СеИночИ изИдиМпАт Оспях с прЪвУпистЪ- 89

  • 30 543
  • 753
  •   1
Отговори
# 315
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
Цитат
Щилището е просторно

# 316
  • София
  • Мнения: 478
Нямам куриозен цитат, но от толкова правописни и стилистични грешки в околното пространство, току що написах в списъка си за деня алергий. Заразно е, пазете се!  smile3511.

# 317
  • Мнения: 2 411
Точно това мислех да пиша и аз - вече се замислям как се пишат и най-прости думи Banghead
Неграмотността наистина е заразна ooooh!

# 318
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Яли ли сте
Цитат
сюкляж
?

# 319
  • Мнения: 54
Nyakoi mojeli dami kaje kak puskat maycenstvoto ftorata godina dali vnacaloto na meseca iki kim kraya na meseca
 Simple Smile

# 320
  • Мнения: X
Цитат
От 2000 година съм във Германия със семействотоси и не съм плучавъл помощи нито тук нито във България само семейни надбавки във Германия имам две деца едното е роден във България а другото тук дори и не съм плучавъл във България семейни надбавки .Така че стига със тези социални помощи на работа аз и сапуругатами работим дане сме поглупави
Цитат
tocno.nerazbrah.kakvi.doprovolci
Цитат
ZDUJENIETO NA STROTELITE STUTGART PREKANVA VSI4ki ZRUJENIQ. I BALGARI JIVESCHTI VAV STUTTGART II OKOLO STUTTGART . NA SABIRANETO POSLU4EI GERGOV DEN . koeto chte se sastoi na ....... na adres ......ot 13 4esa
zavedenieto se namira vav samiq pak blozo do samata zentralna gara ,vsi4ko e na svobodna konsolmaziq , ne se sabirat nikakvi pari , pokaninisme 6 muzikanta bg muzika . na muzikantite vseki moje da dava kolkoto ima na sarze , preka4ili sme snimki na zavedenieto, iii dano vremeto da e sas nas zavedenieto e na otkrito , mestata sa bez ograni4eniq

Цитат
Момичета някои да има излишна мозикална играчка за леглото на бебо

Последна редакция: вт, 22 апр 2014, 16:30 от Анонимен

# 321
  • Мнения: 681
Цитат
обеспаразитени с  ваксини
Цитат
27,01,2014

# 322
  • София
  • Мнения: 3 611
Цитат
Хрисрос возкресе!
Цитат
климчетата
Grinning

# 323
  • Мнения: 7 171
Яли ли сте
Цитат
сюкляж
?

Да, поръсвах си го с канела. Рисувах си картинка.  Laughing Много обичам сюкляж.

# 324
  • Мнения: 8 163
Цитат
От 2000 година съм във Германия със семействотоси и не съм плучавъл помощи нито тук нито във България само семейни надбавки във Германия имам две деца едното е роден във България а другото тук дори и не съм плучавъл във България семейни надбавки .Така че стига със тези социални помощи на работа аз и сапуругатами работим дане сме поглупави



Ще сънувам кошмари...

# 325
  • Мнения: X
Цитат
Дъщеря ми е на 11 години все ме пита кога ще и дойде цикала! Моя отговор виноги е един и същ и той е че не съм гадател и че щеи  дойде когато трябва
Цитат
Купих и още когато бе на 10 книжка тя се казва какво става с мен Smile, но този въпрос го вадава денонощтно тя направо става и си ляга с него
Цитат
Нейната най-добра приятелка има но не мисля ,че това я притеснява защото тя имала от скоро а момичета от класа и вечеза по 4,5 път ще имат някои от тях. Да говорихме при нова 2 или ако не се лъжа 3 пъти просто иска да и доиде.

Последна редакция: ср, 23 апр 2014, 08:10 от Анонимен

# 326
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
Цитат
Вблизост учелища

# 327
  • София
  • Мнения: 15 457
Цитат
Прекрасна е! Майна на 4 деца, един от основателите на издателство за детски книжки "Рибка", свежа, вдъхновена и много нежна!

Сигурно е от Пловдив?

# 328
  • София
  • Мнения: 20 061
Включвам се с малко козметични съвети:

Цитат
В домашни условия можеш да провериш каква е кожата ти с тестта с миене- чистото лице изплакваш с  вода и после оставаш сама да изсъхне…След това съобразяваш козметиката си и почивстващите средства с типа си кожа. Имай предвит обаче, че не винаги дори и да са съобразени, продуктите помагат. Моята кожа ми е правила проблем дори и при мицералната вода на Виши … и с прецеденият тоник се мажиш сутрин и вечер. Ограничи мазната храна, цигарите и  повичко вода.   

# 329
  • Мнения: 447
Цитат
курабийте, които междувременно правихме
получи ми се прекалено лесно, чак се очудих
Станаха много много скусни и красиви

Общи условия

Активация на акаунт