СеИночИ изИдиМпАт Оспях с прЪвУпистЪ- 89

  • 30 479
  • 753
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за заглавие!

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 17 май 2014, 15:47

# 165
  • Мнения: 648
Цитат
   
Мнение за Галя Димитрова децки офталмолог

Preporuchaha mi doktor Dimitrova ot Aleksandrovska bolnica.Molq ako nqkoi e vodil deteto si priniq za ptegled ili operaciq da napishe mnenie

# 166
  • София
  • Мнения: 10 692
Цитат
може да навиваш кърпа за упора

Цитат
Имате ли информация, каква е цената за престой в ковьоз на ден,

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 15:18 от magnet_for_happiness

# 167
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 310
Цитат
наторален сок

# 168
  • София
  • Мнения: 470
Цитат
бисквидите

Цитат
Омахаха го вече

# 169
  • Мнения: 648
Цитат
същтносттта

# 170
  • София
  • Мнения: 39 711
Цитат
каква е тази смърт дето говорите

Цитат
А някакви контакти може те ли да ми дадете
то май на всякаде се чака ништо ,че имаш записан час
здравето е по важно  ше се чАКА
само ,че беша малко повече
и веече 29 ден нямаше нищто
ходила съм на лекър казаха ми ,че нищто ми няма ама това което ми се появава ме претеснява
нямах ништо
претеснявам се какво може да ми е

Цитат
Аз не мога да се оплача че много ме е боляло .. една вечер от седмицата преди да родя усетих лека болка и седмица по късно на прегледа се оказва че съм с 4 см разкритие в началото на 9 месец и докторката казва че ще се ражда друг начин няма предварително се бяхме разбрали тя да ми е на раждането за което заплатихме 200 лв(във всяка болница е различно)и така започна приемане , мъжът ми ми донесе багажа,тъй като не бях яла нищо от сутринта и се бях изходила по голяма нужда не се наложи да ми правят клизма (за което адски много се радвам) сложиха ми система и започна голямото чакане,мога да кажа че до 8 см никаква болка не усещах.. докторите се шегуваха че ще родя без разбера и така 2 часа леки болки и вече последните минути болеше доста но се търпи не съм изкала обезболяващи и не бих и искала !и както с докторката се разхождахме ми дойде чувството да раждам .Всичко свърши за 5 мин. 9 и 15 се качих на масата 9 и 20 се роди бебка с тегло 3,150 и 51 см ръст .Но доста ме беше разкъсала бях със 12 конеца-6 вътрешни , 6 външни от тези които сами падат.При шиенето ми сложиха упойка ,забравих да спомена че ми спукаха там водите Smile Леко раждане миличка .. боли но когато видиш бебето всичко ти минава и с времето всичко се забравя  Love

Цитат
слетобедна закуска
умеличавям  постепенно

Цитат
Имам една прияелка

Цитат
Здравейте искам да попитам някои от вас които е пил още в началотп  тот хема ампули и феро-фолгамма могат ли да ми навредят Благодаря предварително

Цитат
слветваше

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 19:58 от AnMary

# 171
  • Мнения: 690
Цитат
Имам една прияелка
Цитат
слветваше
Цитат
мисля д аго пробвам
Цитат
можеш да възпоташ
Цитат
Кафкавал в алуминуеви тавички
Цитат
Хозих при двама обущари
Събрах ги от предните страници/ и половината грешки,написани в темата/се дължат на бързите пръсти на пишещия,така,че това не са никакви бисери.
По-добре ще бъде ,ако наистина се постват неграмотни писания Laughing

# 172
  • София
  • Мнения: 9 252
Мнение на кандидат студент по журналистика
Цитат
Благодаря ти за куража! Simple Smile Аз много се притеснявам, че имам 3, 25 и незнам на редовния какво ще се случи. Аз няма да се отказвам, защото все пак вярвам, че ще ми пишат поне 3,50 на редовния, за да мина и на устен. Кофти е, защото има хора, които се опитват да ми втълпят, че това не било за мен, ченезнам си какво....Sad Мисля да отида да си видя рецензията. Може пък да ми е от полза.
И все пак съм решила, че в краен случай ще се запиша в друга специалност с матура по БЕЛ, след което да се преместя.
Sad незнам...напрегнато е ...

# 173
  • Мнения: 72
Цитат
zdr dami i az iskah da se prisaedinq kam tazi tema az rodih na skoro i moyata svekarva predi dame ispa6at s bebceto vece bese kupila vsicko na bebeto po nein vkus i az bqh ostanala v krayno polojenie i nikak ne bese loso izbora i

И от същата авторка след забележка да не пише на латиница и да ползва препинателни знаци, защото трудно й се разбира:

Цитат
несам казала подобно нещто, защто да се чубствам длажна ощте ,сам много млада за да стана баба

# 174
  • София
  • Мнения: 9 252
Цитат
Най-стина искам дазнам кой полицай са били там!

Последна редакция: нд, 13 апр 2014, 00:57 от Г-ца Бързо се уча

# 175
  • Мнения: 8 163
Цитат
Най-стина искам дазнам кой полицай са били там!

 smile3544

# 176
  • Мнения: 447
Цитат
Аз ще го печа във фурната.

# 177
  • Мнения: 690
Цитат
Интересно кой и е казъл.
Цитат
Онея няма да знаят какво става

# 178
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Цитат
хвана ме за вратъ
Цитат
убидата

# 179
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 928
Цитат
Забравих да кажа, че ние с ММ сме с адрисни адресни рег. по ЛК (аз не си сменям адреса, азради ел.кандидатстване за дет. гадина и училище в Бс, така сме с предимство в 2а района  Wink ). В този случай с разл. адреси се взема адреса на майката.

Разбрахте ли нещо?

Общи условия

Активация на акаунт