Секси и красиви и с къса коса - 3

  • 27 822
  • 133
  •   1
Отговори
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
                                                          Добре дошли !


 



Тема 1 Тема 2

# 1
  • Мнения: 1 384
Оня ден  бях на фризьор  Grinning много ми е леко супер съм

# 2
  • София
  • Мнения: 627
                                                          Добре дошли !


Ами , добре заварили  Mr. Green .

Другата седмица ще ходя да се подстригвам късичко , та даже май и някой шарен кичур мисля да ми мацнат и ще ви се покажа Wink

# 3
  • Мнения: 1 972
Да се запиша и аз Simple Smile Сега съм с коса до ушите Laughing но лятото смятам да я махам  Crazy

# 4
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Благодаря за темата. Аз съм с една от тези асиметричните прически. Вече почти 4 месеца. От едната страна много късо, от другата - горе-долу до брадичката. Откакто се постригах само комплименти обирам.
Моята коса с годините се промени от права в чуплива и като е по-дълга е много въздушна. А късичка е толкова лесна за поддържане. Освен това открих силата на пяната върху късата коса - прави я по-твърда и лесна за оформяне. Изобщо от много дълго време насам за първи път съм доволна от вида на косата си.
сега обмислям дали да се боядисам или да изчакам още повече сиви коси да се появят...

# 5
  • GYM
  • Мнения: 814
И аз се присъединявам. От година и половина аъм на каре, понякога го правя леко асиметрично. Много се харесвам:-)

# 6
  • Мнения: 1
Тази събота и ние ходихме да се подстригваме при Милен.Този път той я подстрига по-късо ,от най-късото с което е била и най-вече отзад и отстрани. Аз съм много доволен от резултата и много ми харесва, а тя първоначално малко се притесни дали не е прекалено късо и трябваше да я уверявам че при нея думата прекалено късо не важи, и аз така я харесвам много. Ето  снимка от вчера и вие също да преценете отива ли и така или не, искаме да видим и други мнения.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 18 мар 2014, 16:24 от fanagor

# 7
  • Мнения: 812
Абе, голяма чаровница е твоита мацка
толкова лъчезарна и най-вече много и отива късото
поздравления Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 224
 fanagor,страхотно и седи,много е хубава така!!!Браво!!!
Момичета от утре и аз ще съм във вашите редици,реших го най после...въпреки че още се колебая,но коса расте,акъл не идва Laughing

# 9
  • Мнения: 648
Момичета, знаете ли дали асиметричните прически са все още актуални? Не нещо екстремно, а по-скоро за удобство, защото косата ми сега е малко под брадичката и много ми пречи, влиза ми в лицето. А не искам да е съвсем къса, дълго ми е лицето и не върви. Та ако от едната страна е по-къса, може би ще ми е по-удобно  newsm78

# 10
  • Мнения: 1
Благодаря! Радвам се че и на вас ви е харесала новата къса прическа, надявах се на това защото в моите очи е страхотна, но аз съм пристрастен защото това е мацката за която съм женен малко над шест години, а искрата на любовта е все така силна, а нейния плод е нашата прекрасна дъщеря която днес става на 5 годинки ,и е същата чаровница ката майка си.
Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 1 384
fanagor невероятно излъчване има жена ти , много и отива .Страхотни сте на снимките !

# 12
  • Мнения: 4 120
 Ей ме и мен подстригана днес, за месец само толкова порасна, или предната фризьорка не беше филирала достатъчно- лопатка и половина с коса се събра ooooh! Чак ми стана неудобно от момичето, че си просрочи следващия час, то ряза, ряза и все си стои тази коса. И тя не пропусна да ми каже, че за такава гъста и лъскава коса много жени биха дали мило и драго, но адмирира решението ми да я нося къса.

# 13
  • Мнения: 812
Инфантилна както винаги си на ниво,
повече от красива ,
просто искрено ти се радвам.

# 14
  • Мнения: 4 120
Инфантилна както винаги си на ниво,
повече от красива ,
просто искрено ти се радвам.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт