С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 600
  • 731
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 201
Еми ще се опитам да дойда навреме, макар че в 19 ч. още не сме се прибрали от разходка с Ники. Ще видим какво ще измисля, ако ли пък не ще закъснея малко.

# 391
  • Мнения: 175
Зори в кварталното не се заплаща, но в някои други пускат в една касичка символични цени като £1 или  £2 но те са или за някаква организация в помощ на някои дечица нужда  или за кафенце, и бисквитки за майките  Simple Smile.  Тук имаме също детски центрове и там се заплаща, в едното входа е £4.50, и понеже е далече и ходя с такси и в двете посоки и става солено, а в другото е според възрастта на детето   и за Емма плащам £2.50, но трябва да съм сама с нея, че с втори възрастен се заплаща още... В общи линии всички други забавления  за децата се плащат а някой от тях са с космически цени  Crazy като например зоогическата в която бяхме, добре че бяхме с ваучери та излезна по нормални цени инак само входа е £50 за мен и половинчо до 3годишни е free  Party т.е. за Емма не сме плащали.Тези с многото деца и над 3г. не ми се мисли какви цени плащат за един такъв ден...а то има и изкушения като заведения, лакомства, магазинчета  Crazy Money Ох, аз май бая се отплеснах  в обяснения  Joy

# 392
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Ева,какви са тези цени.Те направо са кожодери.Май не са по нашия джоб.
Пловдивчанки,да пиете по едно и за нас.
Аз утре мисля да отида на една лекция за гърнето,памперсите и бебешката хигиена и после в парка,но незнам дали ще се получи с Дени,че вече не иска ни в количка,ни да върви и излизането ни е зор вече.
Хайде нападайте банкоматите.Има пари,а аз вече изхарчих и половината.

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Hello на всички!
Стаси, браво на твоето послушно момиче и на теб за свалените килограми.
Танева, тъкмо преди малко една мама, на която момиченцето е с месец по-голямо от нашите,ми разказва колко му е било интересно на този цирк при нас.Не се сетих да я питам каква е цената,но виж какво открих с Гугъл http://www.gustonews.bg/?page=article&instanceID=34151Аз лично ми се струва,че на Йоана ще и е интересно точно 5 минути и ще иска да става да се разхожда,на едно място не стои. Grinning
Ариел-б'авоооо на те-то  Laughing
Ева82-за зоо-то си е сума пари, но съм сигурна ,че е сто пъти по-интересно и от софийския зоопарк, бе за веднъж си заслужава да се отиде.
за пловдивчанки
Скрит текст:
Бройте ме за 19,30 в Рандеву,поканих и още една септемврийска мама, която познавате, но тя ще ми каже със сигурност утре.Смятам,че една бройка плюс -минус няма да е проблем за резервацията, така че два броя от мен. Peace

# 394
  • Мнения: 478
Празника на мед.работник е 7-ми,знам защото имам рд Mr. Green

Данаека,много си бърза,кога ги изтегли,кога ги и похарчи,какво си купи?

Аз няма да тегля до края на майчинството,ще спестявам-евентуално де hahaha.а днес и взех една топка на Маги и един клин,не се сдържах просто Mr. Green  

Тя сега спи,после отивам за Павел и на игра,откакто смениха часовника,по-рано от 19:30 не се прибираме,ама е добре де,къпя ги,храня ги и дошло време за спане,екстра е така Grinning

# 395
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Ън,не си купих нищо на мен,а на малкия една жилетка и един камион,а другото за сметки.
Ние също по рано от 19.30-20.00 не се прибираме,но така ми е по-добре.Храня го,оправям го и хайде в леглото,че и мама е човек и иска да седне за малко,а с него е невъзможно.Сега го чакам да се наспи и изчезваме навънка.

# 396
  • Мнения: 2 802
Ева,какви са тези цени.Те направо са кожодери.Май не са по нашия джоб.

Не са, не са ... ама и заплатите им не са като нашите Mr. Green Peace

Аз същи изтеглих парите и довечера нападаме Кауфланд, щото хладилника вече ми се усмихва в цялата си празна хубост  Joy пък и аз сметки трябва да оправям  Whistling
Днес в това гадно време почни не стояхме навънка, малкия пак замръзна ... посиня му устата Crazy и айде вкъщи след кухнята Whistling и утре ако е така не знам какво ще прая, че съм и без кола тези дни  Whistling

Абе Зориии .... ти на кръчма ще ходиш и до последно ще си гледаш детето, я стига ... като си дойде баща му го връчвай, оправяй се и идвай  веднага Mr. Green Запазате масата за към 18,30/19 пък който когато смогне ще дойде. Аз ще съм с колата, така че няма да пия  Sad
То и ние вече късно се прибираме със смяната на времето, така е много хубаво  Mr. Green ама сутрин като ми куква в 7 хич не ми харесва....

