Постоянна болка в корем, добър специалист гастроентеролог

  • 8 326
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, имам следния проблем: коремът ме боли постоянно повече от половин година, ходих при различни доктори, които ми назначаваха безброй безрезултатни лечения. Общо взето повечето твърдят, че проблемът ми се дължи на нервна почва. Моля за съвет и съответно да ми препоръчате добър гастроентеролог, без значение къде се намира. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 9 991
И аз съм така , спрях купените закуски и съм на диета . Мина ми и бях забравила , но сега пак се появиха болките , но от скоро купувам едни нови гевречета, та се замислих ,че съвпада връщането на болките с времето когато започнах да ги ям . На лекар не съм ходила , но се каня, че не се трае вече.

п.п. няма болест която да не е на нервна почва, аз си знам ,че имам нервен стомах , но такова чудо не е било .

# 2
  • Мнения: 1
При мен и с диети, и без, и с лекарства , и без - няма никакво подобрение. Опитвах да контролирам болката с болкоуспокояващи, но никакъв резултат. Надявам се да открия добър доктор по-скоро, защото вече наистина се отчайвам и не знам какво се случва с мен.

# 3
  • Мнения: 9 991
Ами на сухари и хляб карах няколко дена и чай , ще видя ако спра гевреците и при мен дали ще спре. Също за паразити може да се изследваш , не е изключено.
При мен само диетата помага , лекарствата при остри болки не .

# 4
  • Мнения: 5 892
Напишете за кой град става дума и незабавно посетете лекар  Peace

# 5
  • Мнения: 9 991
Аз съм в Пловдив , колегата по болест не го знам .

# 6
  • Мнения: 1
Лекарите в моя град определено се оказаха некомпетентни за проблема ми, затова нямам претенции за града, който се намира даденият доктор, просто се надявам да разбира от работата си.

# 7
  • Мнения: 239
Здравейте, имам следния проблем: коремът ме боли постоянно повече от половин година, ходих при различни доктори, които ми назначаваха безброй безрезултатни лечения. Общо взето повечето твърдят, че проблемът ми се дължи на нервна почва. Моля за съвет и съответно да ми препоръчате добър гастроентеролог, без значение къде се намира. Благодаря предварително!

Отиди във ВМА,няма начин там да не ти помогнат! Wink

# 8
  • Мнения: 13
Преди три месеца на дъщеря ми направиха гастроскопия в Сити клиник при д-р Асен Петров. Изключителен специалист и човек. Очарована съм от атмосферата, обслужването и от отношението на самия лекар. И всичко това без заплащане, само по здравна каса.

# 9
  • Мнения: 75
Може ли координати на Сити клиник? В интернет нищо не ми излиза за тази болница.

# 10
  • Мнения: 239
Може ли координати на Сити клиник? В интернет нищо не ми излиза за тази болница.

Като напишеш Сити Клиник в гугъл и излиза сайта им.  Wink 
ИНФОРМАЦИЯ И ЗАПИСВАНЕ НА ЧАС

0700 13 127
office@cityclinic.bg

Ул. Околовръстен път 127 София, 1407

# 11
  • Мнения: 75
Благодаря за координатите!

Общи условия

Активация на акаунт