БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 122

  • 63 354
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 643
Готова съм   Simple Smile



Хубави почивни дни ...

Във всички групи е така във фб , какъвто и гоблен да сложат ,все  му искат схемата.

# 31
  • Мнения: 226
Здравейте, дами!
Аз също се занимавам с гоблени от няколко години насам. Нямам много ушити неща, но с удоволствие прекарвам свободното си време с гоблен в ръка Simple Smile
В началото на темата видях едни ушити яйчица за Великден както и указанията как се правят. Иска ми се да се пробвам и аз да направя такива. Можете ли да ми предложите схема на някое пиленце или... Всъщност нямам претенции точно какъв да е великденския мотив за яйчицата. 

# 32
  • Мнения: 579
Ина, чудесна е твоята дама. Топла и слънчева. И много бързо я уши. А сега какво?

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 143
Здравейте, дами!
Аз също се занимавам с гоблени от няколко години насам. Нямам много ушити неща, но с удоволствие прекарвам свободното си време с гоблен в ръка Simple Smile
В началото на темата видях едни ушити яйчица за Великден както и указанията как се правят. Иска ми се да се пробвам и аз да направя такива. Можете ли да ми предложите схема на някое пиленце или... Всъщност нямам претенции точно какъв да е великденския мотив за яйчицата. 


Ето тука има и пиленца и патета и кокошчици!Харесвай си.

https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D1%85%D0%B5%D0%BC%D1%8B+%D … =1366&bih=600


Момичета  Sad не ми се отваря от 2 седмици нищо от този сайт

http://www.liveinternet.ru/users/zamarina/rubric/3374784/
всякакви опити правих и браузер сменях и за антивирусната гледа ММ
нищо . Cry
Да не говоря че са ми хакнали всичките албуми в галерито  http://pepen.gallery.ru/
То сега едва ли ще влезнете , аз вече промених всякакви настройки .Бях добричка до сега , ама вече  ставам лоша.Аман от доброжелатели!Ти му направиш добро ,той....
Та хич не ми е до шиене!Преживявам в момента!ЗДраве да е!Други албуми ще направя!
Лека вечер!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 789
Ина, прекрасен!   bouquet

Пепен, този сайт и на мен не ми се отваря от една седмица, проблемът си е при тях  Tired Успя ли да въстановиш всичко от галери?  Praynig

# 35
  • Мнения: 11 827
Аз го отварям сайта без проблем  Thinking и то го правя почти всеки ден, не е имало проблем.

# 36
  • Мнения: 18
Здравейте дами.Записвам се с това което свърших преди около седмица.Цветовете в действителност са по светли и много го харесвам,а го уших благодарение на Джема и Делфинче за което им благодаря.  bouquet  bouquet



Сега започнах това,но се притеснявам от това,че контраста в цветовете е твърде голям.Обувката от едната страна е кафява,а от другата страна стига до бяло.Някой шил ли го е и така ли става в действителност или само при мен.



# 37
  • София
  • Мнения: 3 789
Галинката, сравни с този ключ

# 38
  • Мнения: 643

Оленка , много труден въпрос ми задаваш ,имам и за довършване и за започване , ще покажа пак като реша какво да бъде .Сега почивка малко ...

Поздравления за всички показани красоти!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Нели _Б страхотни подаръци си изработила. А в часовника ми останаха очите..
Аз моя замък го преполвих най-после, но не мога да реша дали ми харесва как се получава -
http://sineocka.snimka.bg/tapestries/gobleni.710320.32929710

# 40
  • Мнения: 176
И аз да се цопна тук

# 41
  • Rotterdam
  • Мнения: 42
Благодаря за темата,Бачийска.
Поздравления за труда Ви момичета,много красота  bouquet
 Дид,тази жътва я започвай по- скоро,че ми легна на сърце.

# 42
  • Мнения: 228
Първо, благодаря за темата, Бачийска!   bouquet
Донси, благодаря ти за тези ягодки!   bouquetВижте само колко е часа, не мирясах докато не направя контура ...
Най-накрая да се запиша с нещо ново.
Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 101
Много красиви неща сте показали   bouquet
Pepen и на мен от няколко седмици не ми отваря този сайт,вече си мисля ,че причината е от интернет доставчика.Помолих колежки да пробват и при тях няма проблем,но те не са на Виваком.
Ето с какво се занимавах вчера.

Картичката е за колежка ,която роди на скоро и искаме да съберем пари да си купи каквото иска на бебчето,за това я направих с джоб,за да сложим там парите.Днес трябва да направя още една и за другата колежка,която също се сдоби с момиченце.Не обичам да шия два пъти едно и също,така че ще търся друг мотив,ако имате предложения -приемам.
В днешния дъждовен ден мисля да започна фарчето,което получих за РД.

# 44
  • София
  • Мнения: 767
Чаках аз нова тема да се хваля Simple Smile
И както чаках така се записвам на 4-та страницa Simple Smile
преди контура , и след него.
Много красиви неща показвате момичета  Hug да не изброявам по отделно, че ще пропусна някой.
Lady_N, приядоха ми се ягодки, чудесни са, щампа на Орхидея ли са?
ИнаТ, за срещичка принципно съм за, но завися от времето, че ако вали не ми се влачи малката Sad
А сайта Liveinternet.ru, го отварям без проблем, нямам идея от какво може да не се отваря при вас.

Общи условия

Активация на акаунт