# 397
  • Мнения: 201
Фейт - правилно си го написала ние на кръчма ли ще ходим или на КАФЕ. Иначе не е проблем да го оставя, ама 18,30 е още светло бе жена, много отрано ще го подхванем. За Танева е ясно защо има съображения за часа, ама ти пък защо искаш толкова рано?????
Иначе Бийфийтър и аз се сетих за Мама Михаела /ако за нея става въпрос/ и мама Ива, но не съм ги виждала в парка тия дни да им кажа. Но и аз мисля, че за една две бройки няма да е проблем
Ева - по често разказвай как е при вас. Има много да наваксваме със всичко тука. Цените въобще не са високи. При нас за един час на хубав детски център е около 5 лв, горе долу колкото при вас, ама приравнено със заплатите - къде отиваме??? И за зооградината не е много скъпо. Нз колко е входа за софийската, но като се приравни към нашите доходи може да ни идва и по-скъпо даже.
Ън - аз всеки месец си мисля, че ще спестявам ама все не ми се получава.

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
5 лева е скъпо за детски център на час. При нас,дето е по-скъпо от Пл. е 3 лв в елитните. За толкова пари на час трябва освен каката ,занимаваща се с детето да има и батко ,занимаващ се с майката  Twisted Evil
Ние днес бяхме на Гладиатори,утре ще сме пред блока,че трябва да си чакам кухнята.

# 399
  • Мнения: 201
3,5 - почти никакви играчки и влизаш с него.
5- лв елитен, а в МОЛ-а даже е по-скъпо. В Бургас са се минали.

# 400
  • Мнения: 2 802
Фейт - правилно си го написала ние на кръчма ли ще ходим или на КАФЕ. Иначе не е проблем да го оставя, ама 18,30 е още светло бе жена, много отрано ще го подхванем. За Танева е ясно защо има съображения за часа, ама ти пък защо искаш толкова рано?????


Ок ... разбирайте се когато искате, пък аз ще дойда когато съм готова  Peace
Преди това ще ида да пия едно кафе и към 21,00 може да дойда.

# 401
  • Мнения: 201
Не се ядосвай. Нали на всички ни трябва да е удобно. Щом искате в 18,30 добре. Ще пийнем и хапнем и в 21 ще се приберем, тъкмо ще приспя Ники.

# 402
  • Мнения: 478
Зори не се тревожи аз ще остана с теб и като дърти пиянки ще си стоим в кръчмата до по - късно. Че не се знае кога ще ми се отвори пак възможност да изляза без деца  Mr. Green

# 403
  • Мнения: 2 802
Не се ядосвай. Нали на всички ни трябва да е удобно. Щом искате в 18,30 добре. Ще пийнем и хапнем и в 21 ще се приберем, тъкмо ще приспя Ники.

Не се ядосвам, просто щом ви е рано ще се съобразя и ще дойда към 20/21 и готово Heart Eyes

# 404
  • Мнения: 294
Пловдивски мами  Heart Eyes

Скрит текст:
Ще запазя маса за 8.04. за 19.30 да няма сърдити, аз ще съм там и ще ви чакам  Hug Иренка е сама и няма да може да дойде , с нея на парка ще се видим  Grinning
Танева според мен сега е момента да се научи да заспива без теб Ива - пробвай ако искаш  Wink

За Биийфитър - уточнявам , че ресторанта е "Рандеву" в кв.Кичук Париж на ул.Грирор Пърличев №6 ...... изведнъж се сетих, че и в Тракия май има такъв  Grinning

Моя Антоан пък си ляга в 20.30 и става в 7 часа и сега и преди, никаква промяна няма от времето при него, надявах се да спи повече, ама не  Flutter

И аз искам на зоопарк да отидем пък колкото и пари да струва, откакто тук вече нямаме и съм се затъжила за животните  Sad  Да се стопли малко и другия месец ще отидем до София  Grinning

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 21:51 от nub55

Общи условия

Активация на акаунт