С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 597
  • 731
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 478
Данаека нямате ли площадки без люлки. Гледай да избягваш такива площадки защото вече са много бързи и докато мигнеш и вече са хукнали на някъде. Дано да се оправи бързо малкия и да забрави за случката. И ние слагаме олио като се удари Иво и има ефект наистина. Иначе аз вече ще почвам да си нося йодасепта в чантата защото той никак не внимава и редовно са му ожулени пръстите или някъде се е одрал.
Стаси добре дошла в моя свят  Hug Ивелин е толкова кекав, че имам чувството че като го пусна на ясла ще ходи само за по един ден и веднага ще е болен. Случвало се е да се разболее без да излиза от къщи и без да има някой болен в нас. Понякога даже си мисля че сам си ги създава тея вируси. Докторите твърдят че се израствало, аз искрено се надявам просто да е по-скоро.
Нубче няма ли кой да взема Тони сутрин кат остане поне един ден в седмицата да може да се наспиваш. То не е работа да спиш толкова малко. Аз отначалото докато Дария се будеше постоянно през нощта направо не знаех на кой свят се намирам, защото Ивелин искаше сутрин да ставам с него и следобед все имаше нещо да се върши и рядко можех да легна да спя с него.

Вчера татко дойде да вземе майка и днеска си заминаха и взеха и Иво с тях. Сега ми едно мъчно за него, а го няма само от 2 часа. Като замина си поревах даже малко пък по принцип не съм от ревливите. Сега се чудя какво ще правя до 20ти без него. Вярно че ме побърква по цял ден ама си го обичам и сега ще ми липсва.
Офф оплаках се, сега отивам да си направя нещо за хапване че умирам от глад.

# 286
  • Мнения: 224
Рошли , мила... направо те разбирам.... 1 месец си е вкъщи и 3 пъти се боледува! Като не се разболя година и 3 месеца, си мислех, че е здрава и трудно ще се разболее, но уви. Сега наваксва... Страшно съсипващо и побърващо.... Като съм дневна  някоя баба я гледа, но след нощна трябва аз и направо имам чувството, че откачам вече.... без сън с постоянно болно човече

# 287
  • Мнения: 1 778
Рошличка, аз ли нещо не разбрах защо го взеха Иво, за да те разтоварят ли. И аз мечтая, но за една нощ, някой да ме разтовари, че нямам една нормална нощ на спане, откак Яна се е родила. Иначе ще ти е мъчно за него, но все пак е за определен период от време, а и покрай грижите за Дария времето ще отлети бързо.
  Данаека, добре, че не си е пукнало черепа детето. Аз си спомням така като отидохме в бърза помощ, че и снимаха и главата. Добре, че не беше наранен черепа. Аз понякога й намазвам челото със светена вода за късмет и здраве. Винаги имам вкъщи. Трябва много да се пазят главичките на децата, тъй като понякога може да се стигне до състояние на натрупване на излишна течност в мозъка - хидроцефалия. Дано не се стига до там. За съжаление много им тежат и обикновено падат на тях. Има много методи за премахване на страха, дано да подействат и на Дени.
   Иначе по въпроса за яслите и наказанията, аз започнах да проучвам частните ясли и родителските кооперативи в града, че детето ми е много тихичко и плашливо и не искам съвсем да го изпоплашат. Има доста агресивни деца в яслите, а и лелките там не ги озъптяват много. За съжаление и таксите си ги бива, но ще мисля...  newsm78

# 288
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Рошли,нямаме площадка без люлки,но дано не се случва повече нищо.Аз йодасепт също трябва да нося,че ако не се удари ще се охлузи или все нещо ще ми спретне.
Силви,той падна напред,а не назад и не си е удрял черепа,но дано и не става никога,че аз съм голяма паника.Иначе да те питам в Търново има ли частни ясли и къде точно?
Ооопс,аз ставам,че моето чаве се наспа и ме вика вече.

# 289
  • Мнения: 478
Хелоуууууу!!!

Вчера и днес ми се такова таковата Grinning  Готвене и чистене,пране,деца...пфф,сега се окъпах и всичко живо спи,после излизаме,искааааам почивкааа #Crazy 

Данаека,добре че му няма нищо сериозно,вземи да имаш освен олио и Арника 9 СН,хомепатично е,даваш като се удари 5 гранулки,ако не ги иска разтваряш във вода,против синина,оток и болка са,Павел го е удряла люлка,само това ни спаси,има и един спрей Аркол-3 лв, то е разтвор на сребърна вода,и за всякакви рани става.

Рошли,аз като бях бременна с Маги,и нашите взеха Павел за 1 месец,първата седмица все едно ми взеха сърцето,чувствах се ужасно,после свикнах,а като отидох да си го прибера тогава ревах повече,много ми беше миличък.Но пък сега ще си по-добре ,ще видиш че с 1 дете,все едно си без деца.Почини си колкото ти позволява Дария и се наслаждавай на разходките Hug 


Стаси,възможно е и да е алергия,заведи я утре да я видят,може някой противоалергичен сироп да и изпишат.

Нашата торта за утре за градината пристигна,не че нещо,но е уууникалнааа,ще ви кача снимки след ден -два,надявам се и другата да е хубава. 

Чао от мен за сега!

