С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 63 190
  • 731
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 217
Аз набързо да се включа.
Стефи Чрд. Много любов и късмет ти желая  Heart Eyes
Паца, следи изгарянето. Към всички момичета:внимавайте малките да не се изгарят. На Мм доведената сестра си е изгорила ръката на дланта, когато е била на 1.5 година и по- късно през пубертета на изгореното място кожата не растяла от изгореното и не е можела да си изпъне пръстите. Наложило се е присаждане на кожа, за да може момичето да си разпъне дланта заедно с всички пръсти.
Как го обясних само....

# 241
  • Мнения: 478
Само компютъра ми е на балкона аз съм някъде след децата, просто го оставям включен с надежда че все ще ми се отвори възможност да седна ама рядко се случва.
Стефис ЧРД много здраве щастие и успех на новото място. Дано промяната ви донесе много успехи и по-добър живот.

Честити обички на малките дами, да си ги носят със здраве.

Сега се захващам да се оплаквам...Моя мил син естествено е отново болен на антибиотик с лек спазъм. Днеска му е трети ден на антибиотик и утре на лекар да видим дали ще пътува в неделя за Русе или ще поостане още една седмица. Естествено за капак на неговото разболяване Дария продължава да хърка и да има сополи и за капак вчера се разкашля и така цял ден. Вечерта и мерихме температура 37,5 6 и айде набързо в частната клиника да я прегледат да не направи някое изпълнение като Иво. За щастие нищо и няма освен сополките, докторката каза че и гърлото не и е червено и се закашля от секрети да не се притеснявам, но да ги държим разделени и сега аз съм с нея в спалнята, а майка с Иво в хола. Много ни се усложнява така живота с това разделение ама какво да се прави още няколко дена само.

Тъй като чета на порции темата вече не помня какво друго имах да казвам. Ще ме извинявате че не съм адекватна по актуалните теми.

# 242
  • Мнения: 201
Оооффф Люска Weary
Велвиамо - да не би нещо Иво да се е стресирал, та питаш как и дали ги наказват

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Само компютъра ми е на балкона аз съм някъде...
Рошли и аз като теб, само дето при мен телефона ми е на балкона Laughing  Оф, горките деца, да се оправят по-бързо.  Hug
Здравейте и аз набързо да запиша някой друг ред.
Честити обички на Ива-Мария,Цвети и на Маги-да си ги носят със здраве.
Танева, на първата снимка, където е седнала на топката така ми заприлича на Йони, а на втората даже много добре си е застанала за снимка.Браво на детето,че не те е затруднила много.Не можахме да се видим много, но следващия път ще ги разходим вече. Peace
Честит рожден ден и на Стефис.Бъди жива и здрава.Не съжалявай ,че не можеш да празнуваш с децата, все пак сте отишли там да търсите по-добро бъдеще именно заради тях. Peace
Велвиамо..леле ...изолатор....трябва да подготвям Йоана, като си я познавам каква е своенравна, като нищо все там да стои...ох много ще я мисля. Whistling
Пацата....дано бързо да му мине на Пепи.
Бързо възстановяване и на всички болни дечица....ще ме извините ако съм забравила някой , но трябва да ставам.

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 21:59 от beefeater

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Здравейте и от мен най после на спокойствие.Всички ли сте с новата визия на форума,че вече и никъде не пише за да се върна към старата???
Велвиамо да оздравява бързо Ивчо,има ли нещо което те тревожи,за да питаш за наказанията в яслата.
Рошли и Иво и Дари да оздравяват бързо,лошо е и две те ти дечица да са болни.Изживях го когато Ива-Мария беше на 6 м.с Бронхоолит,а Мишо с пневмония.Една седмица само дето не спяхме във Велата,по три пъти на ден ходихме за процедури и венозни антибиотици.Дано майкати остане малко повечко че иначе ще е голям зор да си сама с тях.
Пеца ТМ едва ли е искал да стане белята сега сигурно му е супер гадно,хубаво е че сте реагирали бързо и не са се спукали мехурите.Да му минава и да не остане белег.Помня на времето на същата възраст моят племеник си беше изгорил бузата на чудото и го пръскаха с една бяла пяна,но име не знам,белег не му остана.
beefeater ще се видим пак като се постопли.Аз обичам да обикалям с количка по рейсовете,а Тракия си ми е любим квартал от детските години.Иначе аз да похваля Йоанка,тя е прекрасна и очарователна,и не само изглежда по голяма от Ива-Мария,ами и се държи като по голямо дете.Даже каза и моля докато искаше нещо от една какичка.А нашата така сладко си спеше с биберон в уста,като бебетата,изглеждаше ми поне 3-4 месеца по малка от Йони с двете сладки плитчици.

