: 122
Благодаря ви момичета за отговорите. Явно само при мен е мъчението с дърпането на косата. Като ви чета обаче и вашите деца не заспиват с любими играчки. Явно още са малки за този период.
Стефи с теб сме, успех, дано всичко е наред  Hug Hug Hug Hug. Драсни при първа възможност как сте, мислим ви постоянно Heart Eyes
 Чики сигурно ще се видим, щом имате ѝ зоопарк  Blush. Дано само всички да сме здрави  Praynig
Данаека сетих се за рецептата на Фейт. Мас и сол на краката и хремата се пресичала.
Аз чистя основно само с мъжо и детето като го няма. Прозорци не чистя, защото на мъжат ми не му харесват как ставали  Crossing Arms. Затова той си ги бърши  Mr. Green . Тази година се надявам основното почистване да го направи самичък, докато ме няма. Подметнах му две ,три задачки-закачки , та  да видим дали ще ги свърши.

# 161
  • Мнения: 224
Моята беборана заспива с мече  Heart Eyes И то точно определено едно... Има 2 и за в яслата да е едното и си й седи в леглото там Mr. Green Преди заспиваше на ръце  с него, но сега я слагаме на леглото с гръб към мен върху едната ми ръка. Гушкам я, тя ме чопли и си гуши мечо и заспива  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 07:48 от Стаси_

# 162
  • shumen
  • Мнения: 18 004
Тета,благодаря.Ще пробвам рецептата на Фейт с мас и сол.Дано да спре хремата,че вече 2 нощ се мъчим и не спим.Преди да заспи му пръскам Стеримар и Виброцил му сложих снощи,ама файда йок.
Ние след малко излизаме и ще минем и през педи май,че да видим тя какво ще каже за хремата.

# 163
  • Мнения: 175
Бибата на Емма не сме е махнали, но още от бая месеци насам си заспива сам сама.
Слънчев и усмихнат ден от мен!

# 164
  • shumen
  • Мнения: 18 004
Здравейте!
Ние излезнахме,разходихме се и при педи минахме.Гърлото и гърдите са чисти,а за нея тази хрема е от зъби.Изписа ни Цинабсин,Отривин и Стеримар.Сега го гоних да му сложа капки и да ми пръсна в носа и незнам какво си помислиха комшиите.Голям рев,голямо пищене беше.Извадих и маста от хладилника и довечера преди да легне ще пробвам рецептата на Фейт,ако успея.След като го намажа обаче трябва ли да обувам чорапи за през нощта,че моя не ги търпи.
Ева,браво на Ема,че заспива сама.Дени имаше такъв период ама сега не иска да заспива сам.Чака ме да легна и чак тогава заспива.

Общи условия

Активация на акаунт