"Селски" номера и пинизи

  • 5 105 015
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 48 015
  • София
  • Мнения: 19 221
Много си ги набутала с няколко лв. за куриерска услуга  Mr. Green

# 48 016
  • Мнения: 9 050
А щом касовите бележки са в теб, защо не се разбрахте да ти пуснат фактурата по e-mail?

# 48 017
  • София
  • Мнения: 11 977
А щом касовите бележки са в теб, защо не се разбрахте да ти пуснат фактурата по e-mail?

Защото не можело  Shocked

# 48 018
  • Мнения: X
А защо въобще ти е фактура, като имаш фискален касов бон?

# 48 019
  • Мнения: 39 248
За да се осчетоводи като разход на фирмата и да се ползва ДДС-то.

# 48 020
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Когато хотела, в който отседнеш е от 1935 година  Mr. Green що за нелепи оправдания от тяхна страна?!


Не знам селско ли е или аз вече се вторачвам, но ми е изключително грозно, като някои започнат да носят почерпки на доктори, които 1 път са си свършили работата. Примерно, бил си на преглед за 30 минути, на следващия като отидеш и носиш вече бонбони, вино и т.н.

# 48 021
  • Мнения: 13 082
И аз не ги тача много много почерпките на докторите. Помня първия път катп раждах, една от акушерките ми вика “Тука сме в четвъртък, да минеш да ни почерпиш” 🤬 Дали минах. Втория път обаче такова момиче ми се падна, че заслужаваше сто почерпки.

# 48 022
  • Мнения: 1 918
 Влизам в един магазин и виждам тъмночервен кожен клин (зимен) изложен. Решавам да попитам за номер, какво като е зимен, нали е изложен:) и получих 5 минутно офкане "Ама то ти знаеш ли къде трябва да ровяяя...", "Тцтц, ама само за тоя клин се хващате всички, какво толкова ви харесва?" "Ама той е зимен, за какво ти е.."
Ми исках го, хареса ми. Повече няма да стъпя там. Аз каква вина имам, че в магазина единствената хубава дреха през юни е зимен клин.

# 48 023
  • Мнения: 2 109
  Преди ми се налагаше да работя с администрацията на Албена. То няма такива безумия. Изобщо не ме учудва.

# 48 024
  • Мнения: 24 276
Преди седмица подарих много скъпи детски сандали на една жена. Само доставката да си поеме. Е, дали е отишла да ги вземе?!

# 48 025
  • София
  • Мнения: 24 839
А, тя наистина ли ги искаше?

# 48 026
  • Мнения: 24 276
Мислиш ли, че съм настоявала да и ги дам?! И понеже имах една наум реших, че е редно поне 2-3 лв за доставка да даде. Вече трябва по 5 наум да имам. А не ми се иска да оставям всичко до контейнера, пък който има късмет:)

# 48 027
  • Мнения: 18 477
Не се коси, много често се случва.

# 48 028
  • София
  • Мнения: 19 221
Във ФБ има няколко такива групи - за некоректни потребители. Поръчват, и то доставка до адрес, по разни села и после започват оправдания - задължително или влизат в болница, или пътуват, или са с деца и не могат да отидат...
Не са само циганки, и българки има. И какво печелят - че набутват другата страна с 2 доставки... Тъжно

# 48 029
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И аз не ги тача много много почерпките на докторите. Помня първия път катп раждах, една от акушерките ми вика “Тука сме в четвъртък, да минеш да ни почерпиш” 🤬 Дали минах. Втория път обаче такова момиче ми се падна, че заслужаваше сто почерпки.

За такива дето са си я заслужили съм съгласна, било то с отношение или допълнителна помощ, ама само защото са те прегледали т.е. са си свършили работата, хайде моля!

Общи условия

Активация на акаунт