# 245
  • Мнения: 2 802
Здравейте и от мен най после на спокойствие.Всички ли сте с новата визия на форума,че вече и никъде не пише за да се върна към старата???

На мен горе в дясно ми излиза ... аз съм със старата все още, нали уж нямаше да я махат  Crossing Arms

Рошли ... не ти е лесно, още няколко дена и ще мине, ама като я няма мама и пак се разбоеят двамата неправо не знам как ще се оправяш Tired, много те мисля да знаеш  Hug

Честито на всички дами с обечки, да са все така хубави и да им се радват като пораснат  Heart Eyes

Велвиамо, точно вчера и аз четох във ФБ, Бъдик питаше нещо за близначите си, но не можах да прочета коментарите. Явно имат някакъв начин на въдпитание, дано обаче не прекаляват, щото става лошо  Whistling

нещо още щях да пиша, ама забравям вече  Crazy

Аааа Стеф, ЧРД и тук мила, не унивай, забавлявай се, и знай че го правите за децата  Hug Hug Hug

# 246
  • Мнения: 47
Ауу, Ън, сега видях снимката на Маги - е много й отива баретката  Heart Eyes Със здраве да си я носи.

Танева, много е хубава с обички Ива-Мария  Hug

Аз все още не мога да кача снимки, явно проблема е при мен, защото не мога и да пращам  #Cussing out

# 247
  • shumen
  • Мнения: 17 977
Танева,много е хубава Ива Мария с обичките.
Чики,явно проблема е при теб.Аз качвам и пращам снимки без проблем.
Рошли,да се оправят скоро Ивчо и Дария и без повече болести.
Танева,аз съм още със старата визия и не ми се е променяло нищо.
Аз пак ще се оплача от моя син.Докато беше добро дете беше добре,ама тази вечер такъв цирк ни спретна в един магазин,че брах голям срам.С другите майки сме пред магазина и минава ММ и влезе вътре да търси нещо.Дени го видя и влезе с него,ама искал топка и не каква да е ами футболна и понеже ММ не му взел,защото имаме вече незнам колко като се почна един рев,едно тръшкане и пищене и се търкаля по Земята,а аз умрях от срам.

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Фейт Благодаря,открих го написано със ситни букви и се върнах в старата визия,от тия реклами ми писна.
Ива-Мария се наспа ревна права в кошарата та се разнасяхме пак на ръце,всеки момент може пак да ме превика.
И аз разгледах снимките и на двете Магита им отиват много баретките.Ние имаме бяла но е ленена за лятото,за сега свикнахме много да носим шапки,ще видим като ги спрем за малко през пролетта,после ще ги търпи ли пак.Иначе много коса нямаме но любимо и е да си я реше,но с гребенче а не с четката за коса.
Иначе Чики и при нас така мюхлясва.Но ни е сме по зле,че разпънахме максимално апартамента,направихме терасата спалня,с външна и вътрешна изолация,но никой друг като не си топли като нас терасата,се получава топло-студено и мухала е на лице.Другия месец пак ще пръскаме със Savo,а лятото ще видим какви мерки ще вземем и сигорно пак ще мажем.
Поколоко защо го криеш тоз хубав момък,по често му качвай снимки.Макар че те сега са много трудни за улавяне без да е размазана снимката,от движението им,не се спират на място и за секунди.
И за последно че досадих да кажа че вчера на консултацията плака повечко отколкото като и пробиха ушите.Трудно я премерихме,но вече е 9,740кг.и 78см.