# 290
  • Мнения: 175
Данаека, много лоша случка  Sad. Явно много се  е уплашил малкия а и ти, но като ви пребаят  мисля , че ще се поуспокоите  и ти и той  Hug А реакцията ти ...и аз съм паника и мойта щеше да е май такава.
Нуб, ох, чета те и осъзнавам колко е трудно да ходиш на работа  и да гледаш деца....ей това ще ми е голямо предизвикателство като почна работа, когато и да е това. Кога ще намирам време за готвене, игри с детето и чистене, пране  Crazy. Като те гледам, ти  даже намираш време  и да се погрижиш  за себе си, браво!
Тенева, браво на малката колко е послушна, 6 часа в количка е мисия невъзможна за моята зверка  Mr. Green
Стаси, бързо оздравяване на Александра! Само сополки ли са,  аз на сополки от тук се научих да не се впечатлявам много. Дано да не е сериозно!
Ън, браво бе жена...ти си се разкатала от работа. Мъж ти не ти ли помага с дом. работа вкъщи?

# 291
  • Мнения: 478
Аааа,Ева,помага той,много дори,но вчера и днес нямаше как,той изведе децата и ги е хранил и приспивал и разхождал,аз само с къщната работа,но по принцип прави това ,което му се каже,без да го подканям няколко пъти поне-не се сеща често Grinning 

# 292
  • Мнения: 294
Рошли почивай си сега само с Дария, той Ивчо там ще е добре не се притеснявай, пък то е нормално да си поплачеш малко, все пак постоянно сте заедно и ще ти липсва много ясно  Simple Smile
Няма кой да ми гледа Тони сутрин, ама някой път като почивам и като го оставя на яслата сутрин и си лягам до към обяд, та си почивам чат - пат , ама е много рядко . Утре и вдругиден почивам та сигурно единия от двата дни ще дремна сутринта  Heart Eyes

Стаси откъде пък сега алергия  Rolling Eyes дано да грешиш ... иначе хубаво е , че няма проблем с третата сливица, може сега като се пооправи времето и да спре да боледува  Hug
Аз нямам търпение за утре да видя резултата вече  Simple Smile

Ън много хубаво да изкара баткото рождения ден утре и много подаръци да събере  Grinning Иначе теб си те знаем, че много готвиш и чистиш  Simple Smile

Велвиамо ти много не им вярвай на лелите в яслите, те обичат да лъжат . Ако искаш да разбереш дали ти казват истината питай едно и също нещо и трите лели да видиш какво ще ти кажат  Simple Smile

Фейт нещо липсва  Rolling Eyes Сигурно я изморява много Пламен и си ляга рано-рано  Simple Smile малко са такива луди като мен , да стоят до среднощите  Mr. Green

Иначе Тони днес спа три часа след обяд от 13 до 16 часа , поне на обяд взе да спи повечко вече , очаквам и през нощта да се случи скоро  Mr. Green

# 293
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен. Ние с Маги сме в Перник, но тук компютъра е много бавен и бръмчи все едно ще излита и не мога да се включвам често  Crazy

Днес видях 16-ия зъб в устата й, последният кучешки и дано настанат по-добри нощи  Praynig

Данаека, дано нямате повече такива случки  Praynig Мен ме е удряла люлка като малка (още си го спомням) и много ме е страх, нон стоп съм по петите й на детските площадки.

# 294
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Ева,аз по начало съм голяма паника,а за детето още повече.Това не го пожелавам на никой да се случва,дори и на най-големия ми враг.
Ън,аз ако го беше ударила люлката незнам как щях да реагирам тогава.Сега съм като орлица до него и само гледам да не стане пак някоя беля.Май наистина ще трябва да взема Аркол и гранулките,че все като стане нещо нямам нищо под ръка.
Тази вечер пък ММ аз докато се къпех го прискрипал със вратата на хола и само чух писък и рев и като излезнах пощурях.Той реве и чак пак се захласва и никой не може да го успокои освен мен.ММ веднага го гушнал и се помъчил да го успокои,но не успял.
Чики,аз бях до него,но не разбрах как се спъна и падна и не можах да реагирам и да го хвана и се удари.Незнам обаче падне ли все главата удря и все ме беше страх да не направи някоя беля и ето,че се случи.
Утре мисля да отида да ни пребаят и на двамата и до еконт,че му е дошло якето за пролетта,което му взех онзи ден.

# 295
  • Мнения: 478
Добро утро!

Почерпете се за здравето на моят син ,който днес навършва 6 години,как лети времето...това е тортата,която занесохме в градината,нападайте има за всички Grinning 



# 296
  • Мнения: 294
Ън Да ти е жив и здрав рожденика ! Много щастлив и палав , много да те радва и винаги да се гордееш с него !  Hug
Тортата е страхотна  Heart Eyes

# 297
  • Мнения: 201
Ън страхооооотна торта, за страхотния рожденник. Да ти е жив и здрав, много да се гордееш с него и да има много късмет.

# 298
  • Мнения: 1 778
Здравейте на всички.
Unforgiven, да ти е жив и здрав рожденика. Много да ви радва, желая му прекрасно детство.  bouquet

Данаека, в Търново установих засега, че има два родителски кооператива и 1 частна детска градина - Мечо пух. Продължавам да разглеждам. За детската градина, която е частна вземат деца от 2 години - таксата заедно с храната на ден е 270 лева.

# 299
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Ън,да е жив и здрав рожденика и много да ви радва.Тортата е уникална направо.
Силви,в държавната ясла е 60 лева не месец за всичко,а тези 270 лева ми идват малко много.В Мечо Пух имам позната,която скоро си пусна детето,но не е доволна.Лелките много крещели и се карали на децата,искали да ядат бързо и ако до половин час не са се наяли им вдигали и оставали гладни.За родителски кооперативи не бях чувала,че има в града.

Общи условия

Активация на акаунт