"Селски" номера и пинизи

  • 5 105 207
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 42 390
  • Мнения: 19 475
Явно е второто, принт някакъв, аз не зная картини да се продават в мебелен магазин.

# 42 391
  • Мнения: 10 372
Много ясно, че ако е картина, рисувана от художник няма да я има еднаква във всичките магазини на Айко. Явно става въпрос за някаква репродукция

# 42 392
  • Мнения: 18 956
Много ясно, че ако е картина, рисувана от художник няма да я има еднаква във всичките магазини на Айко. Явно става въпрос за някаква репродукция

Нещо, което хората си взимат, за да им отива на мебелите.

# 42 393
  • Мнения: 9 196
А ето това за мен вече е селско - да се слагат разни принтирани простотии в рамки, купени за 5 лева от универсален магазин, а не истински картини.

# 42 394
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Искам рамка за 5 лв. Аз съм селянка.
Купих картина без рамка, за да ми я рамкират струваше $200.
Къде има за 5?

# 42 395
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Та какво казвахте за градския транспорт? ooooh!

# 42 396
  • Мнения: 2 695
Искам рамка за 5 лв. Аз съм селянка.
Купих картина без рамка, за да ми я рамкират струваше $200.
Къде има за 5?
В магазините от типа за левче си взех рамка, формат за А4, която струваше 4 лв. Миналата седмица рамкирах друга картина, отново формат А4, излезе ми 12 лв.
Не знам каква е тази рамка за 200 долара? Да не е със златно покритие?

# 42 397
  • Мнения: 8 209
А ето това за мен вече е селско - да се слагат разни принтирани простотии в рамки, купени за 5 лева от универсален магазин, а не истински картини.

Ауу, толкова много пари?!

Аз от Алито 3 за 10 лв. Ама са и в рамка. Их, каква съм селянка значи.

Художниците са прекалено възвишени и не рисуват ленивци, или са прости. Те ленивците идеално позират ...

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 42 398
  • Мнения: 18 956
Искам рамка за 5 лв. Аз съм селянка.
Купих картина без рамка, за да ми я рамкират струваше $200.
Къде има за 5?

В подобни магазини:

https://www.home-max.bg/interior-i-dekoraciya/dekoraciya/kartini-i-ramki/page/8/

И на предните, и на следващите страници има. Някои са и 5 лева, зависи от големината и материала.

# 42 399
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Благодаря, когато дойда ще погледна.
Тук рамкирането е ужасно скъпо.

# 42 400
  • Мнения: 18 956
И тук индивидуалното ръчно рамкиране е доста по-скъпо, отколкото да си купиш готова типова рамка, произведена в Китай.

# 42 401
  • Мнения: 9 196
Благодаря, когато дойда ще погледна.
Тук рамкирането е ужасно скъпо.

Скъпо е, когато е за картина, защото трябва да се ползват определени материали и да се направи, както трябва, с паспарту и всичките му там такъми. Не става една ПВЦ рамка да сложат, както на снимка. И много по-скъпи от 200 долара има.

# 42 402
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Цитат
Скъпо е, когато е за картина, защото трябва да се ползват определени материали и да се направи, както трябва, с паспарту и всичките му там такъми
Да, така е.
Картината беше хубава, но с рамката стана още по-хубава.

# 42 403
  • Мнения: 10 372
Една гадна рамка може да съсипе хубава картина. Познавах един галерист, който така се беше вманячил на тема рамки, че май ги докарваше на цена колкото картината. Слагаше по 2-3 профила един до друг, но ефекта беше много добър

# 42 404
  • Мнения: 4 393
Не знам дали е селско, ама е супер дразнещо това, което ще споделя. Над нас живее сама жена на средна възраст, да речем малко над 45. Няма мъж и деца. Ама е шумна все едно има 3 диви деца. Сутрин става в 5 и почва да мести най-малко 3 стола най-малко по 8 пъти всеки. Явно целият й апартамент е на теракот, защото се чува ужасно, но не само това, но и как ходи нервно напред-назад, ама дължините са й все едно се готви за Бостънския маратон. Тя е най-много 40 килограма, но като ходи шумът е все едно са три 150-килограмови лелки. И ако беше само това, с мед да я намажеш, ама не. Всеки уикенд и почти всяка вечер се чука с чук или се пробива нещо с бормашина. И това вече повече от пет години. Досега се търпеше, но от пет месеца имаме нов член на семейството и за съжаление не обича да заспива на шум.
Тази вечер толкова време ми отне да го приспя, а той така жално плачеше, че ми идеше да пратя мъжа ми да начука...каквото има за начукване, та да се кротне за месец поне.

Общи условия

Активация на акаунт