ЕЛП - отчетно-потребителска- 42

  • 26 869
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 219
А, това ми напомня, че днес и аз влезнах в магазин за сандалки... е, нямаше такива без златничко/сребърничко. ези, които го нямаха бяха оформени грозно...

# 736
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ох, Ване, срам ме е Joy Joy Joy И други грехове имам - не слагам правилно "спойлеля" на колата, а и явно изглеждам незаинтересувана, защото ме пита "ти вуще Ентересуваш ли се ?!"

# 737
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Све4и, благодаря!  Hug

Ама точно това са двете крайности в сандалите - или кич, или пенсионерски. Да, и тип арабски - с ултратънка подметчица, с или без каиш между пръстите и някакви мъниста за украса. Ами кое от тия безумия може да се носи с елегантни дрехи?  Crossing Arms

Ей с такива е пълно
Скрит текст:

Е как да ги обуе човек на костюм?

Страаашен хит са и гумените сандали в ярки цветове:
Скрит текст:


Ох, Ване, срам ме е Joy Joy Joy И други грехове имам - не слагам правилно "спойлеля" на колата, а и явно изглеждам незаинтересувана, защото ме пита "ти вуще Ентересуваш ли се ?!"

 hahaha

# 738
  • София
  • Мнения: 6 219
 hahaha
 hahaha
 hahaha

Така е, така е! и по двете точки на Роза и Свеч!

# 739
  • София
  • Мнения: 5 656
Ей с такива е пълно
Скрит текст:

Е как да ги обуе човек на костюм?
Ами много лесно, само че костюмът ти трябва да е купен от индийски магазин - широки памучни панталони на ластик и дълга туника отгоре с бродерии и пайети около деколтето  Mr. Green  Пък ти сигурно имаш претенции за пола и сако в дюс цвят - ми не може.

Анге, сготви ли новата тема, че тази я изядохме?

# 740
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ами много лесно, само че костюмът ти трябва да е купен от индийски магазин - широки памучни панталони на ластик и дълга туника отгоре с бродерии и пайети около деколтето  Mr. Green  Пък ти сигурно имаш претенции за пола и сако в дюс цвят - ми не може.

Ма да, бе. Такава съм една скучно-претенциозна. Вместо да се туря в шаренко  Tired То затова съм на тоя хал и не мога едни прости сандали да си харесам. От пуста претенциозност.  ooooh!

Банда, почерпете се, че днес с мъжа ми имаме годишнина:



# 741
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Розе, мила, честита ви годишнина и вие честити!
Да сте живи и здрави, винаги да се обичате!

# 742
  • София
  • Мнения: 5 656
Честито, Розе, винаги да се обичате и разбирате  Heart Eyes

# 743

Общи условия

Активация на акаунт