К.О.Т.К.И.-те [тема 5]

  • 32 219
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Добре, че казахте, сега като се загледах видях кое какво е в този птичи поглед на Любляна. Приятно местенце е, но за не повече от 2-3 дни, на мен ми се беше наложило да стоя цяла седмица (служебно) и умрях от скука и глад, не се харесахме със словенската кухня.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 413
Право е детето да ти кажа, ние ще сме с автобус няма как, тя е организирана екскурзията, избрахме нея пред това да сме по една нощувка във Виена, Будапеща и Прага, за тях си трябва повече време според мен, за Виена ще чакам пак снимчици от теб. Wink
А  времето ще е на късмет май, от сега като го гледам го дават дъжд, ама то така се променя, че не е истина, онзи ден го даваха за тук утре да бъде слънчево, а от вчера го дават, че ще вали, а аз съм се нагласила да ходя утре на Водопада Боров камък Sad

# 17
  • България, София
  • Мнения: 1 754
Настигнах ви най - после  newsm68 newsm68 newsm68

Шебече, благодарности за новата тема   bouquet

Ети, стискам палци при теб всичко да е наред и да не се налага повече да посещаваш такива заведения, докато не дойде денят Х. Почивай си, отдай се на хубави мисли и всичко ще е наред  Hug

Цлете, и на теб бързичко да минават болежките  Hug

Мимии, чудесни разкази. Благодаря! Доходи ми се по тези места  Hug Със снимките ще плакна очи довечера  Simple Smile

***Mimeto*** , честито за дестинацията  Simple Smile Ще чакам разказ и снимки!

И да се изкажа и аз по повод Истанбулската. Възхищавам се на търпението на Беличката, Мимии и Таня   bouquet Аз напоследък не пиша поради липса на време, но и просто ми писна на всяка страница по три пъти да чета един и същ въпрос. Разбирам вълненията на хората, но да седнат и да попрочетат малко. Като си изясняат плановете и идеите - да пишат. На никого помощ не е отказана. А на всичкото отгоре и сърдити  #2gunfire #2gunfire Сърби, боли, драго ми е
Шебечето е права - да хванат, да се поразровят, да погледат карти, та да добият визуална представа за нахождението на обектите. Аз за второто ни ходене преди да открия темата, само по хартиени карти се ориентирах и от пътеводителя на Софтпрес. Защото се оказа, че сме минали по Истиклял, ама толкова неща бяхме пропуснали първия път, та след това наваксвахме пропуските  Mr. Green

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Благодарности за новата тема. За отговорничката   bouquet  bouquet  bouquet

Големи хаймани, ей, нИ сЪ спряхте. После поне разкази да пишете, като Мимии Naughty

Госпожата ме е изпреварила...
Скрит текст:
първото, което ми дойде, беше да питам дъл има даскале нейде со пари.

# 19
  • Мнения: 4 570
Няма даскали с пари никъде, щото образованието е безценно!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 221
ТамаМ, Хелънче! Права си! Joy hahaha

# 21
  • Мнения: 14 415
Няма даскали с пари никъде, щото образованието е безценно!


+1
 
От мен  newsm51

# 22
  • Мнения: 469
Благодаря за новата темичка  bouquet
Хелънче, чакам да стане 18 часа да гледам твоя Мете.

# 23
  • Мнения: 4 570
Ети, разрешение ли ми искаш?  Laughing
Позволявам ти, гледай го!  Hug

# 24
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
След толкова мислене последно отиваме в Любляна, Загреб, Риека, Опатия, о-в Крък и Плитвички езера  Grinning

Виж каква съм врачка - без да знам въобще, че имаш планове правя темата в твоя чест  Hug Hug Hug Hug
Да снимаш много Любляна и да ми разказваш после, пък аз ще стискам палци за хубаво време и весело изкарване  Heart Eyes И да се качите на хълма задължително!  Hug

Фиоре, ти пък защо така  Confused Изглежда ми едно романтично, спокойно и приятно местенце  Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 413
Шебече много благодаря  Hug newsm51 newsm51 newsm51

За снимки очаквайте много  Wink ,  но в разказите хич не ме бива.  Rolling Eyes

А за хълма и аз много искам да се кача, но ще видим всичко зависи от времето. Peace

# 26
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
  bouquet  bouquet  bouquet  за темата!  Grinning

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 248
Николче, така е, Любляна е супер спокоен, подреден и чист град, но ми беше малко скучно, може би и заради факта, че идвах от Рим и Венеция. Simple Smile Най-много ми допаднаха многобройните кафенета покрай реката и добрия навик на словенците да прекарват часове наред там, също като нас. Wink

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 14:22 от fiore

# 28
  • Мнения: 469
fiore, много хубави снимки!

# 29
  • Мнения: 14 415
fiore, много хубави снимки!
+1 Ама и тя хубава,та хубава! Hug
Много ми допада да зяпам различни фасади на сгради и паркове.Като се замисля,даже повече от цветя или животни Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт