С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 63 201
  • 731
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 802
От там пък какво напазарихте..



дрехи за без пари  Wink

# 541
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Фейт,браво на вас.Там наистина е много евтино,а и стоките са качествени.Аз едно време си бях взела маратонки от там и сигурно 4-5 години карах с тях.Да те питам-има ли нещо като за децата и на какви цени горе-долу.
Дени все още е държи в устата без да е цока докато заспи,но мисля да е срежа още тези дни и да видим дали ще се откаже окончателно от нея.

# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Здравейте!
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания.Вчера си изкарахме супер.Времето сутринта беше отврат, но после се оправи.Реших да събера родителите на един обяд в ресторант Тони 2000 до църквата/пловдивчанки го знаят Grinning/и там си има външен и вътрешен детски кът.Йони си прекара супер, спа само половин час за целия ден обаче.Затова пък от 22 до 8,30 спа непробудно-страхотен подарък ми направи. Simple SmileТова се е случвало два или три пъти, откакто е родена.
Танева ,честито за колата, страхотен подарък и аз искам същия. LaughingИ аз като тем нямам шофьорски опит ,но пък има книжка.Само това би ме мотивирало да карам-да си имам моя кола.Йони има само една бенка и се появи сега след годинката.
Фейт, браво на вас за разходката.И аз като малка съм ходила с майка ми за дрехи дотам.Сега не знам дали вече бих отишла. Rolling EyesСамо за разходката може би.
Да не кажа и аз голяма дума ,но и ние забравихме за бибата.Един ден от миналата седмица въобще не и я дадох и така.Чао на всички.

# 543
  • Мнения: 2 802
Фейт,браво на вас.Там наистина е много евтино,а и стоките са качествени.Аз едно време си бях взела маратонки от там и сигурно 4-5 години карах с тях.Да те питам-има ли нещо като за децата и на какви цени горе-долу.

Има всичко ... и за възрастни и за деца, а цените варират различно, зависи какво търсиш. Има и много боклуци разбира се  Whistling Лично за малкия взех една тениска за 4 лв и шапка за лятото за 6 лв, а ние с ММ се взехме домошни анцунзи за по 4 лв бройката, дето тук ги дават за по 10  Crazy и още такива дребни неща.

Трети ден без биба  newsm44 вече ще я хвърлям, както и млякото дето вече две седмици стои в кутията, наистина съм много доволна от себе си, както и от малкия де  Mr. Green

# 544
  • Мнения: 217
Фейт, пу-пу все така да продължавате  Hug
То и малкият сутрин към 6 пие малко мляко (не цяло шише) и то разредено, т.е. слагам не както е по дозировка и да избият зъбите и си мисля, че му се вижда края на млякото. Но мен и така ме устройва, то няма да му навреди. Мислех да се хваля с нещо, ама ще пропусна, че като се похваля и всичко се разваля  Crazy

# 545
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Фейт,ооф и на мен ми трябват анцузи,ама 10-15 лева не ми се дават.За малкия ми трябват сандали,ама май сега като си отидем на Шумен ще видя дали има нещо там,чр са и по евтини.Преди време му взех пантофи на Мат Стар за 5 лева от там.Дано Плами продължава все така и да не търси вече мляко и биба.
Ние тази вечер пак имахме инцидент,но добре,че се удари леко и се разминахме само с цицина.Следобяд излезнахме без количка и отидохме в детската градина до нас.Като слизахме по стъпалата уж ме държеше за ръка,а как се дръпна и искаше да слезе сам,но неможа и на падна по стълбите.Направо ми изкара акъла и треперех цялата после.Добре,че той не разбра какво стана и не плака много.

# 546
  • Мнения: 217
Моля, споделете момичета какви козунаци ще месите (за тези, които ще кулинарстват)? Някоя от вас има ли опит дали може да се омеси козунак в хлебопекарна, мнения сондирам и рещепти  Crazy, че нещо много съм се надъхала да направя нещо домашно, но не знам как ще съм със времето, че в петък пътуваме за Бургас и до тогава имам доста задачки.

# 547
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Поколоко,мисля,че ще може да се омеси във хлебопекарна.Аз тази година ще ям готови.Няма да меся.
Ние утре сме на ДК и да видим колко е наддало на мама порастналото момче.

# 548
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Моля, споделете момичета какви козунаци ще месите (за тези, които ще кулинарстват)? Някоя от вас има ли опит дали може да се омеси козунак в хлебопекарна, мнения сондирам и рещепти  Crazy, че нещо много съм се надъхала да направя нещо домашно, но не знам как ще съм със времето, че в петък пътуваме за Бургас и до тогава имам доста задачки.

Никакви! Поръчвам ги от фурната до нас. Чиста работа.

Какво ще правите в Бс? Докога сте тук?

# 549
  • Мнения: 201
Не меся, особено пък козунаци. Купувам готови.
снощи огледах Ники за бемки - все още няма.
Фейт, браво на Пламен и на теб разбира се, за бибата и млякото.
Браво и на Чики и Маги. Лесно се получи и при вас.

# 550
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Дени има една бенка на крачето,а сега гледам и на ръчичката една е излязла.
Тука се мъчи да напече слънчице и след малко излизаме и после на ДК.Дано не познаят и не завали някой дъжд,че след това да се разходим.

# 551
  • Мнения: 47
Фейт, браво на Пламен и на теб разбира се, за бибата и млякото.
Браво и на Чики и Маги. Лесно се получи и при вас.
Да, с бибата се получи лесно, но АМ сигурно ще си пие до първи клас  Crazy Мислех, че като избият всички зъби, ще спи по цяла нощ, но явно само така съм си мислела  Whistling

# 552
  • Мнения: 478
Здравейте,браво на децата отказали вече бибероните!

Поколоко,аз утре ще правя козунак,но ако не стане за всеки случай поръчах на една приятелка ,която има сладкарски цех и всяка година си взимам от нея по 2 бр.Миналите 2г месих в пекарната,слагаш си продуктите,включваш на програма Месене и втасване-за тесто която е,после вадиш и премесваш малко,пак втасва,после сплиташ...абе пак си е играчка,иначе рецепти все от нета взимам ,тази по която ще го правя утре е от една позната,мога да ти я кажа ако искаш ама ако козунака се получи Mr. Green. Иначе тази година специално за случая правих сладко от портокалови корички,аз обичам в козунака да има много неща,ще сложа и стафиди и орехи и локум,абе манджа с грозде hahaha,от всичко по многооо.Ще разваля режима,ама няма начин,обожавам козунаци,то си ми личи Grinning

# 553
  • Мнения: 217
О, Ън да я кажеш рецептата  smile3508. Мисля да се пробвам тази година с домашен. То иначе е задължително да купим от някоя фурна, но ми е мерак и затова ви питах момичета  Crazy
Лина, ще сме на гости на родителите на ММ. Той е от Бс. Не че ми се ходи, ама яйде от мен да мине, тъкмо ще се разнообразим малко. Иначе ми е едно тегаво там, не ми харесва.

# 554
  • Мнения: 478
Ще ти я кажа ,разбира се Hug

Ние снощи бяхме на ДК,най-накрая и двамата са здрави-пу,пу,та им би педиатърката ваксини,на баткото тази която се бие на 6г,а на Маги Приорикс,че от октомври до сега,все или са болни,или грипно време беше...края на май ни вика за последния Пентаксим и поосле чак тази на 6г.

Вече е 9,500 кг,и 80 см,сравних картоните,баткото е бил толкова на 1г,все пак си е мъж де Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт