К.О.Т.К.И.-те [тема 5]

  • 32 221
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 571
Шебече, много си красива на снимката, напраууууу къртиш мивки!!!
Не знам защо не се занимаваш с фотомоделстване?! Уникална си!

А този съсед е ...., добре че има дискотека та да е леко привлекателен  Grinning Sunglasses

Да, аз предполагах, че Фиорчето се занимава с преподаване на италиански, но трябваше да бъда сигурна  smile3521

# 46
  • София
  • Мнения: 13 137
Fiore, много хубави снимки! Любляна я "видяхме" само веднъж по тъмно и така се разочаровахме, най-вече се ядосахме на словенците, че не мога да накарам мъжа ми да повторим.  Laughing Тогава се наложи да спим в колата на една бензиностанция заедно с турците.  Mr. Green Е, надявам се някога да го убедя, както и за Хърватска, че и за там се инати по същата причина.  Laughing

sboneva, дай малко подробности за Падалото до Бачково (и аз съм от мързеливите, които не питат чичко Гугъл  Grinning). Как се стига до там? Колко се ходи и много ли е стръмно? Вчера бяхме край Бачково, но на "консумативен" туризъм, т.е. да се наядем в любимата ни кръчма.  Mr. Green

Ети, пази се!  Hug

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Добро утро, другарки! Mr. Green Хубави празници и слънчев уикенд ви желая!

mili momi4enca kajete ne6o za noviq akvariom na 23 6e sm v Istambul i nepremeno 6e go poseta slojete snimki ako ste go posetili blagodarq

mili momi4enca, ще й отговаряме ли на GOTINATA BABA, или да я пращам в Гугъл... или на друго място, при GOTINATA PRABABA, например...

# 48
  • Мнения: 4 571
Не! Казвам ви, че го правят нарочно. Пък вие продължавате да им отговаряте мило и възпитано. Само ще чета. Пък и вече не чета толкова, щото няма нищо ново.

Поправям се! На Габивелкова разказа ми хареса. Тази, която щеше да ходи със сина си за един ден. И доста неща са обиколили, нищо че е било само от вън.
Сега отивам да търся инфо за Св. Мария от Влахерна, защото я срещам за първи път! Срам, срам! А не искам да тормозя вас за инфо Simple Smile. Щото ми прави впечатление, че хич не сте любезни с хората!

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 11:19 от Hellenn

# 49
  • София
  • Мнения: 13 137
Беличке, остави я. Няма нужда да внасяме допълнителни дразги. Ако отново попита, особено ако е недоволна, че сме я подминали, тогава ще я насметем.  Wink Да не говорим, че е нарушила правилата с писането на "латински"  Laughing и не сме длъжни да ѝ четем чуждите езици.  Wink В случая не мисля, че е нарочно, защото регистрацията на Бабата е от 2012. По-скоро е от мързеливите.  Laughing

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 221
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много правилно е това в линка, който си дала... И в тоя "латински" пак е ИстаМбул, а аквориОма изби рибата с правата лопата...

Хелънче, и аз това правя от час... миналата година Ассамарис ходи и сега съм по следите на нейните постове и на тези, които са и помагали... имаше някакви колебания за църквата - за мястото й... Абе, ровя, щото тогава уж бях разбрала, обаче, като отидохме, моят мъж ми образува нерви и не стигнахме до нея, та сега ми е обещал, нали уж пак на първо число ще сме там. И понеже от много време само плямпам и нищо не записвам, сега се връщам назад, за някои подробности...

Аз църквата ще намеря, ама много се затруднявам с Емиргян... Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 371
Честит Лазаровден, котачки !   bouquet Да сте живи и здрави, щастливи и късметливи !  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 13 137
Хелънче, и аз това правя от час... миналата година Ассамарис ходи и сега съм по следите на нейните постове и на тези, които са и помагали... имаше някакви колебания за църквата - за мястото й...

Възможно е Асамарис да е ходила и в тази църква, но дискусията беше за "Църквата от първия ден". "Мария от Влахерна" е посочена във всички карти и лесно може да се открие.

Ох, и аз нищо не записвам. Ядосвам се на себе си. А и не ми се четат темите назад.  Mr. Green Разчитам само на паметта си, но понякога хич не е достатъчно.  Laughing

Честит Лазаровден!   bouquet  Предварително искам да честитя и на всички цветенца, че утре едва ли ще присъствам във форума. Simple Smile Да сте живи и здрави!  Hug

# 53
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Хелънчеее, явно ти прави кеф да си изтъквам непрекъснато недостатъците, та пак да напиша - ниска съм и имам бутове  Mr. Green Hug Не се вписвам в моделския стандарт, ставам само за реклама на шампоани.

Съседа е добро момче и не е грозен, малко е нефотогеничен и с тея мустаци ме убива...Ма няма да се женя за него, така че все 20...

Предлагам да дежурим на смени и да не се тормозим всички с отговори. А бабата правилно пита, защото в първия пост пише - попитай в темата  Laughing

Бонева, мерси че сподели  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 13:15 от Nikolija

# 54
  • Мнения: 6 031
Николия, моля те, спри да говориш за твоите "бутове".  Joy  Прекрасна си!

ПП Ако и Хелън спомене за нейните, ще отивам да се гръмна.  hahaha

ППП Аз на маймуници не отговарям.  hahaha

# 55
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Хелънчето няма право нищо да казва, защото е по-слаба от мен и с по-спортна фигура  Crossing Arms

# 56
  • София
  • Мнения: 13 137
Николия, няма как да ни убедиш в твърденията си.  Laughing Имаме очи, за да видим. Много, ама много си хубава!  Hug

# 57
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Привет момичета  Hug
Николия, няма как да ни убедиш в твърденията си.  Laughing Имаме очи, за да видим. Много, ама много си хубава!  Hug
+1
Сигурно си мисли,че имаме проблеми с очите  Crazy
И тук да кажа Честит празник на празнуващите   bouquet
Отивам да замеся първата доза козунаци   chef  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 4 571
ставам само за реклама на шампоани.

Игнорирам целия ти пост с изключение на това. С какво си поддържаш косата? Моля те сподели  Hug И мисля, че ставаш за фотомодел, нищо, че си ниска. Бутовете се свалят.


Чефи, не е ли рано за козунаци?

Ми щом сте рекли, честит Лазаровден!   bouquet Аз мислех да не го споменавам, щото нали момите ходят да лазаруват, пък аз никъде не ходя  Embarassed  Laughing.


Беличке, да, Ассамарис беше ходил в "Църквата на първия ден", която не е Влахернската. Ма къде е тази църква само тя май знае.
П.п Чефи, и аз не излязох/слязох от метрото в Сапфир, пресякох булеварда или нещо такова беше, но после си слязох от където трябва.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Да, Таня, моя е грешката. Трябваше да уточня, че покрай споменатата от Габи църква се сетих за тази от първия ден на месеца и желанието ми да отида до там и се разрових. Аз си говоря за тая църква, ама така написано излиза за другата... абе, не е лесно... А връзката е, че когато Ассамарис попита, имаше различни отговори, между които и въпросната Влахернска.

Хелънче, мисля, че сега като потърсих, уточних мястото, на което е била Ассамарис, не е трудно и е близо до Сюлеймание.

"Хора" и "Мария от Влахерна" са близо една до друга, ако правилно съм се ориентирала и също могат да се съчетаят... с Пиер Лоти, може би.
Ох, свят ми се зави... Crazy

Шебече, направо почвам да се ядосвам на нещата, които пишеш... наистина ли имаш такова мнение за себе си ooooh! Тогава такива като мен какво да правят... #2gunfire
И... бабата не пита правилно... първо, щото пише на маймуница, и второ - защото търсачката ще й отговори по-бързо от нас... тя не иска уточнение, а пълна информация. Не мисля, че е видяла първия пост...

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 16:03 от beljata

Общи условия

Активация на акаунт