# 249
  • Мнения: 294
Здравейте и от мен  Heart Eyes

Честит рожден ден на Стефи Бъди жива и здрава, много щастлива и да сбъднеш мечтите си  Hug

Танева в нашата група няма такава стая - изолатор  Rolling Eyes аз съм оглеждала отвътре подробно и такова нещо няма, пък и според мен не е редно да има .
Аз съм със старата визия  Heart Eyes

Рошли, Велвиамо бързо да ви оздравяват децата  Praynig Hug
Велвиамо, според мен едва ли стигат до наказание в тази малка възраст, по вероятно е като им се скарат и те да стоят послушно  Simple Smile

Данаека свиквай с изпълненията, сега се започва  Mr. Green

Ън много е хубава Маги с баретката  ..... страшно и отива  4470
Аз ще ходя до H&M да видя ако има още, да купя на Тони един каскет, много са готини  Simple Smile

Утре сутринта ще водя Тони за носен секрет, той вече нито хърка, нито кашля, но за всеки случай да го проверя  Grinning

# 250
  • shumen
  • Мнения: 17 977
Нубче,ние това с изпълненията го владеем доста отдавна,ама чак така не беше се тръшкал.Тази вечер като го видях чак се уплаших как пищи и се тръшка от яд,че не му взехме каквото иска.Е,натиках го в количката и го прибрах и утре мислех да го накажа и да не излизаме,ама ММ вика,че ще накажа себе си,а не него.

# 251
  • Мнения: 175
Танева, и на мен визията ми е все още старата  newsm78 А, сега видях, че вече си оправила нещата  Hug
Данаека, добре дошла в клуба  Hug Емма редовно ми се тръшка така на всякъде за всичко което си поиска ей, казвам ви, иде ми да е напляскам понякога  #Cussing out и по земята ми се търкаля и се цапа на поразия.... ама аз за цапане не и се карам никога, дете е, да се цапа, ама ми е много срамно като почне да се въргаля и да пищи  и почне да събира погледите  Blush

# 252
  • Мнения: 224
Здравейте, дами. По-късно ще ви пиша резултатите, ще водя малката на УНГ вече, да ми е мира главата. За сега й се размиа, дали аз го пресякох или тя просто си е била здрава... не знам  Whistling
Всички момиченца с обички са страхотни  Hug
Чики , благодаря за баретката мила  Hug Ако тръгне на ясла чавето, ще мина да си я взема от Ън  Heart Eyes
Ох, момичета, не се оплаквайте от децата си, защото ако не забелязвате една мама изчезна от много отдавна от форума... Калоян на мама Инна-78 я съсипва. Тръшка се от порядъка на 20-30 минути по 1001902909 пъти на ден, като тръшкането започва от мрънкане, реване, пищене, много пищене, дране, задавяне и завършва с повръщане!!! Пили й мозъка постоянно... а тя е изморена и пребита направо  Tired
Аз бачкам иначе, почти нямам време за нищо, акто малката си е вкъщи.... за сън да не говорим. Подута съм като алкохолик... Но сама си го исках, никой не ми е виновен...

# 253
  • shumen
  • Мнения: 17 977
Ева,при нас снощи беше точно така.Започна с рев,тръшкане,пищене и накрая въргаляне по земята и всички взеха да ни гледат.Тази сутрин се опита пак вкъщи да се тръшка,ама набързо го спрях.Сега ще се обличаме и излизаме,че ММ вика,че ако го накажа  без излизане ще е за мен,а не за него.

# 254
  • Мнения: 175
Стаси, ще се оплаквам щото не знаеш при мен какво е и как се чувствам като парцал. Ти да не мислиш че Емма се тръшка веднъж- дваж  на ден? Де да беше така Tired Какво да ви се оплаквам.......за да знаете...файда? ....период е ще го мине...здрави нерви трябва просто и да не се обръща внимание ама е много трудно ама много. Пък ако ви е много интересно мога да ви разкажа за да добиете представа в какво се е превърнала моята разкошотийка.....

Общи условия

Активация на акаунт